Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
МАФ╤Я
Здавалося б, що може пов’язувати навколотарифн╕ танц╕, вибори Президента та плани Кремля?


БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2013 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 22.03.2013
МОСКОВСЬК╤ ЛЯЛЬКОВОДИ МАЮТЬ БУТИ ЗАДОВОЛЕН╤

Б╕льш╕сть севастопольц╕в, мабуть, поважаючи традиц╕╖, в╕дзначали Масляну та Прощену нед╕лю у той час, як у центр╕ м╕ста висадився десант агресивних ╕ непримиренних «в╕тренк╕вц╕в». До депутатсько╖ фракц╕╖ «Прогресивна соц╕ал╕стична парт╕я Укра╖ни» входить 3 депутати ╕з 75, отже, якусь п╕дтримку серед електорату вони мають.
Фестивалили «в╕тренк╕вц╕» разом ╕з колишн╕м депутатом Верховно╖ Ради СРСР, полковником В╕ктором Алксн╕сом, рухом «17 марта», орган╕зац╕╓ю «Д╕ти в╕йни Севастополя», представниками парт╕╖ «Ки╖вська Русь» з Одеси з приводу 22-о╖ р╕чниц╕ всесоюзного референдуму 1991 року. Заманювали сов╓тських людей похилого в╕ку ще генеральним секретарем Комун╕стично╖ марксистсько-лен╕нсько╖ парт╕╖ Леон╕дом Грачем, але того чомусь не було.
Прелюд╕я антиукра╖нського ╕ антидержавного пророс╕йського шабашу почалась б╕ля незаконно встановленого пам’ятника Катерин╕ ╤╤, яку вони вважають засновницею Севастополя, незважаючи на ╕сторичний факт наявност╕ такого в особ╕ адм╕рала Мекенз╕, який ╕ заклав камен╕ в перш╕ чотири будинки м╕ста. Поклали кв╕ти ╕ п╕д охороною укра╖нсько╖ м╕л╕ц╕╖ пройшлись дал╕ вулицею Лен╕на до Мемор╕алу геро╖чно╖ оборони Севастополя, де ╕ провели св╕й м╕тинг. В анонс╕ орган╕затори попереджали, що акц╕я стане страшним ударом по буржуазн╕й влад╕ ол╕гарх╕в, яку вони хочуть змусити виконати р╕шення референдуму 1991 року. Про це мусили б св╕дчити ╕ плакати з написами: «Кабм╕н – у в╕дставку! Ол╕гарх╕в на звалище!» та «17 березня 1991 року ми вибрали Союз!». Але не так сталось, як гадалось.
Реальн╕ численн╕ списи ╕стерично╖ критики промовц╕в були спрямован╕ проти Бандери ╕ Шухевича, УПА, ╢вросоюзу, НАТО, МВФ, Папи Римського, незалежност╕ Укра╖ни, Тягнибока, Яценюка ╕ Кличка, проти «насильницько╖ укра╖н╕зац╕╖» ╕ «нацизму», який п╕дн╕ма╓ голову в Укра╖н╕. «Порятунок Укра╖ни в Митному союз╕!» – закликав ще один транспарант.
Все це св╕дчить про те, що м╕тинг мав яскраво виражений антиукра╖нський ╕ антидержавний характер.
Зрозум╕ло, що при покладанн╕ кв╕т╕в до В╕чного вогню Мемор╕алу геро╖чно╖ оборони Севастополя стояли в╕нки з кольорами сов╓тського та рос╕йського прапор╕в, без укра╖нського жовто-блакитного.
Треба зазначити, що акц╕я з погляду вчення нациста Гебельса була орган╕зована досконало: довго розставлювана кер╕вниками акц╕╖ картинка для в╕део та фото, як╕сн╕ звукоп╕дсилювач╕, слухняно повторюван╕ натовпом кричалки, як-от: «Рос╕я, Укра╖на, Б╕лорусь – нам потр╕бен Радянський Союз!», «Нав╕ки з Рос╕╓ю» чи «Кабм╕н – у в╕дставку! Ол╕гарх╕в на звалище!».
Важливо зазначити також сутт╓ве зростання майстерност╕ в одурманюванн╕ публ╕ки з боку соратника Натал╕╖ В╕тренко (яка й сама позбавилась притаманно╖ ╖й ╕стеричност╕) Володимира Марченка, який, окр╕м ╕деолог╕чно╖ роботи, волод╕в одночасно к╕но- ╕ фототехн╕кою для ф╕ксац╕╖ антиукра╖нського ╕ антидержавного шабашу.
«Ми думали, Янукович допоможе очистити Укра╖ну. Ми думали, в╕н наш, рос╕йський, з Донбасу. Але Янукович ╕ Парт╕я рег╕он╕в нас зрадили. Ганьба комун╕стам-симоненк╕вцям, як╕ стали обслугою ц╕╓╖ влади. Те, що вони зробили за три роки, жахливо. Мало того, що розкрадають ╕ набивають кишен╕, так ще й рос╕йську мову не зробили державною, привели бандер╕вц╕в спочатку в м╕сцев╕ ради, а пот╕м ╕ в парламент. ╤ тепер вони загрожують вс╕м нам», – зазначила В╕тренко.
Промовець Над╕я Полякова пов╕домила, що на акц╕ю завезена на автобусах молодь з С╕мферополя, ╢впатор╕╖ ╕ Ялти, з К╕ровського та Лен╕нського район╕в, Щолк╕но, тому що «неможливо було не при╖хати на один ╕з найважлив╕ших заход╕в у нашому календар╕».
Орган╕затори залучили до участ╕ ╕ антидержавн╕ молод╕жн╕ орган╕зац╕╖ «Прорив», «Моск╕т» та «Молода гвард╕я». Молодому покол╕нню теж грош╕ потр╕бн╕.
Спробував було переговорити з д╕вчиною з «Прориву», яка з трибуни викрикувала агресивн╕ заклики, але вона в╕дмовилась п╕д приводом того, що ╖й ще нема╓ 18 рок╕в. Отака п╕дступна ╕деолог╕я.
Промовц╕ наговорили чимало брехн╕ та розпалюючих сусп╕льну ворожнечу сл╕в.
Зрозум╕ло, що резолюц╕я м╕тингу, яка мала гром╕здку назву «Т╕льки зм╕на президента та пол╕тугруповань укра╖нського парламенту дасть Укра╖н╕ шанс рят╕вно╖ ╕нтеграц╕╖ в Митний союз» ╕ яку зачитала Наталя В╕тренко, була схвалена й прийнята одноголосно.
Трохи ком╕чно виглядало й вручення л╕дером руху «17 марта» Олекс╕╓м Меркуловим розроблено╖ до 22-о╖ р╕чниц╕ медальки «Воля народу – Союзу бути!». ╥╖ отримали «активн╕ ╕ в╕дважн╕ борц╕ за в╕дродження союзно╖ держави» В╕ктор Алксн╕с та Наталя В╕тренко.
Отже, московськ╕ ляльководи-бармале╖ мають бути задоволен╕ проведеним заходом в укра╖нському м╕ст╕. Грош╕, спрямован╕ для збурення сусп╕льства, в╕дпрацьован╕ виконавцями-малоросами сумл╕нно. Але нав╕ть ╕з завезеними автобусами з ╕нших район╕в Криму учасниками ╖хня чисельн╕сть не перевищувала трьох сотень – тобто менше 0,08% в╕д населення м╕ста.
Севастопольськ╕ комун╕сти в╕дзначили р╕чницю референдуму 1991 року на окремому, скромн╕шому м╕тингу, який пройшов на дв╕ години ран╕ше. А л╕дер м╕ськкому КПУ Василь Пархоменко ревно спостер╕гав за м╕тингом конкурент╕в з боку пам’ятника Нах╕мову.
Дов╕давшись про цю под╕ю, Василь Шляхтич ╕з Польщ╕ в╕дгукнувся рядками:

Дурн╕ люди
завжди будуть
дурнотою грати...
Укра╖но, ти викинеш
яничар╕в з хати.
З будяками,
т╕льки драма
на пшеничн╕м пол╕.
╥х нам рвати
й викидати,
як хочемо ВОЛ╤...

Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2013 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11553

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков