Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТРИР╤ЧНОГО СИНА ПОЛ╤ТВ'ЯЗНЯ СУЛЕЙМАНОВА ЗНАЙШЛИ МЕРТВИМ
У сел╕ Строгон╕вка п╕д С╕мферополем 26 липня знайшли т╕ло трир╕чного Муси Сулейманова.


ПУТ╤НУ ДОВ╤РЯ╢ ВСЕ МЕНШЕ РОС╤ЯН
у Кремл╕ заявляють, що президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н задоволений вибудуваною в РФ пол╕тичною...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ НАРАХУВАЛИ ПОНАД 1,5 ТИСЯЧ╤ ХВОРИХ НА COVID-19
Про це ╕нформу╓ в Facebook Кримська правозахисна група.


ЧАС БУДУВАТИ КОРАБЛ╤
Лист Асоц╕ац╕╖ суднобуд╕вник╕в Укра╖ни


СТВОРИТИ НАЦ╤Ю З РОЗУМОМ ПЕРЕМОЖЦ╤В
Нещодавно в Ки╓в╕ вийшла друком нова книга Серг╕я Мартинюка «Маю честь бути Укра╖нцем».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#32 за 10.08.2012
ОШТРАФУВАЛИ ЗА «ПОМСТУ»

У С╕мферопол╕ ╕ Севастопол╕ пройшли суди над актив╕стами громадсько╖ кампан╕╖ «Помста за розкол Укра╖ни». В обох м╕стах ╖х визнали винними у поширенн╕ незаконно╖ виборчо╖ аг╕тац╕╖. У нед╕лю в С╕мферопол╕, а в п’ятницю у Севастопол╕ громадських актив╕ст╕в затримували правоохоронц╕, ╕ вони по к╕лька годин провели у районних в╕дд╕леннях м╕л╕ц╕╖. Разом з тим, вони не збираються припиняти акц╕╖ проти кандидат╕в у депутати ╕ пол╕тичних сил, як╕ проголосували за закон «Про засади державно╖ мовно╖ пол╕тики».
5 серпня прац╕вники м╕л╕ц╕╖ затримали у центр╕ С╕мферополя актив╕ст╕в громадсько╖ кампан╕╖ «Помста за розкол Укра╖ни» Катерину Чепуру та Юр╕я Шивала. Т╕ поширювали лист╕вки з поясненнями, чому не можна голосувати за Парт╕ю рег╕он╕в та ╖╖ висуванця у мажоритарному виборчому окруз╕ №1 В╕тал╕ну Дзоз... М╕л╕ц╕онери спершу доправили затриманих до найближчого опорного пункту м╕л╕ц╕╖, а пот╕м – у Центральний райв╕дд╕л, де склали протокол про адм╕н╕стративне правопорушення. Зокрема, ╖м ╕нкрим╕новано поширення аг╕тац╕йних передвиборчих матер╕ал╕в без вих╕дних даних. За словами Катерини Чепури, правоохоронц╕ намагалися вилучити лист╕вки, на яких усе ж були вказан╕ телефони орган╕затор╕в акц╕╖, однак актив╕сти ╖х не в╕ддали. У м╕л╕ц╕╖ пов╕домили, що актив╕ст╕в не затримували, а лише запросили до райв╕дд╕лу для бес╕ди.
А 3 серпня у Севастопол╕ за поширення лист╕вок проти висуванця Парт╕╖ рег╕он╕в Вадима Колесн╕ченка були затриман╕ правоохоронцями 5 актив╕ст╕в цього ж руху. Ус╕х м╕сцевий суд визнав винними й оштрафував на 51 гривню кожного. В С╕мферопол╕ вирок був такий самий.
Катерина Чепура каже, що вона та ╖╖ однодумц╕ оскаржуватимуть судов╕ р╕шення. «Ми не збира╓мося припиняти боротьбу, ми продовжуватимемо нашу помсту. Зараз це приблизно вже 30-й мажоритарний округ, в який ми зав╕тали. У найближч╕ дн╕ в нас попереду ще щонайменше 4 округи. Боротимемося ми ╕ тут, звичайно. Подамо апеляц╕ю ╕ доводитимемо, що ми ма╓мо право на територ╕╖ Укра╖ни в╕льно поширювати ╕нформац╕ю про кандидат╕в у депутати», – зазначила Катерина Чепура. Вона також вважа╓, що у цих випадках правоохоронц╕ виступають на боц╕ одн╕╓╖ пол╕тично╖ сили.
Актив╕сти «Помсти» наполягали на тому, що Парт╕я рег╕он╕в, яку вони критикували у сво╖х лист╕вках, а також ╖╖ висуванц╕ не ╓ суб’╓ктами виборчого процесу, бо ще не заре╓строван╕ Центрвиборчкомом. Вони наводять аргумент про те, що на в╕дм╕ну в╕д деяких ╕нших парт╕й, «рег╕онали» не зняли парт╕йну аг╕тац╕ю на рекламних щитах вздовж кримських дор╕г.
Юрист Арсен Османов каже, що зг╕дно з чинним виборчим законом, якщо парт╕я стала суб’╓ктом виборчого процесу, то рекламувати себе та аг╕тувати за сво╖х депутат╕в вона зможе лише п╕сля того, як буде заре╓стрована ЦВК ╕ за кошти лише з виборчого фонду. Якщо ж вона рекламу╓ себе зараз, то або вона ще не ╓ суб’╓ктом виборчого процесу, або грубо порушу╓ виборче законодавство.

Володимир ПРИТУЛА (Рад╕о Свобода)

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10612

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков