Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
МАФ╤Я
Здавалося б, що може пов’язувати навколотарифн╕ танц╕, вибори Президента та плани Кремля?


БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2013 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 22.03.2013
АВТОМОБ╤ЛЬ — НЕ ЗАС╤Б ВБИВСТВА...

ПРОШУ СЛОВА!

У наш╕й держав╕ прийнята нова редакц╕я «Правил дорожнього руху», документ набува╓ чинност╕ з 15 кв╕тня 2013 року. З цього приводу хот╕лося б висловити ╕ свою думку.
У держав╕ при народженн╕ д╕тей батьки одержують грошову допомогу. П╕сля народження третьо╖ дитини допомога становить близько 130 тис. грн., платять ╕ за першу, ╕ другу дитину. Це правильно. Ми повинн╕ зб╕льшувати сво╓ населення, щоб Укра╖на збереглась на мап╕ св╕ту як держава, — щоб були робоч╕ руки, була укра╖нська нац╕я, п╕сня, мова ╕ т. д. Факт незаперечний, що держава на це витрача╓ велик╕ кошти, а це наш╕ податки.
У той же час на дорогах Укра╖ни гинуть, стають кал╕ками та ╕нвал╕дами десятки тисяч людей, в основному молодих, здорових, грамотних, працездатних, а це золотий фонд держави.
Д╕ти втрачають батьк╕в, батьки втрачають д╕тей. Знову-таки держава допомага╓ малол╕тн╕м д╕тям, ╕нвал╕дам, старим, одиноким батькам. Тому спада╓ на думку, нав╕що так╕ велик╕ витрати, може, краще посилити в╕дпов╕дальн╕сть вод╕╖в ╕ зробити правила руху б╕льш жорсткими для порушник╕в? Нав╕що держав╕ зайв╕ витрати кошт╕в на в╕дновлення генофонду, на виплати страховок, пенс╕й з ╕нвал╕дност╕, нав╕що зайв╕ сльози матер╕в ╕ д╕тей...
Нам потр╕бн╕ так╕ правила дорожнього руху, як╕ раз ╕ назавжди б в╕дбивали у вод╕╖в ╕ п╕шоход╕в бажання порушувати ц╕ правила. Треба щоб ц╕ правила ╕ закони виконували вс╕, в╕д перших ос╕б держави ╕ до простих громадян. А б╕льше за все це стосу╓ться високопосадовц╕в, ол╕гарх╕в, «мажор╕в» ╕ т. д. Бо на ╖хн╕й сов╕ст╕ багато порушень, за як╕ вони не в╕дпов╕дають чи просто в╕дкупляються. Особливо це стосу╓ться п’яних вод╕╖в за кермом. Б╕льше 30% авар╕й становлять авар╕╖ з вини п’яних вод╕╖в.
Тому пропоную забирати назавжди посв╕дчення вод╕я, якщо в п’яному стан╕ в╕н убив людину, та давати 15 рок╕в позбавлення вол╕, все робити через суд ╕ заборонити домовлятися з родиною загиблих про компенсац╕ю втрати близько╖ людини гр╕шми (бо злочинц╕ кажуть, що втрату все одно не повернеш, а так хоча б грош╕ отрима╓те добр╕). Це доходить ╕ д╕йде до того, що багат╕ «мажори» ╕ ол╕гархи будуть домовлятися ╕ вс╕х нас переб’ють в автокатастрофах. А за злочини, за смерть людини треба не домовлятися ╕ не в╕дкуплятися, а в╕дпов╕дати перед законом, а не «витирати» об нього ноги.
Вважаю також, що треба зменшити швидк╕сть руху в населених пунктах ╕ м╕стах до 40 км/год. Це збереже життя не одн╕й сотн╕ людей, ╕ збереже народн╕ грош╕, бо набагато зменшиться к╕льк╕сть дорожн╕х знак╕в, як╕ в╕двол╕кають вод╕╖в. Також треба зменшити к╕льк╕сть рекламних щит╕в на дорогах, це також в╕двол╕ка╓ ╕ вплива╓ на безпеку руху, втомлю╓ вод╕я п╕д час швидкого руху по трасах. На мою думку, потр╕бно б╕льш серйозно займатися виховною роботою вод╕╖в ╕ п╕шоход╕в, щоб одне одного поважали п╕д час руху ╕ допомагали одне одному в складних дорожн╕х ситуац╕ях. Як на мене, т╕льки сувор╕ вимоги до учасник╕в дорожнього руху допоможуть сутт╓во скоротити к╕льк╕сть людей, як╕ гинуть на дорогах нашо╖ держави.
Якщо вод╕й ╖хав у п’яному стан╕ — на п’ять рок╕в забирати посв╕дчення вод╕я ╕ штрафувати на 5000 грн., а попався повторно — забирати посв╕дчення вод╕я назавжди ╕ виписувати штраф 10000 грн.
Ми повинн╕ дуже серйозно п╕д╕йти до правил дорожнього руху ╕ корегувати, що необх╕дно, тому що це стосу╓ться життя людей, яке ╓ найб╕льшою ц╕нн╕стю у св╕т╕. Автомоб╕л╕в буде все б╕льше ╕ б╕льше, тож вимоги до вс╕х учасник╕в руху повинн╕ бути жорстк╕шими ╕ в╕дпов╕дальн╕шими. Автомоб╕ль не проща╓ помилок, хто б не сид╕в за кермом чи не йшов по дороз╕. Вже зараз для них мало м╕сця — б╕ля кожного дому, п╕д в╕кнами, б╕ля п╕д’╖зд╕в, на тротуарах, де ходять люди, стоять автомоб╕л╕. Не можна пройти, зайти до п╕д’╖зду, п╕д’╖хати «швидк╕й допомоз╕» чи пожежн╕й машин╕ до буд╕вл╕, де сталось лихо, коли дорога кожна секунда... Тому й гинуть люди, бо ми втрача╓мо час на допомогу.
Вже зараз потр╕бно проектувати будинки так, щоб вод╕╖ могли спок╕йно ставити сво╖ авто ╕ не переживати за них, щоб це було упорядковано, а не так, як зараз, хто як хоче, так ╕ парку╓ться у спальному район╕. Настав час думати про спок╕й простих громадян, щоб люди вноч╕ в╕дпочивали, а не прокидались в╕д гучно╖ музики сирен протиуг╕нних пристро╖в, не дихали вихлопними газами, коли прогр╕вають автомоб╕ль. Давайте вс╕ разом об’╓дна╓мось ╕ будемо боротися за наше життя, за безпеку на дорогах, за чисте пов╕тря ╕ еколог╕ю. Тому закликаю читач╕в «Кримсько╖ св╕тлиц╕» до обговорення ц╕╓╖ проблеми на стор╕нках нашо╖ газети.

В╕ктор ГАВРИЛЮК
м. С╕мферополь

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2013 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11555

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков