Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3314)
З потоку життя (6547)
Душі криниця (3544)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1512)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПАМ’ЯТ╤ В╤РИ РО╥К
9 жовтня у С╕мферопол╕, в Кримськ╕й ун╕версальн╕й науков╕й б╕бл╕отец╕ ╕м. ╤. Я. Франка, в╕дбувся...


«ФРАНКО» ╤З АМЕРИКИ
В Музе╖ укра╖нсько╖ д╕аспори в Ки╓в╕ продовжу╓ експонуватися виставка «Нью-Йорк –...


ОЛЕГ ОЛЬЖИЧ: РОМАНТИК ТА ╤ДЕАЛ╤СТ
╤м’я Олега Ольжича (1907-1944) – в╕домого пол╕тичного д╕яча, державника, нац╕онал╕ста...


ЗНАКОВИЙ ПОЕТ РОЗСТР╤ЛЯНО╥ ЕПОХИ
7 вересня минуло 110 рок╕в в╕д дня народження знакового укра╖нського поета Михайла Пронченка.


З ЮВ╤ЛЕ╢М!
Цього тижня наша кримська землячка, поетеса, член Нац╕онально╖ сп╕лки письменник╕в Укра╖ни...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.12.2011 > Тема "Українці мої..."
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 23.12.2011
Христина СТЕБЕЛЬСЬКА: «УКРА╥НКИ ФАНТАСТИЧН╤: ВОНИ НЕ ЗНАЮТЬ БЕЗВИХОД╤»

Народна артистка Укра╖ни, автор та ведуча багатьох проект╕в ╕ програм Христина Стебельська вже 30 рок╕в пл╕ч-о-пл╕ч з Першим Нац╕ональним. Для таких людей це не просто робота, а справа всього життя, м╕с╕я. Ще жив╕ в пам’ят╕ випуски програм «М╕ж НАМИ», «Сонячн╕ кларнети», «Про НАС». Сьогодн╕ Христина Стебельська ╓ обличчям ранкового шоу «Легко бути ж╕нкою», яке повн╕стю зм╕нило св╕й формат.
Нин╕, коли ця програма п╕шла на р╕здвян╕ кан╕кули, ведуча Христина Стебельська разом з паломниками коляду╓ у духовному центр╕ ╢вропи – Рим╕. Тут, на площ╕ Св. Петра, встановлено подаровану Укра╖ною ялинку, яка ╓дна╓ прочан з усього св╕ту. Пан╕ Христина не лише випиту╓ вс╕ляк╕ та╓мниц╕ у гостей в студ╕╖, але й сама шука╓ в╕дпов╕д╕ на запитання, визначальн╕ для нашого життя. Тому паломництво р╕здвяною ╢вропою – це сюжети ╕ теми для наступних програм «Легко бути ж╕нкою», яка у с╕чн╕ виходить з кан╕кул ╕ знову по буднях з 10 до 11 години на Першому Нац╕ональному буде радувати сво╖х глядач╕в ц╕кавими й важливими темами, сюрпризами та неспод╕ванками.
Отож, якими бачить укра╖нських ж╕нок ведуча ранково╖ програми для ж╕нок? Головний редактор НТКУ Христина Стебельська люб’язно под╕лилася сво╖ми м╕ркуваннями про це у наш╕й бес╕д╕.

— Пан╕ Христино, ж╕нкою бути  легко?
 — Ж╕нкою бути легко, а от ц╕кавою (!) ж╕нкою – непросто. Тобто мудрою, симпатичною, самодостатньою ╕ «без понт╕в». Не можу пояснити чому, але я в╕дчуваю себе на 35 у сво╖ 53. М╕й б╕олог╕чний в╕к не зб╕га╓ться з цифрами у паспорт╕. Це дода╓ мен╕ впевненост╕ у багатьох ситуац╕ях. Я сильна в╕д того, що не палю ╕ не п’ю, люблю класику, а не моду в╕трин та журнал╕в. Мен╕ важко нав’язати щось тимчасове ╕ я не часто пливу за теч╕╓ю.
— Формат  програми «Легко бути ж╕нкою»  на Першому Нац╕ональному сутт╓во зм╕нився. Яку головну ╕дею Ви заклада╓те у цю програму?
— Головна ╕дея — бути самою собою, не надумувати проблем ╕ в╕дчувати гармон╕ю у тому, що ми, ж╕нки й чолов╕ки, сам╕ ж╕нки – р╕зн╕. Дозволити соб╕ бути щасливою ╕ розпрощатися з комплексом неповноц╕нност╕. Отже, як ж╕нка, перефразую: «В житт╕ я знаю сво╓ м╕сце, ╕ якщо воно не останн╓, то лиш тому, що я н╕коли не ставала  у звичний ряд».
— Якою ╓ Ваша роль як ведучо╖ ц╕╓╖ програми?
— Я — ж╕нка, як╕й ╓ що розказати про життя. Дума╓те, н╕коли не блукала житт╓вими лаб╕ринтами ╕ не опинялася в безвиход╕? Бувало. Але завдяки тому, що завжди думала ╕ не дозволяла соб╕ розгубитися, я знаходила вих╕д. От╕ в╕дчуття й переживання я дел╕катно, з гумором в╕дкриваю глядачам. Вчу ╕ вчуся разом з ними розбиратися у р╕зних, часто непростих, житт╓вих ситуац╕ях. ╤ маю велику при╓мн╕сть в╕д сп╕лкування у кадр╕ з профес╕оналами, як╕ дають ключ╕ до розум╕ння багатьох проблем.
Я за те, щоб поруч ╕з ж╕нкою був в╕дпов╕дальний мужчина. Якщо нема – треба соб╕ такого виховати! Знайти в╕дпов╕дний тон, аби в╕н в╕дчув: р╕шення — за ним, ╕ с╕м’я розрахову╓ на його опору. Мова не т╕льки про чолов╕ка-спонсора, але й уважну людину, з якою ц╕каво бути поруч. Бо по-сус╕дськи знаю сумну ╕стор╕ю с╕м’╖, в як╕й функц╕я чолов╕ка поляга╓ лише в тому, щоб бути банк╕вським сейфом. Не дивуйтеся, але я вважаю, що мужчина, закоханий у самодостатн╕сть ж╕нки, — найкращий.
— У гостях Вашо╖ програми вже встигли побувати в╕дом╕ актори, письменники, музиканти, громадськ╕ д╕яч╕, психологи, мандр╕вники ╕ просто багато ц╕кавих особистостей. Ус╕ вони обговорюють теми, як╕ ц╕кав╕ нашим ж╕нкам, а також психолог╕ю самих ж╕нок. Скаж╕ть, якою, на Вашу думку, ╓ укра╖нська ж╕нка? У чому наш╕ ж╕нки особлив╕?
— Не чекайте в╕д мене розпов╕дей про д╕вчат, як╕ вишивають хрестиком ╕ с╕ють чорнобривц╕ у св╕танков╕м саду. Так, укра╖нки ╓ берегинями с╕м’╖, але… Вони – богин╕ перевт╕лення. Нав╕ть про чолов╕ка-нег╕дника вони можуть казати: «В╕н у мене такий милий!»… ╥м н╕що не заважа╓  «л╕тати на м╕тл╕» ╕ водночас уособлювати ангела любов╕. Капризи, м╕грен╕, депрес╕╖, сльози ╕ таке ╕нше ╖м теж властив╕. Але якщо ж╕нка каже: «Мен╕ в цьому житт╕ вже н╕чого не треба», — знайте: вона ще може «╖здити» на чолов╕ков╕, як на кон╕, але в╕д його н╕жного дотику почува╓ться щасливою. Даю гарант╕ю: безвих╕дних ситуац╕й у житт╕ укра╖нок не бува╓. Укра╖нки — фантастичн╕!
— Згадуючи Вашу фразу: «Ж╕нкою бути легко,  коли поруч – достойний мужчина»… — а чи ╓ в укра╖нських ж╕нках щось таке, чого варто би повчитися нашим найдостойн╕шим мужчинам?
— Дбати не т╕льки про здоров’я близько╖ людини, а й про почуття. Дов╕рливо й в╕дкрито говорити про все. Мати силу сказати правду. Ж╕нка, подруга, кохана — всепрощенн╕: вони розум╕ють нав╕ть тод╕, коли неможливо зрозум╕ти. Варто вчитися збер╕гати спок╕й, коли емоц╕╖ пруть через край. Не «глушити» гн╕в алкоголем, бо ця залежн╕сть заводить у безвих╕дь. От ж╕нка, наприклад, часто придушу╓ сво╖  переживання прибиранням чи пранням, яке вона ненавидить.
Чолов╕ки, будьте доброзичлив╕, п╕дтримуйте ж╕нок, оц╕нюйте бодай словом ╖хн╕ старання. Дружини це в╕дчувають особливо тонко. Варто знаходити час робити щось при╓мне одне одному. На жаль, чолов╕ки про це забувають. ╤ пам’ятати: ж╕нка завжди бажа╓ пишатися сво╖м судженим. Нав╕ть якщо вона не народила вам д╕тей, а лише була уважним сп╕врозмовником ваших  вечор╕в, вона заслугову╓ на щастя.
— Дякую Вам за розмову.

Бес╕ду в╕в ╤гор САВЧЕНКО

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.12.2011 > Тема "Українці мої..."


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9761

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков