Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3544)
З потоку життя (6791)
Душі криниця (3657)
Українці мої... (1498)
Резонанс (1566)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РАДА ПРИЗНАЧИЛА В╤ЦЕПРЕМ’╢РКУ ТА М╤Н╤СТРА
Верховна Рада призначила Ольгу Стефан╕шину на посаду в╕цепрем’╓р-м╕н╕стра з питань...


Олекс╕й Резн╕ков: МИ ГОТОВ╤ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВЧИНК╤В ╤ Д╤Й РОС╤╥
Другого червня в╕дбувся одноденний робочий в╕зит до Берл╕на укра╖нсько╖ делегац╕╖, до складу яко╖...


КИ╥В ХОЧЕ СТВОРИТИ М╤ЖНАРОДНУ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
Про це заявив м╕н╕стр закордонних справ Укра╖ни Дмитро Кулеба на сп╕льн╕й пресконференц╕╖ з...


Антон Кориневич: ПЛАТФОРМА З ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ СПОЧАТКУ МОЖЕ БУТИ ╤ БЕЗ РОС╤╥
окупац╕я п╕вострова та пов’язан╕ з нею проблеми залишаються у фокус╕ уваги як Укра╖нсько╖...


АНЕКС╤Я КРИМУ ТА НЕВИКОНАННЯ "М╤НСЬКА" ЗНАЧНО З╤ПСУВАЛИ В╤ДНОСИНИ ╢С ╤ РОС╤╥
Про це заявив високий представник ╢С Жозеп Боррель перед членами Ради Безпеки ООН.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2010 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 10.12.2010
На чиновниках планують зекономити м╕льярд

 Проектом державного бюджету на 2011 р╕к передбачено рац╕ональне й ефективне використання кошт╕в.
 Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це прем’╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Микола Азаров заявив на зас╕данн╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в, п╕д час якого плану╓ться затвердити проект держбюджету на 2011 р╕к.
 В╕н в╕дзначив, що через бюджет перерозпод╕лятиметься 28,7% ВВП. Витрачання кошт╕в буде зосереджено на пр╕оритетн╕ напрями розвитку, ╕ загальнодержавн╕ витрати буде зменшено на 23%. Прем’╓р наголосив, що скорочення витрат буде проведено, перш за все, за рахунок проведення адм╕н╕стративно╖ реформи. «Витрати на утримання орган╕в державно╖ влади пор╕вняно з 2010-м роком скорочено б╕льш н╕ж на 1 м╕льярд гривень. Перш за все, ми скорочу╓мо адм╕н╕стративн╕ витрати ╕ продовжу╓мо оптим╕зац╕ю чисельност╕ орган╕в державного управл╕ння, ╕ л╕кв╕дову╓мо неефективн╕ витрати», - сказав М.Азаров.
 Також в╕н пов╕домив, що в 2011-му роц╕ на 30% плану╓ться скоротити державн╕ запозичення ╕ скоротити обсяг держгарант╕й. «Державн╕ гарант╕╖ надаватимуться винятково для реал╕зац╕╖ ╕нвестиц╕йних та ╕нновац╕йних проект╕в загальнодержавного значення», - сказав М.Азаров.
 Також, в╕дзначив прем’╓р, наступного року буде можлив╕сть скоротити розм╕ри кошт╕в для п╕дтримки Пенс╕йного фонду, ╕ проведення пенс╕йно╖ реформи скоротить деф╕цит ПФУ на третину.
 «Зв╕льнен╕ кошти буде спрямовано на забезпечення соц╕ального захисту громадян ╕ виведення економ╕ки на тра╓ктор╕ю стаб╕льного зростання», - сказав М.Азаров.
 В╕н пов╕домив, що плану╓ться зб╕льшити на 1 млрд. грн. витрати на охорону здоров’я, на 600 млн. грн. б╕льше буде вид╕лено на охорону навколишнього середовища, на 500 млн. грн. б╕льше буде спрямовано на духовний ╕ ф╕зичний розвиток людей. Також, в╕дзначив М.Азаров, у бюджет╕ 2011 року передбачено планове п╕двищення прожиткового м╕н╕муму, м╕н╕мальних зарплат ╕ пенс╕й. Буде п╕двищено стипенд╕╖, виплати с╕м’ям з д╕тьми, д╕тям-╕нвал╕дам ╕ багатод╕тним с╕м’ям. Кр╕м того, в 1,6 раза буде зб╕льшено розм╕р допомоги при народженн╕ дитини. Також на 20% буде зб╕льшено розм╕р кошт╕в для надання п╕льг ╕ житлових субсид╕й. Проектом бюджету-2011 також передбачено зб╕льшення кап╕тальних витрат.
 Також прем’╓р пов╕домив, що ресурсну базу м╕сцевих бюджет╕в зб╕льшено на 15,5 млрд. грн. Розм╕р м╕сцевих бюджет╕в розвитку в 2011 роц╕ зб╕льшиться в 3,6 раза пор╕вняно з 2010-м роком, в 1,4 раза зб╕льшаться витрати м╕сцевих бюджет╕в на соц╕ально-економ╕чний розвиток.
 Разом з тим прем’╓р учергове наголосив, що бюджет на 2011 р╕к ╓ довол╕ жорстким.
 «Це жорсткий бюджет кра╖ни, яка з глибоко╖ кризи без зупинки вста╓ на рейки прискореного розвитку», - наголосив М.Азаров.
 *   *   *
 Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни схвалив проект державного бюджету на 2011 р╕к ╕ 10 грудня подасть його у Верховну Раду. Про це на бриф╕нгу пов╕домив м╕н╕стр ф╕нанс╕в Укра╖ни Фед╕р Ярошенко.
 За словами м╕н╕стра, бюджет розрахований, виходячи з таких прогнозних макропоказник╕в: ном╕нальний ВВП – 1,253 трлн. грн., зростання ВВП – 4,5%, р╕вень ╕нфляц╕╖ – 8,9%, ╕ндекс ц╕н виробник╕в промислово╖ продукц╕╖ – 11,3%, фонд оплати прац╕ – 398 млрд. грн., курс нац╕онально╖ валюти – 7,95 грн./дол.
 
 В Криму проведуть експеримент...

 Рада м╕н╕стр╕в АР Крим виступила з ╕н╕ц╕ативою щодо запровадження в Криму експерименту ╕з створення ╕нформац╕йно-анал╕тично╖ системи рег╕онального управл╕ння та запровадження електронно╖ соц╕ально╖ картки. ╤н╕ц╕ативу, викладену в проект╕ постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни схвалили на зас╕данн╕ Урядового ком╕тету з питань рег╕онально╖ та соц╕ально╖ пол╕тики, буд╕вництва, житлово-комунального господарства та гуман╕тарного розвитку. Про це пов╕домив голова Ком╕тету, В╕це-прем’╓р-м╕н╕стр Укра╖ни В╕ктор Тихонов.
 Таким чином, за словами В╕ктора Тихонова, до м╕ста Ки╓ва, Харк╕всько╖ ╕ Черн╕вецько╖ областей, в яких ран╕ше запланували проводити в 2010-2011 роках експеримент ╕з створення ╕нформац╕йно-анал╕тично╖ системи рег╕онального управл╕ння та запровадження електронно╖ соц╕ально╖ картки, долучиться ╕ Автономна Республ╕ка Крим.
 «Зусилля Уряду спрямован╕ на удосконалення системи соц╕ального захисту населення. Зверн╕ть увагу, ╕снуюча система сформована на основ╕ системи соц╕ального захисту населення УРСР, яка, зв╕сно, не може в╕дпов╕дати потребам сьогодення.  Необх╕дно виробити прозорий механ╕зм видавання одержувачам соц╕ально╖ допомоги, компенсац╕йних ╕ дотац╕йних виплат, а також запровадити централ╕зований контроль за ц╕льовим використанням кошт╕в, що вид╕ляються на соц╕альн╕ ц╕л╕», - прокоментував В╕ктор Тихонов.
 Нагада╓мо, у жовтн╕ 2010 року Уряд прийняв постанову «Про запровадження електронно╖ соц╕ально╖ картки» (11.10.2010 р. № 947).
 
Прес-служба В╕це-прем’╓р-м╕н╕стра Укра╖ни.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2010 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8552

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков