Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3269)
З потоку життя (6506)
Душі криниця (3527)
Українці мої... (1470)
Резонанс (1508)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1677)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩО В╤ДОМО ПРО ТИХ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З УВ'ЯЗНЕННЯ В РОС╤╥
До Укра╖ни повернулися 11 незаконно засуджених у Рос╕╖ сп╕вгромадян та 24 моряк╕в, яких Рос╕я...


МОРЯК ГРИЦЕНКО: ЯКБИ МИ СТР╤ЛЯЛИ У В╤ДПОВ╤ДЬ — НАС БИ ВЖЕ НЕ БУЛО
"Пройшов час, я роз╕брав для себе цю ситуац╕ю. Бог мене в╕в, ми зробили те що треба. Якщо було б...


╤ван Томич, голова Союзу укра╖нського селянства: ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОВЕРНУТИ ДОДОМУ УКРА╥НЦ╤В, ТО ПОЧН╤ТЬ ╤З СЕЛЯН
╤ван Томич понад десять рок╕в очолював асоц╕ац╕ю фермер╕в, зараз в╕н сто╖ть б╕ля керма Союзу...


П'ЯТНАДЦЯТЬ ЛИЦАР╤В НЕБА
Стр╕чка розпов╕да╓ про п’ятнадцятьох добровольц╕в батальйону «Дн╕про-1», як╕...


ЖУРНАЛ╤СТКА ВКАЗАЛА НА П╤ДСТУПН╤СТЬ ПУТ╤НА У ПЕРЕМОВИНАХ ЩОДО «КРИМСЬКОГО СПИСКУ» ПОЛ╤ТВ’ЯЗН╤В
Рос╕я торгу╓ться за зв╕льнення кримських пол╕тв'язн╕в, щоб Укра╖на визнала ╖х рос╕йське...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#32 за 10.08.2012
╤З «СВ╤ТАНКУ» — В УН╤ВЕРСИТЕТ!

Св╕т осв╕ти

620040 аб╕тур╕╓нт╕в виявили цього року бажання здобути вищу осв╕ту, подавши заяви в престижн╕ ВНЗ Укра╖ни. Серед них були ╕ тро╓ вихованц╕в Алли Володимир╕вни Петрово╖, заслуженого прац╕вника культури Укра╖ни, це — Юл╕я ╢рикалова, Олександра Андр╓╓ва ╕ ╢вген Давиденко, випускники зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» Кримського республ╕канського центру дитячо╖ та юнацько╖ творчост╕.
Вс╕ тро╓ вир╕шили продовжити навчання в театральних вишах. Ю. ╢рикалова та О. Андр╓╓ва подали документи до Харк╕вського нац╕онального ун╕верситету мистецтв ╕м. ╤. Котляревського на театральний факультет на спец╕альн╕сть актор драматичного театру ╕ к╕но. А ╢. Давиденко вир╕шив «штурмувати» столицю ╕ подав документи до Ки╖вського нац╕онального ун╕верситету театру, к╕но ╕ телебачення ╕м. Карпенка-Карого на спец╕альн╕сть диктор та ведучий телепрограм.
Мистецьк╕ ВНЗ в╕др╕зняються тим, що тут мало просто подати документи ╕ чекати результат╕в. Тут аб╕тур╕╓нт спочатку повинен отримати допуск до ╕спит╕в, показати свою програму майстру, який набира╓ курс, пот╕м, п╕д час вступних ╕спит╕в, пройти два, а то й три тури творчого конкурсу, а ще сп╕вбес╕да, ╕ лише п╕сля цього чекати к╕нцевих результат╕в. До того ж, цього року на акторському факультет╕ в╕дд╕лення «Акторська майстерн╕сть драматичного театру ╕ к╕но» Харк╕вського нац╕онального ун╕верситету ╕м. ╤. Котляревського, куди вир╕шили поступати кримчанки, було заф╕ксовано рекордний конкурс — 26 (!) претенденток на одне бюджетне м╕сце, це найвищий показник за всю ╕стор╕ю ВНЗ, якому виповнилося 95 рок╕в.
Юл╕я ╢рикалова за результатами трьох тур╕в творчих конкурс╕в, продемонструвавши ус╕ сво╖ таланти з вокалу, хореограф╕╖, декламац╕╖, а також в колокв╕ум╕ з питань загально╖ ерудиц╕╖, набрала таку к╕льк╕сть бал╕в, яка дозволила ╖й об╕йти 26 претенденток ╕ поступити на бюджетну форму навчання!!! Браво, Юл╕я! Браво, Алла Володимир╕вна Петрова! Ви змогли вдихнути у свою ученицю ту в╕ру ╕ п╕дготувати з нею таку творчу програму, п╕сля яко╖ до вихованки зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» не було запитань, особливо п╕сля того, як Юл╕я прочитала монолог Меде╖ з Евр╕п╕да.
Улюблениц╕ вс╕╓╖ студ╕╖ «Св╕танок» Олександр╕ Андр╓╓в╕й — «Аз╕» (саме так ╖╖ стали називати п╕сля того, як Олександра у вистав╕ «Циганка Аза» за п’╓сою М. Старицького з╕грала роль Ази) до вступу на бюджетну форму навчання не вистачило зовс╕м тр╕шечки. Але поступити й на контрактну форму, коли тоб╕ в спину дихають 24-25 претендент╕в, це теж неабияке досягнення. Отже, дв╕ подруги Юл╕я ╕ Олександра поповнять список студент╕в ╕ при╓днаються до тих «св╕танк╕вц╕в», як╕ вже навчаються в Харков╕ — а це Ксен╕я Мусатенко та Олександр Коновалов.
Якщо д╕вчата в театральн╕й студ╕╖ навчалися 10 рок╕в, то ╢вген Давиденко лише три, але й цього йому вистачило, щоб поступити до Ки╖вського нац╕онального ун╕верситету театру, к╕но ╕ телебачення ╕м. Карпенка-Карого на спец╕альн╕сть диктор та ведучий телепрограм, де конкурс був 13 ос╕б на м╕сце. ╢вген в╕дм╕нно пройшов випробування з майстерност╕ актора, прочитавши прозу, байку, монолог, а також добре показав етюд. На другому тур╕ ╢вгену запропонували продемонструвати перед камерою виступ-╕мпров╕зац╕ю тривал╕стю 3-4 хв., ось тут йому стало в пригод╕ те, що в╕н майже р╕к на Кримському рад╕о був ведучим рад╕опрограми «Веселка», редактором яко╖ була А. В. Петрова.
Для батьк╕в велика рад╕сть, коли д╕ти знаходять свою дорогу в житт╕. ╤ для Алли Петрово╖ — це також ще один складений на в╕дм╕нно ╕спит,  який п╕дтверджу╓, що ╖╖ театральна педагог╕чна школа — високо╖ всеукра╖нсько╖ якост╕.

На фото (справа нал╕во): А. В. Петрова та ╖╖ вихованц╕,  тепер студенти О. Андр╓╓ва, ╢. Давиденко, Ю. ╢рикалова

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10624

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков