Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРИЙДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ...
У н╕ч на 19 грудня до слухняних д╕точок нав╕ду╓ться Святий Отець Миколай ╕ потайки кладе п╕д...


КРИМСЬКОТАТАРСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК БЕК╤Р АБЛА╢В ПРЕЗЕНТУВАВ КНИГУ «ТРИВОЖН╤ ЧАСИ»
А В╤ДТОЧУВАВ СВ╤Й Л╤ТЕРАТУРНИЙ ХИСТ ЩЕ У НАШОМУ «ДЖЕРЕЛЬЦ╤»!


СОБОР УПЦ КП ВИЗНАЧИВСЯ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ ОЧ╤ЛЬНИКА ПОМ╤СНО╥ ЦЕРКВИ
Один з╕ сп╕врозмовник╕в розпов╕в журнал╕стам, що процедура голосування була в╕дкритою. На собор╕...


ПОЕТИЧНА СВ╤ТЛИЦЯ
Сьогодн╕ Поетична Св╕тлиця представля╓ сво╓му шановному читачев╕ доб╕рку прекрасних, напо╓них...


ЧИ ПОТР╤БНА ДИТЯЧА ПРЕСА УКРА╥Н╤?
Дитяча преса потр╕бна вс╕м – ╕ юним читачам, ╕ батькам, ╕ осв╕тянам.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 09.03.2012 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 09.03.2012
«ШКОЛА – НАШ ДРУГИЙ Д╤М!»

Св╕т осв╕ти

Школа-г╕мназ╕я в с. Штормовому Сакського району наприк╕нц╕ минулого року в╕дсвяткувала юв╕лей — 40-р╕ччя! С╕м останн╕х рок╕в школу очолю╓, напевне, наймолодший у Криму директор — Богдан Яковець, вчитель укра╖нсько╖ мови та л╕тератури, якому трохи б╕льше 30-ти.
Кажуть, устами дитини глаголить ╕стина. Про те, як живеться р╕дн╕й Шторм╕вськ╕й школ╕, розпов╕дають ╖╖ учн╕.
*    *    *
Зарема Абкеримова: «Я навчаюсь у Шторм╕вськ╕й школ╕-г╕мназ╕╖ вже 10 рок╕в. ╤ лише зараз я розум╕ю, що означа╓ висл╕в «Школа – м╕й другий д╕м».
Саме тут проходять наш╕ дитяч╕ та п╕дл╕тков╕ роки, тут ми п╕зна╓мо смак перемоги чи поразки. З╕ школою мене пов’язу╓ б╕льш╕сть при╓мних спогад╕в. Багато чого тут ╕з нами трапилось уперше: перший дзвоник, перший вчитель, перш╕ написан╕ та прочитан╕ слова, перше кохання... За отриман╕ знання, за набутий досв╕д ╕ багато ╕ншого – за все це я вдячна Шторм╕вськ╕й школ╕. Ця школа вихову╓ вже не перше покол╕ння, нещодавно ╖й виповнилось 40 рок╕в, цей юв╕лей ми святкували вс╕╓ю школою ╕ нав╕ть ус╕м селом 11 листопада 2011 року.
У Шторм╕вськ╕й школ╕-г╕мназ╕╖ ретельно п╕д╕браний педагог╕чний колектив: досв╕д багатьох учител╕в склада╓ дек╕лька десятил╕ть, а хтось т╕льки почина╓ свою педагог╕чну д╕яльн╕сть. Але вс╕ вчител╕, як один, намагаються дати нам, учням, знання, необх╕дн╕ за ст╕нами школи. На початку навчального року наша школа одержала статус г╕мназ╕╖. ╤ зараз ми намага╓мося в╕дпов╕дати новому статусу. Кожен учень прагне зробити власний внесок у розвиток нашо╖ школи. Саме тому Шторм╕вська школа-г╕мназ╕я вже багато рок╕в пос╕да╓ призов╕ м╕сця на учн╕вських ол╕мп╕адах, спортивних змаганнях та ╕нших конкурсах.
Моя р╕дна школа багато чому навчила мене, за що я ╖й дуже вдячна.
Зараз я навчаюсь у 10 клас╕, вже за р╕к мен╕ необх╕дно буде складати зовн╕шн╓ незалежне тестування ╕ я попрощаюся з ц╕╓ю школою, але спод╕ваюсь, що це – не назавжди та я обов’язково буду повертатися у р╕дн╕ ст╕ни.
Вже розум╕ючи, що шк╕льн╕ роки доб╕гають к╕нця, я стала краще усв╕домлювати, як же мен╕ бракуватиме р╕дно╖ Шторм╕всько╖ школи-г╕мназ╕╖!»
Денис Пархоменко: «Мене дуже т╕шить, що в наш╕й школ╕ працюють так╕ св╕тл╕, мудр╕ вчител╕, як Попоня Валентина ╢вген╕вна, й так╕ весел╕, житт╓рад╕сн╕, як Абдувел╕╓в Айдер Серверович. Переходиш з уроку на урок – ╕ в тебе гарний настр╕й увесь день».
Сусанна Абха╖рова: «Наша школа св╕тла, чиста, затишна. ╤ в цьому найб╕льша заслуга директора Яковця Богдана Олександровича. Таке враження, що в╕н нав╕ть не в╕дпочива╓, а пост╕йно дба╓ про те, щоб наша школа-г╕мназ╕я була найкращою».
Ридван Абдуразаков: «Я дуже люблю уроки ╤ваново╖ Натал╕╖ Михайл╕вни. Вона маленька, але така енерг╕йна, що нав╕ть сильна людина може позаздрити. А ще вона сп╕лку╓ться з нами, як ╕з друзями».
Ак╕ме Шейхджал╕лова: «Я люблю добрих учител╕в: Св╕тлану Васил╕вну ╢все╓нко, Валентину ╢вген╕вну Попоню, Наталю Олександр╕вну Буланцеву. А ще цього року я полюбила ╕стор╕ю, тому що Федорчук ╢вген╕я В╕ктор╕вна – дуже в╕дпов╕дальний вчитель. Вона всю душу вклада╓ в урок».
Тетяна Штогрин: «Вчител╕ дають не лише знання – вони навчають на власному приклад╕. Людмила Олександр╕вна Поскрьобишева – дуже справедлива вчителька. У не╖ — 28 непок╕рних п╕дл╕тк╕в-семикласник╕в, а вона ╕з легк╕стю да╓ ╖м раду».
Богдан Солдатов: «У мо╖й школ╕ працю╓ багато доброзичливих, хороших учител╕в. Але м╕й улюблений вчитель – Тетяна В╕ктор╕вна Ос╕ння. У не╖ в╕дм╕нне почуття гумору та щире серце».
Мар╕я Серед╕на: «Вона зайшла до нас на урок х╕м╕╖: така маленька, симпатична, схожа на д╕вчинку. А зараз ми добре зна╓мо, що таке х╕м╕я та б╕олог╕я. Вчимо, доклада╓мо зусиль, бо╖мося ╖╖ п╕двести. Я також невисока на зр╕ст, але знаю, якою можу стати сильною ╕ розумною, дивлячись на Юсупову Айше Назим╕вну».
Енвер Абдулькеримов: «Моя школа — найкраща. У н╕й мо╖ перш╕ друз╕ й перший вчитель Д╕дковська Наталя Серг╕╖вна. Я пам’ятаю кожну ╖╖ пораду, кожне слово. А ще я люблю свого класного кер╕вника – Буланцеву Наталю Олександр╕вну. Хоча ця вчителька ╕ старенька, але енерг╕йна, а ╕нод╕ нав╕ть сувора, та вс╕ ми добре зна╓мо, що насправд╕ вона дуже добра! А як вона гра╓ з нами у волейбол! Таких учител╕в ще пошукати треба! Але найсувор╕ший – директор школи-г╕мназ╕╖ Богдан Олександрович Яковець. На його уроках ми сидимо тихо-тихесенько та чека╓мо, коли в╕н пожарту╓».
Олександр Мамков: «Шк╕льн╕ роки – чудовий час. Шторм╕вська школа-г╕мназ╕я подоба╓ться мен╕ сво╖м теплом, затишком, а головне – дружньою атмосферою. Я часто замислююсь, як ц╕каво й весело нам навчатися, як╕ свята, конкурси, вечори влаштовують нам учител╕, як весело брати в них участь. У наш╕й школ╕ працюють гарн╕ педагоги, надзвичайно талановит╕ та працелюбн╕.
Найб╕льше я люблю уроки географ╕╖. Айдер Серверович Абдувел╕╓в — хороший вчитель ╕ просто гарна людина. У ньому ст╕льки любов╕ до людей! З нами в╕н як старший брат: ╕ пожарту╓, ╕ навчить».
Саб╕на Сейджел╕╓ва: «Сорок рок╕в тому на м╕сц╕ нашо╖ школи було безлюдне м╕сце, пустир. Зараз тут велика Шторм╕вська школа-г╕мназ╕я. У наш╕й школ╕ навча╓ться дуже багато д╕тей ╕з дек╕лькох с╕л. Школу нещодавно покращили, вона стала гарн╕шою. Встановили нов╕ в╕кна, нов╕ парти, ст╕льц╕, дошки.
Вчител╕ готуються до кожного уроку дуже ретельно. Вони намагаються зац╕кавити нас на уроц╕».
В╕ктор Б╕л╕ченко: «Прийшовши до першого класу, ми вважали, що навчання – складне й нец╕каве. Але Над╕я Олекс╕╖вна Огар показала нам, що навчання – це св╕тла дорога у майбутн╓. Ск╕льки було мук ╕ сл╕з! Але Над╕я Олекс╕╖вна не сердилася, а говорила: «Н╕чого, друз╕, потихеньку вивчимо».
Там╕ла Сулейманова: «Я дуже люблю свою школу, тому що вона велика ╕ в н╕й простор╕, св╕тл╕ в╕кна, а ще за те, що тут я д╕знаюсь багато ц╕кавого.
Ще у наш╕й школ╕ ╓ гуртки – театральний, «Дзв╕нк╕ голоси», «Ум╕л╕ ручки». Також мен╕ подоба╓ться наша вчителька – Клавд╕я Олександр╕вна Новикова. Вона нас любить ╕ в усьому нам допомага╓».
Рушена Абкеримова: «Скаж╕ть мен╕: яке м╕сце ми назива╓мо сво╓ю другою дом╕вкою? Куди нам неодм╕нно хочеться повертатися? Де нас завжди пам’ятають ╕ чекають на нас? Правильно – це р╕дна школа!
Не знаю, як у вас, але у мене в школ╕ все саме так. Вчител╕ – великодушн╕ й турботлив╕, учн╕ – бешкетлив╕, але в той же час добр╕ й любляч╕...
А шк╕льн╕ каб╕нети?.. Ц╕ до болю р╕дн╕ ст╕ни, як╕ бачили й сльози розчарувань, ╕ сльози радощ╕в.
Та як же не пригадати вс╕ концерти, конкурси, свята, хвилювання перед кожним виходом на сцену. Кожен день приносив бурю емоц╕й ╕ вражень. ╤нод╕ це був смуток ╕ розчарування, ╕нод╕ – см╕х, рад╕сть ╕ веселощ╕. Тут в╕дбувалося все... Тут проминуло мо╓ дитинство.
Саме в ц╕й школ╕ мене навчили жити, любити, ц╕нувати дружбу й дов╕ру. Я змогла бути сильною у складн╕ моменти мого життя, змогла витримати вс╕ потряс╕ння й невдач╕ завдяки п╕дтримц╕ мо╖х друз╕в, учител╕в ╕ тво╖й, моя Шторм╕вська школо».
╤гор Поскрьобишев: «Я навчаюсь у третьому клас╕ Шторм╕всько╖ школи-г╕мназ╕╖. Наш класний кер╕вник – Аб╕булла╓ва Февз╕╓ Енвер╕вна. Вона проводить для нас найц╕кав╕ш╕ уроки й заходи, дуже захоплив╕ й незвичайн╕. А якщо хтось чогось не зрозум╕в, вона обов’язково допоможе.
Я упевнений: Февз╕╓ Енвер╕вна – найкраща вчителька у св╕т╕, вона дуже мила, добра, уважна й справедлива. Вона для мене – друга мама».
Ельзара Шейхджал╕лова: «Наша школа стала г╕мназ╕╓ю лише минулого року. У наш╕й школ╕ багато розумних ╕ турботливих учител╕в. Також багато талановитих учн╕в, як╕ за сво╖ досягнення у навчанн╕ й шк╕льному житт╕ отримують похвальн╕ грамоти й дипломи.
Мо╖ улюблен╕ шк╕льн╕ предмети: укра╖нська мова, ф╕зична культура, образотворче мистецтво, англ╕йська мова, природознавство, математика, рос╕йська мова, ╕стор╕я, ╕нформатика й етика. Ус╕ ц╕ уроки викладають мо╖ улюблен╕ вчител╕.
Моя перша вчителька – Горун Ольга Володимир╕вна. Вона навчила мене всього, що я знала до 5 класу. Зараз наш класний кер╕вник – Федорчук ╢вген╕я В╕ктор╕вна. Ус╕ вчител╕ в наш╕й школ╕ – досв╕дчен╕, добр╕ й турботлив╕. А директор Яковець Богдан Олександрович робить усе можливе, аби ми досягали нових вершин у навчанн╕. В╕н – найкращий директор!»
Анастас╕я Горун: «Я навчаюсь у 5 клас╕ Шторм╕всько╖ школи. Моя школа – найкраща, бо там на мене завжди чекають друз╕ та ц╕кав╕ уроки. М╕й улюблений вчитель – ╢все╓нко Св╕тлана Васил╕вна. Ця вчителька дуже добра, весела, але водночас справедлива. Вона проводить найц╕кав╕ш╕ виховн╕ години, але найб╕льше мен╕ сподобалися – про здоров’я. На цих заходах ми малювали, працювали у групах, в╕дпов╕дали на запитання, в╕дгадували загадки та робили ще багато ц╕кавого. Св╕тлана Васил╕вна – найкращий учитель!»
Наталя Куд╕нова: «У нас дуже гарна школа, затишн╕ класи. Нас навчають хорош╕, чутлив╕ й добр╕ вчител╕. Це — наш директор Яковець Богдан Олександрович, який виклада╓ у нас укра╖нську мову, – ми його поважа╓мо ╕ слуха╓мось. Наш класний кер╕вник – ╢все╓нко Св╕тлана Васил╕вна. Ми дуже вдячн╕ ╖й за те, що вона переда╓ нам сво╖ знання».
Данило Сел╕ванк╕н: «Школа у нас дуже гарна, ма╓ два поверхи ╕ багато гарних каб╕нет╕в. Ще в нас багато вчител╕в, як╕ проводять ц╕кав╕ уроки. Директор дуже пережива╓ за нашу школу ╕ робить усе для того, щоб вона стала ще красив╕шою.
У школ╕ велика спортивна зала, новий каб╕нет прац╕, красива актова зала, де ми проводимо вс╕ шк╕льн╕ свята, а також ╓ комп’ютерний клас. А у св╕й в╕льний час ми можемо в╕дв╕дувати р╕зн╕ гуртки.
Наш╕й школ╕ 40 рок╕в. За цей час вона випустила багато учн╕в. Вони живуть у р╕зних куточках Криму. Багато хто ╕з них досяг усп╕х╕в у сво╓му житт╕.
Я хочу побажати мо╖й р╕дн╕й школ╕ продовжувати виховувати д╕тей ╕ з кожним роком ставати ще красив╕шою».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 09.03.2012 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10030

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков