Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 18.05.2012 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#20 за 18.05.2012
НОВИНИ В╤Д КРИМСЬКИХ ПЛАСТУН╤В

Весняне всеукра╖нське скаутське джембор╕ Асоц╕ац╕╖ Скаут╕в Укра╖ни «Су-Учхан 2012 – Зустр╕ч друз╕в» пройшло з 29 кв╕тня до 3 травня в урочищ╕ Таш-Джарган (поблизу С╕мферополя).
На запрошення орган╕затор╕в учасниками джембор╕ стали кримськ╕ пластуни станиць С╕мферополь та Красноперекопськ чисельн╕стю 20 ос╕б.
До загально╖ скаутсько╖ програми дня пластуни звичайно додали багато сво╖х елемент╕в з традиц╕йно╖ пластово╖ програми. Ми мали св╕й окремий п╕дтаб╕р, в який запрошували скаут╕в долучатись до наших актив╕тет╕в, зокрема до складання пазлу «Дом╕нац╕я». Також була орган╕зована пересувна пластова виставка, ╕ вс╕ скаути, як╕ перебували в табор╕, мали змогу д╕знатись багато нового про нашу орган╕зац╕ю, методику виховання, табори та пограти в ╕гри «Китайський футбол», «СО-КО-ЙО», «Ковбой» та ╕н.
На джембор╕ пластуни вир╕знялися сво╓ю дисципл╕нован╕стю та точн╕стю. Пос╕ли перше м╕сце в конкурс╕ «В╕зитна картка загону» б╕ля кемпфа╓ру (по-нашому — ватра). Багато в чому нам допом╕г запуск «ракети» ус╕м складом джембор╕.
Взяли участь в загальних ╕грах «Канатоходц╕» та «Лаб╕ринт». Тут фортуна нам не дуже усм╕халась. Зате в гр╕ «Н╕чний доз╕р» ми пос╕ли друге м╕сце.
Також сподобався пох╕д до «Зм╕╖но╖ печери». Подолавши 5 к╕лометр╕в, ми зрозум╕ли, що це маршрут для альп╕н╕ст╕в, але в╕дступати було н╕куди. Трьох молодших залишили б╕ля п╕дн╕жжя, закр╕пили линви, почали п╕дн╕матися. П╕сля шести метр╕в печери стало зрозум╕ло, що будуть ще «втрати»: клаустрофоб╕я, темрява та глибок╕ западини зробили свою справу — ще тро╓ молодших повернулись. Та в╕д цього вражень не поменшало, кримськ╕ гори — надзвичайно красив╕!
В ╕нш╕й веч╕рн╕й гр╕ «Порушники тиш╕» пластунка з Красноперекопська Аня Яковл╓ва пос╕ла друге м╕сце. Це викликало неабияку повагу, бо ╖й т╕льки 9 рок╕в, а найближч╕ призери майже удв╕ч╕ старш╕.
Загалом час провели весело, познайомилися з ╕ншими скаутами та знайшли нових друз╕в. Показали себе та побачили ╕нших, отримали незабутн╕ враження та досв╕д для л╕тнього кримського окружного табору. Уже плану╓мо по╖здку на наступний р╕к та запрошу╓мо пластун╕в долучитися до щор╕чного всеукра╖нського скаутського джембор╕ Су-Учхан.

Андр╕й ╤ВАНЮК

*     *     *

Кримськ╕ пластуни долучились до орган╕зац╕╖ всеукра╖нсько╖ акц╕╖ «Зробимо Укра╖ну чистою» в С╕мферопол╕. Цьогор╕чна акц╕я в╕дбулась наприк╕нц╕ кв╕тня в Гагар╕нському парку – улюбленому м╕сц╕ в╕дпочинку мешканц╕в м╕ста.
До акц╕╖ долучилось б╕льше 30 небайдужих с╕мферопольц╕в, а саме: мережа магазин╕в «Ватсон» — 12 представник╕в, мережа магазин╕в «Нова Л╕н╕я» — 5 представник╕в, банк «Надра» — 5 представник╕в, пластуни — 10 представник╕в, також до акц╕╖ при╓дналися випадков╕ перехож╕.
Акц╕я тривала близько трьох годин, за цей час було з╕брано понад 50 пакет╕в (100-л╕трових) см╕ття. Попередньо домовившись з адм╕н╕страц╕╓ю парку, ми отримали два катамарани, як╕ використали для збирання см╕ття з паркового озера, а також збирання старих водоростей. Учасники акц╕╖ прибрали м╕сця, де часто збираються молод╕ мами з д╕тьми, територ╕ю навколо озера  та дор╕жки.
Нагадаю, що координаторами акц╕╖ стали пластуни.

╤гор ТУРОВЕЦЬ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 18.05.2012 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10295

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков