Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2798)
З потоку життя (5924)
Душі криниця (3319)
Українці мої... (1432)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1631)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО НАЦБЕЗПЕКУ
За ухвалення в╕дпов╕дно законопроекту № 8068 у другому читанн╕ та в ц╕лому проголосували...


ПОРОШЕНКО ПОГОВОРИВ ╤З ПУТ╤НИМ ПРО ПОЛ╤ТВ’ЯЗН╤В ╤ МИРОТВОРЦ╤В ООН
Порошенко п╕дкреслив необх╕дн╕сть виконання Рос╕╓ю безпеково╖ частини М╕нських домовленостей.


Леон╕д ╢МЕЦЬ: ПОСИД╤ТИ В ТЮРМ╤ – БЕЗ ЯХТ ╤ РЕСТОРАН╤В – ЦЕ ДЛЯ ДЕПУТАТ╤В АРГУМЕНТ
Нардеп в╕д фракц╕╖ "Народний фронт" та сп╕вавтор проекту Виборчого кодексу пропону╓ саджати...


ЛАТВ╤Я ЗАБОРОНИЛА НАВЧАННЯ РОС╤ЙСЬКОЮ МОВОЮ В ПРИВАТНИХ ВУЗАХ
У четвер Сейм Латв╕╖ прийняв в остаточному читанн╕ поправки до закону про вузи, як╕ передбачають...


КЕРЧЕНСЬКИЙ М╤СТ ПРИЗВ╤В ДО НАРОЩУВАННЯ ЗАГРОЗИ З П╤ВДНЯ
Про це заявив секретар Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Олександр Турчинов.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 08.03.2013 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 08.03.2013
У КАБМ╤НУ ╢ ПЛАН УДОСКОНАЛЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Владу - народу!

Уряд затвердив план першочергових заход╕в щодо удосконалення виборчого законодавства. Зм╕ни, зокрема, стосуватимуться утворення одномандатних виборчих округ╕в, процедури виправлення помилок у документах для ре╓страц╕╖ кандидат╕в у депутати, проведення передвиборно╖ аг╕тац╕╖ тощо. В╕дпов╕дне розпорядження ухвалено на зас╕данн╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в 4 березня, пов╕домля╓ урядовий портал.
«Планом передбачено опрацювання в╕дпов╕дних висновк╕в та рекомендац╕й М╕с╕╖ ╕з спостереження за виборами народних депутат╕в Укра╖ни 28 жовтня 2012 року ОБС╢/БД╤ПЛ та ╕нших м╕с╕й оф╕ц╕йних спостер╕гач╕в в╕д ╕ноземних держав ╕ м╕жнародних орган╕зац╕й. На основ╕ анал╕зу в╕дпов╕дних висновк╕в буде п╕дготовлено та внесено на розгляд уряду пропозиц╕╖ щодо удосконалення законодавства про вибори народних депутат╕в Укра╖ни», — йдеться у пов╕домленн╕.
Зм╕ни, зокрема, стосуватимуться критер╕╖в, з урахуванням яких зд╕йсню╓ться утворення одномандатних виборчих округ╕в; процедури виправлення помилок ╕ неточностей у документах, поданих для ре╓страц╕╖ кандидат╕в у депутати; проведення навчання для ос╕б, як╕ претендують на виконання повноважень члена окружно╖, д╕льнично╖ ком╕с╕╖. Кр╕м того, буде напрацьовано пропозиц╕╖ щодо порядку проведення жеребкування стосовно включення кандидатур до складу окружних та д╕льничних виборчих ком╕с╕й та зменшення к╕лькост╕ член╕в ДВК.
Планом передбачено розробку зм╕н щодо перерозпод╕лу повноважень м╕ж Центральною виборчою ком╕с╕╓ю та окружними щодо орган╕зац╕╖ процесу в одномандатних виборчих округах. Буде уточнено ╕ п╕дстави для прийняття ЦВК р╕шення про попередження парт╕╖ чи кандидата за результатами виявлення факт╕в порушення виборчого законодавства.
Передбачено внесення зм╕н щодо проведення передвиборно╖ аг╕тац╕╖, надання оф╕ц╕йним ╕ноземним спостер╕гачам коп╕й протокол╕в ком╕с╕й, уточнення обставин, на п╕дстав╕ яких голосування на виборч╕й д╕льниц╕ може визнаватися нед╕йсним або прийнято р╕шення про повторний п╕драхунок голос╕в виборц╕в тощо.
В╕дпов╕дно до плану ма╓ бути вдосконалено законодавство в частин╕ роботи Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖, зокрема стосовно ╖╖ права вносити зм╕ни до протокол╕в з метою виправлення неточностей, оприлюднення на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ результат╕в голосування на кожн╕й виборч╕й д╕льниц╕, а також ╕нформац╕╖ стосовно поданих до ЦВК скарг.
Удосконалено ма╓ бути виборче законодавство й у частин╕ порядку оскарження р╕шень, д╕й чи безд╕яльност╕, що стосуються процесу вибор╕в. Водночас передбачено розробку законопроекту щодо реформування державних та комунальних засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖, а також пропозиц╕╖ щодо вдосконалення нормативного правового регулювання д╕яльност╕ ЗМ╤ п╕д час виборчого процесу.
Окр╕м цього, М╕н╕стерству внутр╕шн╕х справ доручено провести анал╕з факт╕в порушення законодавства п╕д час вибор╕в-2012 та внести пропозиц╕╖ щодо запоб╕гання таким порушенням надал╕.
В╕дпов╕дн╕ зм╕ни мають бути розроблен╕ до 30 кв╕тня 2013 року. Напрацьован╕ документи будуть винесен╕ на широке обговорення громадськост╕ та експерт╕в, у тому числ╕ Ради ╢вропи, ОБС╢ та ╢С.
Виконання плану дозволить забезпечити ефективну орган╕зац╕ю роботи з удосконалення виборчого законодавства за результатами виборчо╖ кампан╕╖ з вибор╕в народних депутат╕в Укра╖ни 28 жовтня 2012 року з урахуванням оц╕нок оф╕ц╕йних спостер╕гач╕в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 08.03.2013 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11497

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков