Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3713)
З потоку життя (6924)
Душі криниця (3717)
Українці мої... (1514)
Резонанс (1617)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВАЛЕНТИН БУТ: У КРИМ - ПО С╤ЛЬ ╤ НЕ ЛИШЕ - НА ТРАДИЦ╤ЙН╤М ЧУМАЦЬК╤М ВОЗ╤, ЧИ ТАКИ НА УКРА╥НСЬКОМУ МАГЛЕВ╤?
Ран╕ше я добирався з Б╕лоп╕лля до Ки╖ва десь близько шести годин. Сьогодн╕ ф╕рмовим потягом...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: ЦИН╤ЧН╤ ПОРАДИ Л╤ТЕРАТОРАМ-ПОЧАТК╤ВЦЯМ
Ви хочете стати письменником? А яка у вас мотивац╕я? Мотивац╕я бува╓ р╕зна.


ВАЛЕНТИН БУТ: ЧИ ПРИЙДЕ П╤СЛЯМАЙДАННЕ ПРОСВ╤ТЛЕННЯ?
Сьогодн╕ мина╓ р╕вно с╕м рок╕в в╕дтод╕, як п╕сля 2001 ╕ 2004 рок╕в я знову опинився на Майдан╕.


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: ЦИН╤ЧН╤ ПОРАДИ ЧИТАЧАМ СУЧЛ╤ТУ
Нудота – ознака появи критичного мислення ╕ зачаток ╕мун╕тету.


ВАЛЕНТИН БУТ: ТИМ, ХТО НОСИТЬ ШОРИ
Як я те бачу, б╕да нашо╖ пол╕тики в тому, що вона н╕як не вийде з-п╕д впливу злого ╕нтелекту,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2012 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#40 за 05.10.2012
НА НАШ╤Й НЕ СВО╥Й ЗЕМЛ╤…

Кримський Майдан

Черговий «Московський квартал» планують побудувати в престижному м╕сц╕ на берез╕ Стр╕лецько╖ бухти в Севастопол╕. Про це пов╕домив радник голови Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ В╕ктор Драченко 28 вересня п╕д час зас╕дання «круглого столу» на тему: «Мова як зас╕б комун╕кац╕╖ ╕ сп╕лкування людей: шляхи розвитку та зближення. Суть мовно╖ пол╕тики Укра╖ни».
Як в╕домо, п╕д компактну забудову для в╕йськовослужбовц╕в та пенс╕онер╕в Чорноморського флоту Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ в укра╖нському м╕ст╕ також в╕ддано м╕крорайон бухти Козачо╖, теж на берез╕ моря. Вже побудовано до сотн╕ московських будинк╕в для в╕йськовослужбовц╕в ЧФ РФ у м╕крорайонах проспект╕в генерала Острякова та Октябрсько╖ революц╕╖, престижних районах центру м╕ста.
М╕ноборони РФ ма╓ нам╕р побудувати 5- ╕ 16-поверхов╕ будинки, школу й дитсадок, спорткомплекс з басейном, паркову зону, супермаркет, парк╕нги, яхт-клуб, церкву ╕ пожежне депо.
17 серпня 2012 р. управл╕ння кап╕тального буд╕вництва Севастопольсько╖ м╕ськдержадм╕н╕страц╕╖ за результатами тендеру уклало угоду на буд╕вництво дитсадка в бухт╕ Козач╕й варт╕стю 25 млн. грн. Про це пов╕домля╓ться у «В╕снику державних закуп╕вель».
Директор ╕нформац╕йно-консалтингово╖ компан╕╖ «Defense Express» Серг╕й Згурець, анал╕зуючи умови оренди Рос╕╓ю укра╖нсько╖ територ╕╖, каже, що 11 к╕лометр╕в берегово╖ л╕н╕╖, де базуються рос╕йськ╕ корабл╕, у випадку ефективного користування причалами цив╕льними комерц╕йними структурами приносили б Укра╖н╕ до 150 м╕льйон╕в долар╕в. Загальний обсяг площ, як╕ Рос╕я начебто оренду╓ в Укра╖н╕, становить 18 тисяч гектар╕в, з них 3,3 тисяч╕ – це безпосередньо об’╓кти, як╕ знаходяться в Севастопол╕. На сьогодн╕ середньозважена ставка одного гектара земл╕ в Севастопол╕ вим╕рю╓ться в межах 1,57 м╕льйона гривень. У скарбницю ж нашо╖ держави нараховуються просто м╕зерн╕ суми.
Тобто фактично Укра╖на давно году╓ чужу арм╕ю дружн╕х сус╕д╕в даруванням або вид╕ленням за зниженими ц╕нами ф╕нансових, земельних та ╕нших ресурс╕в, наприклад, ╕нформац╕йних.
Десятки м╕льйон╕в гривень вид╕лено урядом Укра╖ни (з ╕н╕ц╕ативи м╕сцевих чиновник╕в) на в╕дзначення 100-р╕чного юв╕лею селища Кача, де розташовано гарн╕зон Чорноморського флоту РФ. Днями голова Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Володимир Яцуба пов╕домив, що на одному ╕з будинк╕в гарн╕зону, де начебто колись жив син Стал╕на ╕ який не належить до комунально╖ власност╕, було в╕дремонтовано дах. За словами В. Яцуби, при по╖здц╕ на орендовану ЧФ Рос╕╖ територ╕ю його обшукали вартов╕, «враховуючи добр╕ в╕дносини ╕ «повагу» до губернатора командира частини, який стежить, щоб у мо╓му багажнику не було н╕чого протизаконного, що може зашкодити в╕йськов╕й частин╕»...
Нагада╓мо, у кв╕тн╕ 2010 року Президенти Рос╕╖ та Укра╖ни п╕дписали угоду, що передбача╓ продовження перебування Чорноморського флоту Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ на укра╖нськ╕й територ╕╖ до 2042 року…

Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ

*     *     *
P. S. Верховна Рада дозволила ╕ноземцям купувати землю в Укра╖н╕. За законопроект «Про внесення зм╕н до Земельного кодексу Укра╖ни щодо набуття права власност╕ на землю» у другому читанн╕ проголосували у в╕второк 234 народних депутати.
Цим законом парламент дозволив ╕ноземним громадянам та п╕дпри╓мствам з ╕ноземним кап╕талом купувати землю нес╕льськогосподарського призначення. Зм╕ни були внесен╕ до статт╕ 82 Земельного кодексу. В╕дтепер ╕ноземц╕ можуть купувати землю у межах населених пункт╕в у раз╕ придбання об’╓кт╕в нерухомого майна та для спорудження господарських об’╓кт╕в. Також вони можуть придбати землю за межами населених пункт╕в, якщо купують об’╓кти нерухомого майна.
Gazeta.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2012 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10844

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков