Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4456)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4134)
Українці мої... (1667)
Резонанс (2128)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1064)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (331)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (210)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
МАРИНА ГРИМИЧ — НАУКОВИЦЯ ╤ ПИСЬМЕННИЦЯ
У творчому доробку Марини Гримич понад 20 р╕зножанрових роман╕в…


КУЛЬТУРА У ВИР╤ В╤ЙНИ
Журнал╕сти створили сер╕ю фотограф╕й про пошкодження ╕ руйнування культурних пам’яток…


ДЕНЬ СВ╤ТЛЯЧКА
Наш╕ традиц╕╖


У СИМОНА З╤ЛОТА ЗНАХАРСЬКА ТУРБОТА
Наш╕ традиц╕╖


╥ХН╤ ДУШ╤ СЕРЕД НАС
Дещо з ╕стор╕╖ Пров╕дно╖ нед╕л╕…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 25.01.2013 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 25.01.2013
«СВ╤ТЛИЦЮ» В╤ТАЮТЬ...

З тих прив╕тань, як╕ «Кримська св╕тлиця» отримала на сво╓ 20-р╕ччя, можна було б, напевне, зверстати окремий номер! Сердечно дяку╓мо ус╕м за добр╕, щир╕, тепл╕ слова, як╕ сприйма╓мо як великий аванс ╕ нагадування про те, якою повинна бути укра╖нська державницька газета в Криму.

* * *

В╕д щирого серця методисти з укра╖нсько╖ мови й л╕тератури Севастопольського ╕нституту п╕слядипломно╖ осв╕ти разом з учителями-словесниками в╕тають геро╖чну й шляхетну «Кримську св╕тлицю» з юв╕ле╓м!
Шановн╕ журнал╕сти, хочеться вам подякувати за те, що такий тривалий пер╕од не бо╖тесь мужньо доводити, що на кримському рос╕йськомовному п╕востров╕ ма╓ право на ╕снування Укра╖нське Слово, Укра╖нська Думка. ╤ слово ваше завжди (особливо в тепер╕шн╕й катастроф╕чн╕й соц╕альн╕й, пол╕тичн╕й, економ╕чн╕й ситуац╕╖) влучне, гостре, дотепне, а думки правдив╕, високоморальн╕, спрямован╕ на побудову справд╕ незалежно╖, демократично╖ та справедливо╖ держави.
Дяку╓мо газет╕ за можлив╕сть читати твори наших кримських митц╕в, зокрема, проникати в прекрасний, неповторний поетичний св╕т Данила Кононенка, Валентина Негоди, В╕ктора Гуменюка, Св╕тлани Кочерги та ╕нших.
Низький укл╕н вам ╕ за п╕дтримку виховання п╕дростаючого молодого покол╕ння, за проведення р╕зних мовно-л╕тературних, ╕сторичних, п╕сенних конкурс╕в, а також висв╕тлення важливих масових заход╕в для учн╕всько╖ та студентсько╖ молод╕, що в╕дбуваються в Севастопол╕.
Бажа╓мо вам ╕ надал╕ залишатися в╕рними сво╖м принципам, збер╕гати власну колективну ╕дентичн╕сть, бути потужним громадським рупором ╕ ковтком св╕жого укра╖нського пов╕тря! Нехай поширю╓ться коло ваших вдячних читач╕в-шанувальник╕в ╕ передплатник╕в.

* * *

Щиро в╕та╓мо вс╕х сп╕в роб╕тник╕в редакц╕╖ газети «Кримська св╕тлиця» з юв╕ле╓м! Ми рад╕ прив╕тати вас не т╕льки з ц╕╓ю датою, але й з тими усп╕хами, яких досягла газета. За ц╕ роки вона набула бездоганну репутац╕ю народного рупора, задушевного друга та патр╕ота молодо╖ незалежно╖ Укра╖ни. Особливо при╓мно те, що багато наших небайдужих громадян не просто читач╕ газети, але ╕ ╖╖ сп╕вавтори — в╕д маститих письменник╕в до простих громадян. У кожному випуску газети представлен╕ р╕зн╕ точки зору авторитетних ╕ компетентних людей. Саме така вза╓мод╕я, в╕ддзеркалена на стор╕нках «Кримсько╖ св╕тлиц╕», знаходить сусп╕льний резонанс ╕ врешт╕-решт працю╓!
Висловлю╓мо також глибоку вдячн╕сть за те вза╓мне порозум╕ння та сп╕впрацю, як╕ налагодились м╕ж гуртом кримських волинян та редакц╕╓ю!
Щиро бажа╓мо газет╕ «Кримська св╕тлиця» сонячно╖ сили, духовного п╕днесення, зд╕йснення план╕в на майбутн╓, зростання к╕лькост╕ передплатник╕в, нових народних рубрик.

Кримський республ╕канський осередок М╕жнародного громадського об’╓днання «Волинське братство»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 25.01.2013 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11312

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков