Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3165)
З потоку життя (6380)
Душі криниця (3499)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1498)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1670)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩО В╤ДБУВАЛОСЬ НА З'╥ЗДАХ ГРОЙСМАНА, СМЕШКА, ВАКАРЧУКА, ПОРОШЕНКА ╤ ЗЕЛЕНСЬКОГО
Позачергов╕ вибори не скасовано, час п╕дтиска╓. Тому за один в╕кенд на р╕зних столичних...


ЦЬОГО РОКУ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ╤ВАНА ФРАНКА ВИСУНУТО 23 ТВОРИ
Нагада╓мо, що прем╕ю ╕м. ╤вана Франка в галуз╕ ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ засновано 2004 року


ХОТ╤В ПОНОВИТИ ПАСПОРТ: В УКРА╥Н╤ СП╤ЙМАЛИ БОЙОВИКА «САМООБОРОНИ КРИМУ»
у 2014 роц╕ чолов╕к входив до складу незаконного збройного формування "Самооборона Криму" ╕...


МАЙЖЕ 190 Д╤ТЕЙ РОСТУТЬ БЕЗ БАТЬК╤В ЧЕРЕЗ РЕПРЕС╤╥ В КРИМУ
К╕льк╕сть д╕тей в анексованому Криму, чи╖х батьк╕в заарештували в межах пол╕тично вмотивованих...


ЛАСКАВО ПРОСИМО В KYIV: США В╤ДТЕПЕР ПРАВИЛЬНО ПИСАТИМУТЬ НАЗВУ СТОЛИЦ╤ УКРА╥НИ
Рада США з географ╕чних назв ухвалила р╕шення про зам╕ну оф╕ц╕йно╖ назви столиц╕ Укра╖ни з...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #28 за 13.07.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#28 за 13.07.2012
Л╤ТН╤Й Б╤АТЛОН ПО-КРИМСЬКИ

В рамках проведення командирського збору, що проходив на баз╕ 30-╖ окремо╖ гвард╕йсько╖ механ╕зовано╖ бригади, на пол╕гон╕ в╕дбулися змагання з нов╕тн╕х в╕йськово-прикладних вид╕в спорту – в╕йськового л╕тнього б╕атлону та пейнтболу. Саме тод╕  начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил Укра╖ни генерал-лейтенант Володимир Замана поставив завдання командирам ус╕х р╕вн╕в щодо впровадження нових п╕дход╕в у п╕дготовц╕ та бойовому навчанн╕ особового складу.
На виконання доручення начальника Генерального штабу в окрем╕й бригад╕ берегово╖ оборони В╕йськово-Морських Сил ЗС Укра╖ни у стисл╕ терм╕ни була обладнана дистанц╕я для проведення в╕йськового л╕тнього б╕атлону.
Дистанц╕я протяжн╕стю 750 метр╕в, що петля╓ схилами Долгоруковсько╖ яйли Кримських г╕р, 100-метрове коло для «штрафник╕в», вогневий руб╕ж на чотири напрямки з м╕шенями встановленого зразка. Вс╕ ц╕ елементи траси для л╕тнього б╕атлону вже випробовують на м╕ць та витривал╕сть в╕йськових моряк╕в. Складну дистанц╕ю п╕д спекотним кримським сонцем долають учасники команд, що створен╕ в ус╕х п╕дрозд╕лах з’╓днання.
— У команд╕ три учасники, —  розпов╕да╓ тимчасово виконуючий обов’язки командира бригади полковник Олександр Жук. — Перший учасник команди п╕сля подолання 750-метрово╖ в╕дстан╕ з╕ збро╓ю в руках на вогневому рубеж╕ веде вогонь з автомата Калашникова по ц╕лях, що розм╕щен╕ на в╕дстан╕ 50 метр╕в. В╕н ма╓ влучити у 5 м╕шеней, кожна з яких вписана у квадрат розм╕ром 20 на 20 сантиметр╕в. За кожен промах матрос отриму╓ штрафн╕ кола, п╕сля подолання яких в╕н переда╓ естафету наступному учаснику команди. Його завдання п╕сля подолання дистанц╕╖ влучити у ц╕л╕, стр╕ляючи з кол╕на. Найб╕льше навантаження припада╓ на третього учасника змагань, бо йому треба не т╕льки влучити в ус╕ м╕шен╕ з положення лежачи п╕сля подолання першо╖ частини маршруту, а й проб╕гти ще 750 метр╕в дистанц╕╖, що прокладена на м╕сцевост╕ з╕ складним рель╓фом. Лише п╕сля подолання ф╕н╕шно╖ стр╕чки трет╕м учасником команди стр╕лка секундом╕ра зупиня╓ться.
В╕йськов╕ моряки з Перевального сьогодн╕ працюють на випередження граф╕ка, зг╕дно з яким у липн╕ мають в╕дбутися змагання з л╕тнього б╕атлону на перш╕сть бригади, у серпн╕ в╕йськово-спортивна естафета виявить у в╕йськах берегово╖ оборони найсильн╕ших, як╕ у вересн╕ братимуть участь у всеарм╕йських змаганнях. Вже цими днями команди бригади не лише долають складну дистанц╕ю, а й виконують вправи стр╕льб.
— Попереду ще багато роботи, кр╕м тренування витривалост╕ та ведення влучного вогню, ми опрацьову╓мо тактику виконання ц╕╓╖ вправи, адже треба так розрахувати сво╖ сили та можливост╕, щоб г╕дно презентувати наш╕ команди на ус╕х р╕внях змагань, — говорять учасники.
— Складна траса ╕ кримська спека додають нам певних труднощ╕в, але у п╕дсумку спод╕ва╓мося, що все це принесе оч╕куваний нами результат, — наголошу╓ полковник Олександр Жук.
Серед тих, хто демонстру╓ пристойн╕ результати, — розв╕дник-матрос в╕йськово╖ служби за контрактом Андр╕й Мухай. В╕н ма╓ досв╕д долання под╕бно╖ дистанц╕╖, але у зимовому ╖╖ вар╕ант╕. Майже чотири роки до служби у лавах Збройних Сил Андр╕й Мухай присвятив «класичному» зимовому б╕атлону. На його думку, л╕тн╕й вар╕ант цього виду спорту кардинально в╕др╕зня╓ться в╕д зимового.
— Дистанц╕я важка, спека та перепади висот на дистанц╕╖ ускладнюють ╖╖, але ус╕м нам вона подоба╓ться через в╕дчуття командного духу, вол╕ до перемоги ╕ впевненост╕ у власних силах. Д╕ючи ╓диною командою, ми обов’язково здобудемо перемогу, — говорить матрос Андр╕й Мухай.
Наприк╕нц╕ додам, що траса для л╕тнього б╕атлону — це не ╓дине нове надбання для окремо╖ бригади берегово╖ оборони. Цими днями ударними темпами трива╓ робота щодо дообладнання психолог╕чно╖ смуги перешкод, яка ╓ нов╕тньою розробкою у морально-психолог╕чн╕й п╕дготовц╕ в╕йськовослужбовц╕в до умов сучасних бойових д╕й. Як зазнача╓ командування бригади, вже найближчим часом на цьому об’╓кт╕ опрацьовуватимуться питання морально-психолог╕чного забезпечення бойово╖ п╕дготовки.

Владислав СЕЛЕЗНЬОВ,
п╕дполковник

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #28 за 13.07.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10509

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков