Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3713)
З потоку життя (6924)
Душі криниця (3717)
Українці мої... (1514)
Резонанс (1617)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2012 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#40 за 05.10.2012
В╤ТА╢МО З╤ СВЯТОМ НАШИХ НАЙКРАЩИХ У СВ╤Т╤ ВЧИТЕЛ╤В!

МОЯ УЛЮБЛЕНА ВЧИТЕЛЬКА

Коли я вперше йшла до школи, то дуже хвилювалася: якою буде моя вчителька?!
Але Оксана Васил╕вна Кравець сподобалася мен╕ з першого погляду! Сво╖ми добрими очима вона роз╕гнала ус╕ мо╖ переживання та страхи.
Ось вже четвертий р╕к я кожного дня йду до школи з рад╕стю, тому що уроки мо╓╖ вчительки завжди ц╕кав╕. Я ╕нколи нав╕ть дивуюся, ск╕льки всього Оксана Васил╕вна зна╓ та вм╕╓!
Вона, як друга мама, — завжди поряд: ╕ навча╓ нас, ╕ вихову╓, ╕ до ╖дальн╕ водить, ╕ на прогулянки... Вона завжди справедливо вир╕шу╓ наш╕ суперечки ╕ надиха╓ нас на добро.
Сумно, що т╕льки цей навчальний р╕к ми будемо разом з нашою першою вчителькою... Дуже сумно!
Даруючи знання, вона залиша╓ в кожному з нас частинку сво╓╖ душ╕, за це ╖й велике спасиб╕!

Катя ЗОС╤М, 4-В клас НВК
«Укра╖нська школа-г╕мназ╕я» м. С╕мферополь

***

Доброго дня, «Джерельце»! Мене звуть Соколюк Ярослава, я вчуся в 6 клас╕ Азовського НВК Джанкойського району. До вас пишу вперше, вир╕шила над╕слати сво╖ в╕рш╕. На стор╕нках вашо╖ газети я читала дитяч╕ в╕рш╕, ╕ вони мен╕ дуже сподобалися. Спод╕ваюсь, що мо╖ в╕ршики теж сподобаються д╕тям, бо вони написан╕ в╕д щирого серця.

НАВ╤ЩО ВЧИТЕЛ╤ У ШКОЛ╤?

Нав╕що вчител╕ у школ╕?
Адже п╕дручники в нас ╓.
Спитаю я у брата Кол╕:
— Нав╕що вчител╕ у школ╕?
В╕дпов╕да╓ мен╕ Коля:
— У нас п╕дручник╕в довол╕…
Та хто пояснить тоб╕ тему:
╤менник, Сонячну систему,
Хто зошит перев╕рить тв╕й?
Кому ти в╕рш розпов╕си?
╤ зрозум╕ла, врешт╕, я:
Без вчител╕в не об╕йтись!
╤ хоч п╕дручник╕в довол╕…
Потр╕бн╕ вчител╕ у школ╕.

ЛЕГКИХ УРОК╤В НЕ БУВА╢...

Легких урок╕в не бува╓, бо не легко виробля╓ться в людини власний погляд на реч╕, ц╕кав╕сть до глибинного п╕знання ╖х ц╕нност╕. Не можна навчити дитину мислити, не виробивши в не╖ здатност╕ долати перешкоди, бо навчання — це передус╕м важка праця. А усп╕х прийде т╕льки до завзятих та наполегливих. Першими допоможуть у цьому талановит╕ педагоги, як╕ люблять свою вчительську роботу, незважаючи на численн╕ труднощ╕. Вважа╓ться, що дитяч╕ враження про людину — найсильн╕ш╕ й тому не забуваються н╕коли.
З перших дн╕в знайомства з нашим учителем укра╖нсько╖ мови Мар╕╓ю Олександр╕вною Мисковою мене вразила ╖╖ висока культура сп╕лкування. Можу впевнено сказати, що вс╕м нам у клас╕ пощастило з вчителькою, бо в н╕й захоплю╓ все: дивовижна ерудиц╕я, невичерпна й водночас ц╕леспрямована енерг╕я, душевна теплота й доброзичлив╕сть, з якою вона ставиться до нас, сво╖х учн╕в, а також до вс╕х ╕нших клас╕в. Саме вона навчила нас бути мужн╕ми, не лякатися житт╓вих труднощ╕в, мати почуття власно╖ г╕дност╕. 

Святослав ЛУКАЩУК,
учень 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


Мар╕я Олександр╕вна Мискова виклада╓ у нас укра╖нську мову та л╕тературу. Вона дуже гарна вчителька та дивовижна людина! Хоч я ран╕ше не дуже любила укра╖нську мову, але завдяки Мар╕╖ Олександр╕вн╕ вона стала мен╕ подобатися. Вчителька справедлива ╕ гарно виклада╓ предмет. Мен╕ б дуже хот╕лося, щоб ус╕ вчител╕ були так╕! Дяку╓мо вам, Мар╕╓ Олександр╕вно, за ваш╕ уроки!

Д╕ана КОСТЕНКО,
учениця 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3

Яким повинен бути найкращий вчитель?

У кожного ╓ своя думка —  яким повинен бути найкращий вчитель. По-мо╓му, це вчитель, який добре зна╓ св╕й предмет ╕ вм╕╓ грамотно й красиво його викласти, щоб учн╕ зац╕кавилися, ╕з задоволенням робили вс╕ завдання ╕ з нетерп╕нням чекали наступного уроку. А ще найкращий учитель повинен не т╕льки добре знати св╕й предмет, але й бути доброю та уважною людиною, щоб з ним було ц╕каво не т╕льки на уроц╕, але й п╕сля — на виставках, екскурс╕ях, у по╖здках, де д╕ти стають б╕льш дружними й веселими. Але багато учн╕в вважають, що кращий вчитель той, який зада╓ мало домашн╕х завдань або ж взагал╕ не зада╓ ╖х. Тод╕ уяв╕ть, як╕ вс╕ будуть безграмотн╕!
А в наш╕й школ╕ вс╕ вчител╕ гарн╕ й до кожного на урок я йду ╕з задоволенням!

Ганна БАШКАТОВА,
учениця 7-Д класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


КОРОЛЕВА МАТЕМАТИКИ

Мен╕ завжди подобалася математика в ус╕х ╖╖ видах. Я вважала, що це легко, й розв’язувала будь-як╕ задач╕, як╕ т╕льки могла знайти. Але раптом усе зм╕нилося.
Олена ╤ван╕вна Динту, наша вчителька, у шостому клас╕ запропонувала мен╕ п╕ти у МАН на математику. Спочатку я зовс╕м н╕чого не зрозум╕ла. А пот╕м усе прояснилося — задач╕, хоч на вигляд й були складними, мали прост╕ в╕дпов╕д╕!
Я дуже вдячна Олен╕ ╤ван╕вн╕ за ╖╖ науку. Якби не вона, не були б уроки такими ц╕кавими.

Пол╕на СТАРИГ╤НА,
учениця 7-Д класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


ЧОМУ ВЧИТЕЛ╤ ТАК╤ ВАЖЛИВ╤?

Вчитель в╕д╕гра╓ дуже важливу роль у житт╕ кожно╖ людини. Перша вчителька проклада╓ перш╕ кроки до нашого навчання. Першу вчительку ми будемо пам’ятати завжди! Вона вноч╕ перев╕ряла зошити та готувалася до урок╕в. Вона завжди нам допомагала. Ставилась до нас, як до р╕дних д╕тей.
Також ми вдячн╕ вчителям старшо╖ школи. Праця вчителя старшо╖ школи теж не менш складна. Мене завжди вражало, як вчител╕ пам’ятають наш╕ ╕мена та пр╕звища, адже вони викладають не лише в нашому клас╕!
Вчител╕ — найголовн╕ш╕ люди у нашому житт╕ п╕сля батьк╕в!

Тетяна РЯБОВА,
учениця 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


НЕПРОСТА ╤ БЛАГОРОДНА ПРОФЕС╤Я

Вчител╕ — це т╕ люди, як╕ допомагають нам п╕знавати св╕т день за днем. Вони в╕дкривають нам секрети чисел, знайомлять ╕з шедеврами св╕тово╖ культури, пояснюють закони природи, кр╕м того, вчать бути дружн╕ми, вв╕чливими, старанними ╕ розвивати сво╖ зд╕бност╕ ╕ таланти. Потр╕бно багато сил, терп╕ння ╕ любов╕ для того, щоб впоратися з ц╕лим класом не зовс╕м слухняних д╕тей, зробити св╕й урок ц╕кавим ╕ зрозум╕лим.
Жоден день у школ╕ неможливий без учителя, нехай нав╕ть т╕льки один ╕з них вважа╓ться його профес╕йним святом. У День вчителя школяр╕ йдуть до школи з букетами кв╕т╕в, а вчител╕ приходять особливо красив╕ та усм╕хнен╕. У такий день соромно прийти з невивченими уроками, незважаючи на святкову атмосферу. Зазвичай ми в╕та╓мо наших учител╕в вс╕м класом ╕ готу╓мо яку-небудь святкову програму. Ми намага╓мося показати, наск╕льки ц╕ну╓мо те, що вони для нас роблять.

Настя ЛЕВЧЕНКО, учениця 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


Моя улюблена вчителька — це вчителька англ╕йсько╖ мови Рамз╕я Рах╕м╕вна Пройдакова. Вона дуже позитивна людина. На ╖╖ уроках мен╕ дуже ц╕каво та легко вивчати англ╕йську мову. Вчителька дуже вимоглива та строга, але у не╖ дуже сильн╕ учн╕. Спочатку я не хот╕ла йти в ╖╖ групу, та пот╕м мен╕ дуже сподобалися уроки. За те, що я у ╖╖ груп╕, повинна подякувати сво╖м найкращим у св╕т╕ батькам. Саме вони дали пораду йти у цю групу. А вчительц╕ я повинна подякувати за доброту та наполеглив╕сть у вивченн╕ англ╕йсько╖ мови!

Ольга МИРГОРОДСЬКА,
учениця 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3


МОЯ ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА

Мене з самого дитинства ц╕кавила профес╕я вчителя. Здавалося, що це так просто! Але коли я п╕шов до школи, то побачив, як нелегко бути вчителем.
Моя перша вчителька — людина чудова. Вона добра, щира, справедлива. Вс╕ сво╖ сили, знання ╕ час в╕ддала Лариса ╢вген╕вна Шеховцова нам, дбала про те, щоб ми стали осв╕ченими ╕ добрими людьми.
Мен╕ зда╓ться, що справжн╕й учитель — це людина, яка ма╓ не т╕льки глибок╕ знання, а ще вм╕╓ сп╕лкуватися з людьми, виховувати ╖х чесними, працьовитими, добрими ╕ дружними. Тому ╕деалом для мене залиша╓ться моя перша вчителька, з якою я почав читати, рахувати ╕ писати.

Дмитро ПОЛОНСЬКИЙ,
учень 7-Г класу НВК «Школа-л╕цей» № 3

На фото: Оксана Васил╕вна Кравець

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2012 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10848

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков