Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ФРАНЦ╤Я ПОЧАЛА РОЗСЛ╤ДУВАННЯ ЩОДО ПРИЧЕТНОСТ╤ РОС╤╥ ДО ПРОТЕСТ╤В «ЖОВТИХ ЖИЛЕТ╤В»
«Зараз ведеться розсл╕дування», — сказав м╕н╕стр закордонних справ Ле Др╕ан.


ПУТ╤Н «ПООБ╤ЦЯВ ПОДУМАТИ» ПРО ЗВ╤ЛЬНЕННЯ СЕНЦОВА
Про це в╕н сказав у в╕дпов╕дь на прохання к╕норежисера Олександра Сокурова


ПАЛАТА ПРЕДСТАВНИК╤В США ВИЗНАЛА ГОЛОДОМОР ГЕНОЦИДОМ УКРА╥НСЬКОГО НАРОДУ
Таким чином, на сьогодн╕ обома палатами Конгресу США ухвалено р╕шення, у яких Голодомор визнано...


НИЖНЯ ПАЛАТА КОНГРЕСУ США ЗАСУДИЛА АГРЕС╤Ю РОС╤╥ НА МОР╤
Про це пов╕домило Посольство Укра╖ни в Вашингтон╕


М╤ЖНАРОДНИЙ СУД У ГААЗ╤ П╤ДТВЕРДИВ: АНЕКС╤Я КРИМУ – М╤ЖНАРОДНИЙ КОНФЛ╤КТ
Канцеляр╕я Прокурора М╕жнародного крим╕нального суду оприлюднила зв╕т ╕з попереднього...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 08.03.2013 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 08.03.2013
У КАБМ╤НУ ╢ ПЛАН УДОСКОНАЛЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Владу - народу!

Уряд затвердив план першочергових заход╕в щодо удосконалення виборчого законодавства. Зм╕ни, зокрема, стосуватимуться утворення одномандатних виборчих округ╕в, процедури виправлення помилок у документах для ре╓страц╕╖ кандидат╕в у депутати, проведення передвиборно╖ аг╕тац╕╖ тощо. В╕дпов╕дне розпорядження ухвалено на зас╕данн╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в 4 березня, пов╕домля╓ урядовий портал.
«Планом передбачено опрацювання в╕дпов╕дних висновк╕в та рекомендац╕й М╕с╕╖ ╕з спостереження за виборами народних депутат╕в Укра╖ни 28 жовтня 2012 року ОБС╢/БД╤ПЛ та ╕нших м╕с╕й оф╕ц╕йних спостер╕гач╕в в╕д ╕ноземних держав ╕ м╕жнародних орган╕зац╕й. На основ╕ анал╕зу в╕дпов╕дних висновк╕в буде п╕дготовлено та внесено на розгляд уряду пропозиц╕╖ щодо удосконалення законодавства про вибори народних депутат╕в Укра╖ни», — йдеться у пов╕домленн╕.
Зм╕ни, зокрема, стосуватимуться критер╕╖в, з урахуванням яких зд╕йсню╓ться утворення одномандатних виборчих округ╕в; процедури виправлення помилок ╕ неточностей у документах, поданих для ре╓страц╕╖ кандидат╕в у депутати; проведення навчання для ос╕б, як╕ претендують на виконання повноважень члена окружно╖, д╕льнично╖ ком╕с╕╖. Кр╕м того, буде напрацьовано пропозиц╕╖ щодо порядку проведення жеребкування стосовно включення кандидатур до складу окружних та д╕льничних виборчих ком╕с╕й та зменшення к╕лькост╕ член╕в ДВК.
Планом передбачено розробку зм╕н щодо перерозпод╕лу повноважень м╕ж Центральною виборчою ком╕с╕╓ю та окружними щодо орган╕зац╕╖ процесу в одномандатних виборчих округах. Буде уточнено ╕ п╕дстави для прийняття ЦВК р╕шення про попередження парт╕╖ чи кандидата за результатами виявлення факт╕в порушення виборчого законодавства.
Передбачено внесення зм╕н щодо проведення передвиборно╖ аг╕тац╕╖, надання оф╕ц╕йним ╕ноземним спостер╕гачам коп╕й протокол╕в ком╕с╕й, уточнення обставин, на п╕дстав╕ яких голосування на виборч╕й д╕льниц╕ може визнаватися нед╕йсним або прийнято р╕шення про повторний п╕драхунок голос╕в виборц╕в тощо.
В╕дпов╕дно до плану ма╓ бути вдосконалено законодавство в частин╕ роботи Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖, зокрема стосовно ╖╖ права вносити зм╕ни до протокол╕в з метою виправлення неточностей, оприлюднення на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ результат╕в голосування на кожн╕й виборч╕й д╕льниц╕, а також ╕нформац╕╖ стосовно поданих до ЦВК скарг.
Удосконалено ма╓ бути виборче законодавство й у частин╕ порядку оскарження р╕шень, д╕й чи безд╕яльност╕, що стосуються процесу вибор╕в. Водночас передбачено розробку законопроекту щодо реформування державних та комунальних засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖, а також пропозиц╕╖ щодо вдосконалення нормативного правового регулювання д╕яльност╕ ЗМ╤ п╕д час виборчого процесу.
Окр╕м цього, М╕н╕стерству внутр╕шн╕х справ доручено провести анал╕з факт╕в порушення законодавства п╕д час вибор╕в-2012 та внести пропозиц╕╖ щодо запоб╕гання таким порушенням надал╕.
В╕дпов╕дн╕ зм╕ни мають бути розроблен╕ до 30 кв╕тня 2013 року. Напрацьован╕ документи будуть винесен╕ на широке обговорення громадськост╕ та експерт╕в, у тому числ╕ Ради ╢вропи, ОБС╢ та ╢С.
Виконання плану дозволить забезпечити ефективну орган╕зац╕ю роботи з удосконалення виборчого законодавства за результатами виборчо╖ кампан╕╖ з вибор╕в народних депутат╕в Укра╖ни 28 жовтня 2012 року з урахуванням оц╕нок оф╕ц╕йних спостер╕гач╕в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 08.03.2013 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11497

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков