Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТРИР╤ЧНОГО СИНА ПОЛ╤ТВ'ЯЗНЯ СУЛЕЙМАНОВА ЗНАЙШЛИ МЕРТВИМ
У сел╕ Строгон╕вка п╕д С╕мферополем 26 липня знайшли т╕ло трир╕чного Муси Сулейманова.


ПУТ╤НУ ДОВ╤РЯ╢ ВСЕ МЕНШЕ РОС╤ЯН
у Кремл╕ заявляють, що президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н задоволений вибудуваною в РФ пол╕тичною...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ НАРАХУВАЛИ ПОНАД 1,5 ТИСЯЧ╤ ХВОРИХ НА COVID-19
Про це ╕нформу╓ в Facebook Кримська правозахисна група.


ЧАС БУДУВАТИ КОРАБЛ╤
Лист Асоц╕ац╕╖ суднобуд╕вник╕в Укра╖ни


СТВОРИТИ НАЦ╤Ю З РОЗУМОМ ПЕРЕМОЖЦ╤В
Нещодавно в Ки╓в╕ вийшла друком нова книга Серг╕я Мартинюка «Маю честь бути Укра╖нцем».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 09.11.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 09.11.2012
ГРОШ╤ ВРАНЦ╤ — ГАЗ УВЕЧЕР╤?

«НАФТОГАЗ» ПРОКРЕДИТУВАВ «ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ» НА 40 М╤ЛЬЙОН╤В ГРИВЕНЬ

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» отримав черговий транш у розм╕р╕ 40 м╕льйон╕в гривень в╕д НАК «Нафтогаз Укра╖ни» на ф╕нансування пр╕оритетних ╕нвестиц╕йних проект╕в.
В╕дпов╕дне пов╕домлення розм╕щено у систем╕ розкриття ╕нформац╕╖ Нац╕онально╖ ком╕с╕╖ з ц╕нних папер╕в ╕ фондового ринку Укра╖ни, переда╓ УКР╤НФОРМ.
«Дата одержання частини позики (траншу): 30.10.2012 року. Сума одержано╖ частини позики — 40 000,00 тис. грн. Вид позики: безпроцентна», — йдеться у пов╕домленн╕.
Позика надана зг╕дно з договором № 14/3042/12 вiд 18 кв╕тня 2012 р. на суму 2 млрд. 395,75 млн. грн. К╕нцевий строк повернення вс╕╓╖ суми позики — 17 кв╕тня 2013 р.
Позика надана на безпроцентн╕й основ╕ з метою ф╕нансування заход╕в з реал╕зац╕╖ пр╕оритетних ╕нвестиц╕йних проект╕в, проведення бурових роб╕т, облаштування д╕ючих родовищ, заход╕в з техн╕чного розвитку, ремонту та модерн╕зац╕╖ виробничих об’╓кт╕в, а також для погашення кредиторсько╖ заборгованост╕.
Як пов╕домляло агентство, 29 жовтня «Чорноморнафтогаз» отримав в╕д НАК «Нафтогаз Укра╖ни» транш у розм╕р╕ 10 млн. грн.
НАК «Нафтогаз Укра╖ни» (м. Ки╖в) об’╓дну╓ найб╕льш╕ нафтогазовидобувн╕ п╕дпри╓мства кра╖ни, ╓ монопол╕стом з транзиту ╕ збер╕гання природного газу в п╕дземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопров╕дним транспортом по територ╕╖ Укра╖ни.
ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» (м. С╕мферополь) — ╓дине п╕дпри╓мство в Укра╖н╕, яке самост╕йно проводить розв╕дку, осво╓ння ╕ розробку родовищ нафти ╕ газу в укра╖нському сектор╕ Чорного та Азовського мор╕в, п╕дготовку вуглеводнево╖ сировини, ╖╖ транспортування ╕ збер╕гання. 100% акц╕й «Чорноморнафтогазу» знаходяться в управл╕нн╕ НАК «Нафтогаз Укра╖ни» (м. Ки╖в).

ПЛЮС 122 М╤ЛЬЙОНИ КУБОМЕТР╤В

Державне акц╕онерне товариство «Чорноморнафтогаз» продовжу╓ зб╕льшувати видобуток вуглеводн╕в на родовищах шельфу Чорного моря. За 10 м╕сяц╕в загальний видобуток компан╕╖ становить 947 000 000 кубометр╕в природного газу. Пор╕вняно з с╕чнем-жовтнем минулого року зростання на 14,8%, або 122 м╕льйони кубометр╕в. Основний прир╕ст був отриманий за рахунок активних роб╕т на шельф╕: дооблаштування Штормового та Архангельського родовищ, кап╕тального ремонту свердловин на Гол╕цинському родовищ╕.
Нагада╓мо, що подальшого зб╕льшення видобутку у «Чорноморнафтогаз╕» оч╕кують п╕сля введення до експлуатац╕╖ Одеського ╕ Без╕менного родовищ газу. Завдяки можливостям високотехнолог╕чних СПБУ, перша з яких — «Петро Годованець» — почала роботу 1 червня, друга приступить до них у грудн╕ цього року, видобуток газу в 2012 роц╕ плану╓ться на р╕вн╕ 1,17 млрд. кубометр╕в, а в наступному — вже 1,65 млрд. кубометр╕в. Зростання у 500 м╕льйон╕в кубометр╕в, що становить чверть р╕чного споживання газу в Криму, буде зд╕йснюватися завдяки продовженню осво╓ння Одеського ╕ Без╕менного родовищ газу з використанням високотехнолог╕чних СПБУ.
Поповнення парку бурових установок «Чорноморнафтогазу» вже сьогодн╕ допомага╓ компан╕╖ щом╕сяця нарощувати видобуток на д╕ючих родовищах, освоюючи паралельно нов╕.
У 2011 роц╕ на виконання доручень Президента Укра╖ни, Каб╕нету М╕н╕стр╕в щодо зб╕льшення в╕тчизняного видобутку нафти ╕ газу ╕ за ф╕нансово╖ п╕дтримки акц╕онера — НАК «Нафтогаз Укра╖ни» — Державне акц╕онерне товариство «Чорноморнафтогаз» дооблаштувало два д╕ючих родовища — Гол╕цинське та Архангельське. Цього року завершу╓ дооблаштування родовищ Штормове та Архангельське ╕ вводить у експлуатац╕ю нов╕ — Одеське ╕ Без╕менне родовища природного газу на шельф╕ Чорного моря.

Прес-служба
Державного акц╕онерного товариства «Чорноморнафтогаз»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 09.11.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10990

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков