Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3304)
З потоку життя (6538)
Душі криниця (3539)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1510)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПОВЕРНУТИ В╤Д ПР╤РВИ
Припиняймо чвари ╕ чимскор╕ше розвертаймося од пр╕рви, до яко╖ п╕дштовхують нас як недруги, так ╕...


В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ
Про що це я? Напевно, про в╕дпов╕дальн╕сть. Тутешня влада не в╕дчува╓ ╖╖ з╕ зрозум╕лих причин,...


УРОКИ КРИМУ
Часом виника╓ враження, що про Крим в Укра╖н╕ потроху забувають. Не лише перес╕чн╕ громадяни....


РОЗЧАРУВАННЯ. ЩО З НИМ РОБИТИ?
Перебування тут, на самому кра╓чку мого укра╖нного Криму, не да╓ можливост╕ активно╖ участ╕ в...


НЕ ВТРАТИТИ ШАНС!
ел╕та ма╓ об’╓днатися, очистити себе в╕д полови пустомель ╕ лжепатр╕от╕в та зайняти сво╓...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 23.03.2012 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 23.03.2012
П╤СЛЯ КРИТИЧНО╥ ПУБЛ╤КАЦ╤╥ У «КРИМСЬК╤Й СВ╤ТЛИЦ╤» ЗВ╤ЛЬНЕНО НАЧАЛЬНИКА ПО╥ЗДА ╤ ПРОВ╤ДНИКА

«МАНДР╤ВКА З ЖАХОМ» — п╕д таким заголовком у традиц╕йн╕й «Св╕тличн╕й» рубриц╕ читацько╖ пошти «Кримський Майдан» ще наприк╕нц╕ грудня минулого року був опубл╕кований лист нашо╖ пост╕йно╖ читачки ╕з кримського селища Чорноморське. Марина Марк╕вна Волошина розпов╕ла, яких випробувань ╖й та ╕ншим пасажирам по╖зда № 310 «Одеса – С╕мферополь» довелося зазнати 6 грудня 2011 р. по дороз╕ до Криму.
«О перш╕й годин╕ ноч╕ в Микола╓в╕ «завантажилась» шумна компан╕я молодик╕в рок╕в по 20-25, — пише наша читачка. — Назвати ╖х людьми тепер не повернеться язик. У вагон╕ вже спали люди, коли ця п’яна «бригада» ╕з 6 молодик╕в почала давати «концерт» з ус╕ма словами, як╕ т╕льки ╓ в матюковому словнику, з наглим см╕хом, голосно, з викликом. Агресивн╕ й нахабн╕, вони не звертали уваги на наш╕ прохання, щоб не заважали людям в╕дпочивати. Я звернулась до пров╕дника вагона, в╕н був один, але п╕д╕йшов до них ╕ так само попросив, щоб не бешкетували, поводилися тих╕ше. Але вони про╕гнорували ╕ його прохання.
До самого Джанкоя продовжувався «концерт» — пили, матюкались, реготали... Коли я знову звернулась до кондуктора, в╕н мен╕ сказав, що м╕л╕ц╕╖ в потяз╕ нема╓ ╕ викликати ╖╖ нема можливост╕. До самого С╕мферополя я не могла заспоко╖тись, тому що вони пост╕йно до мене ч╕плялись, а мен╕ вже, слава Богу, не 20 ╕ не 30 рок╕в, я — пенс╕онерка з╕ стажем.
...Я вже не знаю, в як╕й кра╖н╕ живу, ми практично зовс╕м не захищен╕ — н╕ в дороз╕, н╕ на вулиц╕, н╕ в будь-якому транспорт╕. Агов, м╕л╕ц╕я ╕ вс╕, хто живе за наш рахунок, з наших податк╕в, в╕дгукн╕ться! Вола╓ до вас ваш народ, ви ж так «п╕клу╓тесь» про нас, що ми за сво╖ «кровн╕» коп╕йки так стражда╓мо. Я знов ╕ знов запитую себе: чому так? ╤ сама ж соб╕ в╕дпов╕даю: риба гни╓ з голови — ╕ крапка!»
Коп╕ю цього листа редакц╕я, як ╕ об╕цяла, адресувала нашому зал╕зничному кер╕вництву. ╤ ось нещодавно отримали на це звернення в╕дпов╕дь, яку публ╕ку╓мо повн╕стю:

М╤Н╤СТЕРСТВО ╤НФРАСТРУКТУРИ УКРА╥НИ
ДЕРЖАВНА АДМ╤Н╤СТРАЦ╤Я ЗАЛ╤ЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРА╥НИ
ДЕРЖАВНЕ П╤ДПРИ╢МСТВО «ОДЕСЬКА ЗАЛ╤ЗНИЦЯ»
ПАСАЖИРСЬКА СЛУЖБА
№Л-17/974 7.03.2012 р.

Головному редактору газети
«Кримська св╕тлиця»

Шановний головний редакторе!
Звернення громадянки Волошино╖ М., з яким вона звернулась до Вашо╖ газети щодо неналежного р╕вня серв╕сного обслуговування в пасажирському по╖зд╕ № 310 сполученням Одеса — С╕мферополь, розглянуто кер╕вництвом пасажирсько╖ служби.
В ход╕ службового розсл╕дування встановлено, що в добу 06.12.2011 пасажирський по╖зд № 310 сполученням Одеса — С╕мферополь обслуговувала по╖зна бригада п╕д кер╕вництвом начальника по╖зда Тарасенко В. ╤., вагон № 11 обслуговували пров╕дники Яровий ╢. В., Гавриньова К. В.
Встановлено, що прац╕вники по╖зно╖ бригади не забезпечили спок╕й пасажир╕в в н╕чний час та не приймали д╕╓вих заход╕в по урегулюванню конфл╕ктно╖ ситуац╕╖, чим порушили сво╖ посадов╕ обов’язки.
За порушення сво╖х посадових обов’язк╕в пров╕дник пасажирських вагон╕в Яровий ╢. В. наказом начальника пасажирського вагонного депо Одеса — Головна в╕д 11.01.2012 № ЛВЧДК-3-05/23 зв╕льнений з роботи.
На оперативн╕й нарад╕ при начальнику пасажирсько╖ служби прийняте р╕шення оголосити догану пров╕днику пасажирських вагон╕в Гавриньов╕й К. В. за порушення сво╖х посадових обов’язк╕в.
Оперативною нарадою при першому заступнику начальника зал╕зниц╕ прийнято р╕шення зв╕льнити з роботи, по виходу з л╕карняного, начальника пасажирського по╖зда Тарасенко В. ╤.
Даний випадок доведений до в╕дома причетних прац╕вник╕в структурних п╕дрозд╕л╕в пасажирського господарства. Командно-╕нструкторським складом додатково проведен╕ ╕нструктаж╕ з по╖зними бригадами про виконання начальниками по╖зд╕в ╕ пров╕дниками пасажирських вагон╕в сво╖х посадових обов’язк╕в.
У зв’язку з тим, що у ваш╕й статт╕ вказана неповна адреса заявника, просимо про╕нформувати ╖╖ про прийнят╕ заходи через вашу редакц╕ю.
Приносимо сво╖ вибачення за порушення, допущен╕ прац╕вниками пасажирського вагонного депо Одеса — Головна.

З повагою,
начальник пасажирсько╖ служби
Ю. ╤. ТЯГНИРЯДНО

* * *

В╤Д РЕДАКЦ╤╥. Чи варто зайвий раз переконувати самих себе у тому, що н╕хто за нас не наведе порядок у нашому дом╕? Тому найперше ма╓мо подякувати Марин╕ Марк╕вн╕ Волошин╕й за те, що ще раз нам ус╕м про це нагадала: не мовч╕мо, не будьмо байдужими, не дозволяймо, не в╕дступаймо ╕ не здаваймося! В усьому — бо ж прекрасно читач╕ розум╕ють, що ця подорожня ╕стор╕я — лише вершечок айсберга наших житейських ╕ державних проблем...
╤ якщо «Кримська св╕тлиця» хоч трохи допомага╓ ц╕ проблеми долати... не забудьте продовжити передплату на свою газету-пом╕чницю на друге п╕вр╕ччя!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 23.03.2012 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10065

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков