Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВАЛЕНТИН БУТ: ЩЕ ОДИН КОРОНАВ╤РУСНИЙ КРИМСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
напередодн╕ анекс╕╖ Криму я написав в╕дмову в╕д накидуваного мен╕ громадянства, пояснивши, що не...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: К╤НЕЦЬ "СВ╤ТУ БЕЗ КОРДОН╤В"
Китайськ╕ ╕мператори вкладали величезн╕ ресурси у побудову Велико╖ ст╕ни – кожен наступний...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: МОВА НА КАРАНТИН╤
Нав╕ть агон╕зуючи, к╕стлява рука влади буде намагатися знищити укра╖нську мову, як опору...


ВАЛЕНТИН БУТ: COVID-19. КРИМ ╤ НЕ ЛИШЕ
Перш╕ пов╕домлення про вогнище зараження у Вухан╕ сприймалися тут, як репортаж╕ з ╕ншо╖ планети.


В╤РУС ЗАБУТТЯ. ЧАС ЗНОВУ РЯТУВАТИ УКРА╥НСЬКУ КУЛЬТУРУ
Минають роки, зм╕ню╓ться пол╕тики, але стаб╕льним залиша╓ться ставлення до гуман╕тарно╖ сфери....
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 11.12.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 11.12.2009
«АГ╤ТУЮ ЗА ЮЩЕНКА ╤ КРИТИКУЮ, БО ЗАСЛУЖИВ...»

КРИМСЬКИЙ МАЙДАН

Незважаючи на поранення, контуз╕ю, численн╕ «цив╕льн╕» болячки, стар╕сть, м╕н╕мальну пенс╕ю, в потяз╕, автобус╕, у крамниц╕, на вулиц╕ аг╕тую за Ющенка, бо кращого кандидата не бачу. З дурними опонентами зр╕зуюсь до зуб╕в, з розумн╕шими — сперечаюсь, але, з╕знаюсь, що мало зустр╕чаю однодумц╕в. З багатьма опонентами змушений погодитись, бо нема╓ аргумент╕в, щоб заперечити. Ось в 48-му номер╕ «Кримсько╖ св╕тлиц╕» прочитав листа Панаса Сивовуса з м╕ста Бахчисарая, в якому той критику╓ Ющенка ╕ ма╓ для цього п╕дстави. Я повн╕стю його п╕дтримую ╕ додам в╕д себе к╕лька звинувачень. По-перше — Ющенко не дотримав слова, даного народу на Майдан╕ «бандитам — тюрми», навпаки — в╕н, з╕йшовши на «престол», видав ╕ндульгенц╕╖ ус╕м бандитам, заявивши на всю Укра╖ну, що н╕кого пересл╕дувати не буде. Людина, яка раз не дотримала слова, втрача╓ дов╕ру ╕ вдруге не матиме п╕дтримки. Ось недавно дуже урочисто в╕дзначали День Свободи як заслугу Ющенка. По-перше, це заслуга народу, який вийшов на Майдан, а не Ющенка, по-друге, завдяки Ющенку ця свобода виявилась не народов╕, а бандитам, ол╕гархам, як╕ роз╕крали, розграбували Укра╖ну. У сво╖й передвиборн╕й програм╕ Ющенко ще ╕ хвалиться: «Н╕хто не може дор╕кнути мен╕ пересл╕дуванням пол╕тичних опонент╕в». Ось за це, В╕кторе Андр╕йовичу, й дор╕ка╓мо вам. Зам╕сть того, щоб крад╕╖в посадити в тюрми, ви нагородили ╖х високими орденами — ╕ потебеньк╕в, ╕ кивалових, ╕ колесникових, ╕ сабодан╕в, ус╕х не перел╕чити. Але не нагородили жодного вояка УПА, «щоб не дражнити комун╕ст╕в». Злякалися? Кого? А якщо ви бо╖тесь, то чого знову хочете бути на трон╕? Пропонована вами нова Конституц╕я г╕рша за чинну, бо теж писана на догоду п’ят╕й колон╕ та ус╕м, окр╕м укра╖нц╕в. У сво╓му попередньому лист╕ я нав╕в лише одну суперечливу деталь, зараз наведу другу. Ви заявля╓те, що жодна ╕деолог╕я не повинна бути державною. В╕кторе Андр╕йовичу, якщо не буде державно╖ ╕деолог╕╖, то не буде суверенно╖ держави.
Якщо й надал╕ безкарно пропагуватиметься злочинна, кривава комун╕стична ╕деолог╕я, якщо не буде заборонена комун╕стична парт╕я, а ви про це не об╕ця╓те, якщо й надал╕ руйнуватимуть пам’ятники Шевченку, а реставруватимуть Лен╕ну, то нав╕що нам такий президент? Ви, В╕кторе Андр╕йовичу, хвалитесь, що повернули укра╖нцям ╖хню викривлену б╕льшовиками ╕стор╕ю, але чи усв╕домили ╖╖ сам╕ особисто? Не усв╕домили, не взяли до серця, бо якби усв╕домили, то м╕ський голова Гурв╕ц не збудував би в Одес╕ пам’ятник Катерин╕ ╤╤, яка «доконала вдову-сиротину». Полет╕в би той пам’ятник догори ногами разом з Гурв╕цом. Ви тепер вбол╕ва╓те за слабку нашу укра╖нську арм╕ю, яка ма╓ лише один сучасний танк «Оплот». А що ви зробили за п’ять рок╕в свого президентства, щоб вона була сильною? Ви нав╕ть м╕н╕стром оборони призначили бурята, який дня не служив в арм╕╖. Х╕ба у нас нема╓ генерал╕в-патр╕от╕в з-пом╕ж укра╖нц╕в? Ви сво╖ми по╖здками за кордон ╕ всередин╕ кра╖ни спалили на м╕льйони долар╕в пального, а курсанти п’ятих курс╕в льотних училищ жодного разу не с╕ли за штурвал бойового л╕така через брак пального. То так вбол╕ва╓те за арм╕ю?
Погоджуюсь, що не все могли зробити, бо була ще сильна опозиц╕я в парламент╕, сварка з Юл╕╓ю Тимошенко… Але те, що могли, що зобов’язан╕ були зробити — не зробили. Ви «посватали» столиц╕ держави м╕ського голову Черновецького, який зробив Ки╖в другим Тель-Ав╕вом, ви оточили себе радниками-неукра╖нцями та укра╖нцями-яничарами. У по╖здках до Зах╕дно╖ Укра╖ни ви фотографу╓тесь з вояками УПА, а що ви для них зробили? Н╕чого! Об╕ця╓те в майбутньому, коли уже н╕кого буде нагороджувати ╕ захищати. Ви в Ки╓в╕ п╕двищили у в╕йськових званнях колишн╕х енкаведист╕в, кадеб╕ст╕в, усяких «стрибк╕в», щоб мали ще вищ╕ пенс╕╖, спод╕ваючись, що вони проголосують за вас. На╖вна ви людина, вовк завжди залиша╓ться вовком. Покайтесь, визнайте сво╖ гр╕хи, ╕накше я за вас не проголосую!

З повагою — Андр╕й БОБЮК.
с. Карнач╕вка Терноп╕льсько╖ област╕.

***

Хочу коротенько в╕дпов╕сти Панасу Псевдоусу, чи як його там. ╤ не тому, що в╕н надряпав таку «завумну» статтю, а тому, що в╕н зачепив мо╖х близьких – укра╖нського Президента та газету «Кримська св╕тлиця».
Помилки бувають у кожного, ╖х нема т╕льки у тих, хто не працю╓. Але з ус╕х, хто на владному ол╕мп╕, Ющенко поки що най╕стинн╕ший укра╖нець, а що в╕н зробив – видно з його звернення до народу в День Свободи та з ╕нших джерел кожного дня. А те, що не зроблено, то на сов╕ст╕ п’ято╖ колони, котру напхала в Укра╖ну Москва, м╕сцевих малорос╕в та ╕нших сивоус╕в, що, як т╕ таргани, наповзли бодай коли ╕ зв╕дк╕ля. ╤ не треба в╕дпов╕дати в╕д маси – бо тв╕й голос – повний контраст серед ус╕х ╕нших голос╕в у «Кримськ╕й св╕тлиц╕» за перемогу на виборах укра╖нського Президента. Слава Укра╖н╕ ╕ укра╖нцям!

В. П. АНДРУСЕНКО.
м. С╕мферополь.

***

Один м╕й приятель вир╕шив зробити св╕й внесок у виборч╕ змагання та почав з власно╖ ╕н╕ц╕ативи розсилати SMS знайомим ╕ незнайомим. Просив не називати ╕мен╕, бо хоче й надал╕ це робити. Але от яку в╕дпов╕дь в╕н отримав якось: «Укра╖нц╕ за Ющенка? (це був цитований його текст, а дал╕ коментар). Так они — оборванцы, эти украинцы». В останньому реченн╕ мен╕ виразно чу╓ться голос одного з «асвабад╕т╓л╓й». Причому, нав╕ть не нащадка «п╕т╓рск╕х рабоч╕х», а з рос╕йських дворян. Ц╕ «б╕л╕», що п╕шли на службу до «червоних», як в╕домо, були найрепресивн╕шими щодо укра╖нц╕в, саме до укра╖нц╕в — ╕ за те, що «бидло», «оборванц╕», ╕ «за ╖хню мову». Мусимо усв╕домити: це вороги. «Так ╕сторично склалося» (на в╕дм╕ну в╕д б╕льшост╕ постколон╕альних держав), що вони залишилися жити серед нас ╕ поряд ╕з нами. Отож, не сл╕д до них бути занадто толерантними! Не см╕╓мо переступати межу закону й демократ╕╖, але коли вже вони сам╕ переходять межу закону ╕ взагал╕ вс╕ меж╕, то не попускаймо!

В╕ктор Лев╕.
м. Дн╕пропетровськ.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 11.12.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8197

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков