Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3708)
З потоку життя (6918)
Душі криниця (3714)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1616)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ГАЛИНА ЛИТОВЧЕНКО: ГОЛОСИЛА ТИША
╫валт стояв над селом. Прокльони, голос╕ння розривали морозне пов╕тря. Виганяли з хат родини...


ВАСИЛЬ ЛАТАНСЬКИЙ: У СНИ ПРИХОДИТЬ ЗНОВУ ПОЛЕ
На уроц╕ мене спитали, що таке голод, чи зм╕г би я пережити те, що було в тридцять третьому. Я...


МИКОЛА СУП╤НКА: ПОЕЗ╤╥
Вже небозв╕д на землю мряку с╕╓. В╕д шовку трав зостався т╕льки тл╕н. ╤ пром╕нь сонця св╕тить, та...


АРХ╤СТРАТИГ НЕБЕСНИХ СИЛ
21 листопада — велике церковне свято на честь «ангельських лик╕в...


РОДЗИНКИ НА КУЗЬМИНКИ
Свято Ос╕нн╕х Кузьми ╕ Дем'яна припада╓ на 14 листопада, але молодь готувалася до нього...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 02.12.2011 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 02.12.2011
ВОСКРЕСЛА «СВ╤ТЛИЦЯ» — ВОСКРЕСНЕ Й УКРА╥НА!

Укра╖нц╕ Криму та вс╕, хто читав цю ц╕каву, аргументовану, неупереджену громадсько-пол╕тичну газету, були шокован╕ ╖╖ закриттям. Кожен питав себе, кому це виг╕дно, хто п╕шов на такий ганебний вчинок? Щоб укра╖нц╕, як╕ не цураються сво╓╖ мови та нац╕онально╖ г╕дност╕, не могли отримувати правдиво╖ ╕нформац╕╖, знати нефальсиф╕ковану ╕стор╕ю Укра╖ни та ╕сторичних постатей, як╕ все життя в╕ддали боротьб╕ за волю ╕ незалежн╕сть Укра╖ни?! Як не приховували «люб╕ друз╕» цей антиукра╖нський крок, все стало явним.
Ще великий патр╕от ╤нд╕╖ Джавахарлал Неру свого часу писав: «╤нтел╕генц╕я, пол╕тична ел╕та, яка вихована колон╕заторами, завжди буде ворогом свого народу». Ц╕ далекоглядн╕ слова в повному обсяз╕ в╕дносяться до укра╖нсько╖ псевдоел╕ти. Створення кланово-крим╕нально╖ системи для особистого збагачення влади та десятка с╕мей — яскраве п╕дтвердження цих пророчих сл╕в. Пострадянська псевдоел╕та н╕коли не в╕дважиться на демонтаж кланово-крим╕нально╖ системи, щоб под╕литися з народом сво╖ми надприбутками. ╥х особисто влаштову╓ становище, коли багат╕ стають казково багатими, а б╕дн╕ — жебраками. Пол╕тичн╕ казкар╕ з пострадянським мисленням керують державою б╕льшовицькими методами, слухають т╕льки себе, д╕ючи за принципом «хто не з нами, той проти нас». Парадокс укра╖нського сусп╕льства в тому, що воно роками в╕рить пол╕тиканам, як╕ розказують р╕зн╕ небилиц╕, нав╕ть, що вовк скоро стане вегетар╕анцем. А треба кожному особисто думати сво╓ю головою та робити все в╕д нього залежне, щоб до влади прийшло молоде покол╕ння, виховане на ╓вропейських ц╕нностях та нац╕ональн╕й ╕де╖ свободи, соборност╕ ╕ незалежност╕.
Один ╕з казкар╕в, кого майдан вин╕с на найвищий державний ол╕мп, об╕цяв зробити 10 крок╕в назустр╕ч людям, що багат╕ под╕ляться з б╕дними, а зробив усе навпаки — величезними кроками п╕шов назустр╕ч ол╕гархам-м╕льярдерам, а б╕дних змусив под╕литися з багатими. Н╕ у кого, хто був ╕ ╓ при влад╕, не бол╕ла душа ╕ не страждала сов╕сть, що Укра╖на за житт╓вим р╕внем та як╕стю життя пос╕да╓ останн╓ м╕сце в ╢вроп╕, а наш╕ ол╕гархи входять в сотню найбагатших у св╕т╕. Розшарування м╕ж б╕дними ╕ багатими зроста╓, а наш╕ багат╕╖, вихован╕ минулим, не д╕ляться сво╖ми статками з народом, як добров╕льно роблять це м╕льярдери Америки та ╢вропи. Найбагатш╕ американц╕ Б╕лл Гейтс ╕ Баффет в╕ддали на потреби американського сусп╕льства по 25 м╕льярд╕в долар╕в, суму, яка дор╕вню╓ бюджету Укра╖ни.
Укра╖нц╕ мають добре усв╕домити, що першим кроком будь-якого президента повинен бути указ про в╕дсторонення б╕знесу в╕д влади. Другим — судова реформа, як в ╢вроп╕, де судд╕в ус╕х р╕вн╕в вибирають на 5 рок╕в з правом в╕дкликання за порушення Конституц╕╖, присяги та неправосудних р╕шень. А трет╕й крок, найважлив╕ший для життя укра╖нського народу та збереження укра╖нсько╖ нац╕╖, — це наша земля, яку треба в╕ддати безкоштовно в оренду на 99 рок╕в укра╖нським селянам, як зробили Канада ╕ Австрал╕я (де 30% фермер╕в — етн╕чн╕ укра╖нц╕), тому вони стали найбагатшими кра╖нами св╕ту. Вс╕ ╕нш╕ кроки та реформи — пох╕дне в╕д перших трьох.
Щоб творити добро та служити народу Укра╖ни, треба мати лише силу вол╕ й в╕дпов╕дальн╕сть перед Богом, ╕стор╕╓ю, укра╖нським народом. Укра╖нц╕ Криму, ╕ не т╕льки, дуже вдячн╕ кер╕вництву М╕н╕стерства культури Укра╖ни та Газетно-журнального видавництва, зокрема, директору Олес╕ Б╕лаш за сприяння у в╕дродженн╕ укра╖нсько╖ газети «Кримська св╕тлиця».

╤ван ГАСЮК,
почесний голова Кримського Республ╕канського товариства пол╕тв’язн╕в ╕ репресованих та почесний голова Алуштинського м╕ського товариства «Просв╕та»

Увага! Тро╓ кращих орган╕затор╕в передплати на «Кримську св╕тлицю» отримають у подарунок книгу в╕домого вченого-╕сторика В. Серг╕йчука про Голодомори в Укра╖н╕. Над╕шл╕ть до редакц╕╖ коп╕╖ передплатних абонемент╕в на «КС» на 2012 р╕к — т╕, у кого ╖х виявиться б╕льше (перша тр╕йка), стануть власниками ц╕╓╖ книги!

НА 2012 Р╤К «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ» МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ПОШТ╤!

Газета вже ╓ в каталоз╕ передплатних видань Укра╖ни. ╥╖ ╕ндекс — 90269. Варт╕сть передплати на 1 м╕сяць — 8 грн. 01 коп., на три — 24 грн. 03 коп., на п╕вроку — 48 грн. 06 коп.
Заклика╓мо читач╕в — давн╕х ╕ нових — п╕дтримати свою газету й передплатити «Кримську св╕тлицю» не лише для себе! Зроб╕ть подарунок сво╖й школ╕, б╕бл╕отец╕, р╕дним, знайомим: чим б╕льше у нас буде шанувальник╕в, тим над╕йн╕ше у газети майбутн╓ ╕ менше шанс╕в на повторення тих негаразд╕в, як╕ довелося пережити редакц╕╖ разом з читачами за останн╕ п╕втора року.
Тим передплатникам, як╕ з в╕домих причин не змогли отримувати газету у 2010 роц╕, «Кримська св╕тлиця» — в рахунок погашення боргу — до к╕нця поточного року надходитиме поштою. Через порушен╕ догов╕рн╕ стосунки придбати «Св╕тлицю» в к╕осках «Союздруку» поки що не можна, тому краще оформити передплату: на 2012 р╕к це можна зробити на пошт╕ (публ╕ку╓мо передплатний абонемент http://svitlytsia.crimea.ua/quitt.jpg ), до к╕нця поточного року — через бухгалтер╕ю Газетно-журнального видавництва.
З ус╕х питань стосовно передплати звертайтеся за адресою:
03040, м. Ки╖в, вул. Васильк╕вська, 1, ДП «Газетно-журнальне видавництво М╕н╕стерства культури ╕ туризму Укра╖ни», ╤ван Порхун.
Тел./факс: (044) 498-23-64
електронна пошта — nvu.kultura.porhun@gmail.com
Поточн╕ номери газети можна отримати також ╕ в редакц╕╖.
Конт. телефони: (0652) 51-13-24, 51-13-25

Шановн╕ «СВ╤ТЛИЧАНИ»!
Просимо вас посприяти у налагодженн╕ ╕нформац╕йно-популяризаторських осередк╕в «Кримсько╖ св╕тлиц╕» у Криму й ус╕й Укра╖н╕. В╕дгукн╕ться, хто м╕г би допомогти в орган╕зац╕╖ передплати ╕ поширення газети на м╕сцях, хто став би ╖╖ позаштатним громадським кореспондентом ╕ розповсюджувачем. Допомож╕ть укра╖нському просв╕тницькому друкованому Слову утвердитися в ╕нформац╕йному простор╕ вс╕╓╖ держави ╕ Криму зокрема! Телефонуйте: (0652) 51-13-24, (050) 957-84-40

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 02.12.2011 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9686

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков