Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4233)
З потоку життя (7276)
Душі криниця (3915)
Українці мої... (1558)
Резонанс (1793)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (537)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (106)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (109)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ЗАГАРБНИКИ В╤ДНОВЛЮЮТЬ БО╢ЗДАТН╤СТЬ П╤ДРОЗД╤Л╤В
Противник продовжу╓ вживати заход╕в для поповнення сво╖х втрат.


КЕРУВАЛИ П╤ДРИВОМ КАНАЛУ
Заступнику командувача чф рф заочно пов╕домили про п╕дозру у п╕дрив╕ П╕вн╕чно-Кримського каналу.


КРИМОСУДДЯ
Викрадену журнал╕стку Данилович катували у буд╕вл╕ фсб в Криму.


УКРА╥НА Н╤КОЛИ НЕ ВИЗНА╢ КРИМ ЧАСТИНОЮ РФ
Президент Укра╖ни Володимир Зеленський наголошу╓, що Укра╖на н╕коли не визна╓ Крим частиною...


КАНАДСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ВИЗНАВ ГЕНОЦИДОМ ДЕПОРТАЦ╤Ю КРИМСЬКИХ ТАТАР
Палата громад Канади визнала масову депортац╕ю кримських татар стал╕нським режимом в 1944 роц╕...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 18.03.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 18.03.2011
ХТО «ЗАМОВИВ» РАД╤О «МЕЛОД╤Я»?

 Всеукра╖нська рад╕омережа “Мелод╕я”, частоти яко╖ передали н╕кому не в╕домому мовнику ДП «Новий обр╕й», просить Президента Укра╖ни В╕ктора Януковича «терм╕ново призначити та очолити ком╕с╕ю з розсл╕дування ситуац╕╖ навколо знищення першо╖ незалежно╖ всеукра╖нсько╖ рад╕омереж╕». Про це йдеться у зверненн╕ трудового колективу Всеукра╖нсько╖ рад╕омереж╕ «Мелод╕я» до глави держави.
 Зокрема, колектив «Мелод╕╖» зазнача╓, що вдруге зверта╓ться до В.Януковича як до кер╕вника держави та Гаранта Конституц╕╖, «вичерпавши перед цим вс╕ доступн╕ засоби захисту загальнонац╕онального мовника, який вже б╕льш як 9 рок╕в працю╓ в ╕нформац╕йному простор╕, збер╕гаючи та в╕дновлюючи культурну спадщину Укра╖ни».
 «Нам зрозум╕ло, що з причин вашо╖ неймов╕рно╖ зайнятост╕ державними справами наше перше звернення не потрапило до вас сво╓часно ╕ 16 березня 2011 року Нац╕ональна рада прийняла р╕шення передати частоти Всеукра╖нсько╖ мереж╕ «Мелод╕я» ╕ншому, дос╕ нев╕домому ан╕ в журнал╕стських, ан╕ в творчих колах мовнику – ДП «Новий обр╕й».
 «Цей факт наглядно п╕дтвердив, - йдеться у зверненн╕, - що в наш╕й держав╕ ще не повн╕стю викоренен╕ корупц╕йн╕ механ╕зми, з якими ви пост╕йно й наполегливо боретеся, а ми як г╕лка «четверто╖ влади» завжди чесно ╕ в╕дверто допомагали й надал╕ об╕ця╓мо допомагати вам в ц╕й складн╕й робот╕. Ми впевнен╕ ╕ в╕римо, що ви зможете зупинити та подолати корупц╕йн╕ механ╕зми, зад╕ян╕ для остаточного та безповоротного закриття незалежного загальнонац╕онального засобу масово╖ ╕нформац╕╖, незважаючи на 25-м╕льйонну аудитор╕ю укра╖нських слухач╕в, п╕дтримку м╕жнародних рад╕омовних партнер╕в, звернення нашого трудового творчого колективу безпосередньо до вас як Гаранта державност╕ щодо збереження Всеукра╖нсько╖ рад╕омереж╕ “Мелод╕я” в ╕нформац╕йному простор╕ Укра╖ни».
 У зверненн╕ зазнача╓ться, що без втручання Президента «нам залишилось ╕снувати л╕чен╕ дн╕, а може й години. Ми вже найближчим часом оч╕ку╓мо на практичн╕ д╕╖ з╕ знеструмлення наших передавач╕в, ╕ просимо вас терм╕ново призначити та очолити ком╕с╕ю з розсл╕дування ситуац╕╖ навколо знищення першо╖ незалежно╖ всеукра╖нсько╖ рад╕омереж╕».
 «Шановний пане Президенте, оск╕льки нам не в╕домо, чи потрапить наше звернення до ваших рук, ми прийняли р╕шення щогодини транслювати його в еф╕р╕, доки не отрима╓мо оф╕ц╕йно╖ в╕дпов╕д╕ в╕д вас або запрошення для безпосередньо╖ зустр╕ч╕ з вами. Просимо негайно втрутитися у ситуац╕ю та зберегти першого незалежного загальнонац╕онального укра╖нського мовника», - йдеться у зверненн╕ Всеукра╖нсько╖ рад╕омереж╕ “Мелод╕я” до В.Януковича.
 Як пов╕домляв УН╤АН, за ╕нформац╕╓ю газети «Коммерсантъ», Нац╕ональна рада з питань телебачення ╕ рад╕омовлення на сво╓му зас╕данн╕ 16 березня ухвалила р╕шення вид╕лити 55 в╕льних рад╕очастот компан╕╖ «Новий обр╕й».
 За ╕нформац╕╓ю видання, «серед ╕ншого мовнику д╕сталися 12 ╕з 15 колишн╕х частот рад╕о «Мелод╕я» - колись велико╖ мереж╕, що припиня╓ сво╓ ╕снування».
 «Новий обр╕й» зд╕йснюватиме мовлення в Львов╕, ╤вано-Франк╕вську, Житомир╕, К╕ровоград╕, Ялт╕ та ╕нших м╕стах. «55 частот – це чи не найб╕льша рад╕омережа за техн╕чним покриттям», - в╕дзначив голова наглядово╖ ради Business Radio Group («Шансон», «Шарманка», «Music Рад╕о») Анатол╕й ╢втухов.
 Причому компан╕я ««Новий обр╕й» до тепер╕шнього часу не займалася рад╕об╕знесом. «Це абсолютно новий гравець, який створю╓ б╕знес на користь окремих член╕в Парт╕╖ рег╕он╕в», - заявило «Коммерсанту» джерело, знайоме з обставинами створення компан╕╖. На чол╕ «Нового обр╕ю» опинився в╕домий на рад╕оринку менеджер - Олекс╕й Карпенко, колишн╕й голова правл╕ння «Нашого рад╕о», який останн╕м часом займався техн╕чними питаннями рад╕омовлення в «Укра╖нському Мед╕а Холдингу». Назвати бенеф╕ц╕ар╕в компан╕╖ О.Карпенко в╕дмовився, зазначивши лише, що в розвиток мереж╕ буде ╕нвестовано близько 500 тис. дол.
 Вперше за останн╕ десять рок╕в одн╕й компан╕╖ вид╕лили ст╕льки частот за один раз, зазначають учасники ринку.
 «Для нас продаж майже вс╕х наших частот став шоком, - заявив генеральний директор «Мелод╕╖» Стан╕слав Карп╕й. - Нам цього року виповнилося б 10 рок╕в, а л╕ценз╕╖ видано н╕кому не в╕дом╕й компан╕╖».
 * * *
 До звернення колективу рад╕омереж╕ “Мелод╕я” при╓дналися, зокрема, Борис ОЛ╤ЙНИК - укра╖нський поет, Герой Укра╖ни; Н╕на МАТВ╤╢НКО - народна артистка Укра╖ни, Герой Укра╖ни; ╤ван ДРАЧ - укра╖нський пол╕тик, поет, письменник, критик, Герой Укра╖ни; Геннад╕й КНИШОВ - академ╕к, директор Нац╕онального ╕нституту серцево-судинно╖ х╕рург╕╖ ╕м. Амосова, Герой Укра╖ни; Лариса КАДОЧНИКОВА – народна актриса Укра╖ни, народна актриса Рос╕╖, лауреат Нац╕онально╖ прем╕╖ Укра╖ни ╕мен╕ Тараса Шевченка; Ра╖са НЕДАШК╤ВСЬКА – заступник голови Нац╕онального союзу театральних д╕яч╕в Укра╖ни, народна артистка Укра╖ни.
 Також звернення п╕дписали актори, сп╕ваки, поети, композитори, режисери. Зокрема, Богдан БЕНЮК, Анатол╕й ХОСТ╤КО╢В, Натал╕я ╕ Ольга СУМСЬК╤, Тарас ПЕТРИНЕНКО, Микита ДЖИГУРДА, Руслана ЛИЖИЧКО, Олександр ПОНОМАРЬОВ, Ан╕ ЛОРАК, Олександр ЗЛОТНИК та ╕нш╕.
 Список представник╕в, що при╓дналися до звернення, пост╕йно зб╕льшу╓ться.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 18.03.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8777

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков