Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4456)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4134)
Українці мої... (1667)
Резонанс (2128)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1064)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (331)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (210)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 11.09.2009
«ШЕРШАВЫМ ЯЗЫКОМ» Б╤Г-БОРДА...

СЛОВО – НЕ ГОРОБЕЦЬ!

Служба безпеки Укра╖ни завершила досл╕дчу перев╕рку ╕ передала до Генерально╖ прокуратури матер╕али щодо заклик╕в народного депутата Укра╖ни ╤нни Богословсько╖ до порушення територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ держави, пов╕домив голова СБУ Валентин Наливайченко на бриф╕нгу 4 вересня.
Як переда╓ кореспондент УН╤АН, в╕н додав, що перев╕рка проводилася у зв’язку з розм╕щенням в Криму б╕г-борд╕в Богословсько╖ ╕з закликом: ”Досить д╕лити Севастополь! Дамо м╕сту статус укра╖нсько-рос╕йсько╖ територ╕╖!”. Укра╖нська народна парт╕я звернулася до СБУ з проханням порушити крим╕нальну справу за фактом розм╕щення таких плакат╕в.
”Служба безпеки Укра╖ни завершила досл╕дчу перев╕рку з приводу розм╕щення в Криму близько 20 плакат╕в, так званих б╕г-борд╕в, на яких м╕стилися антидержавницьк╕ заклики. За результатами досл╕дчо╖ перев╕рки наш╕ сл╕дч╕ зробили так╕ висновки. По-перше, народний депутат Укра╖ни св╕домо це робила. По-друге, т╕ заклики, як╕ вона замовляла ╕ розм╕щувала, ...вона усв╕домлювала, що вони будуть публ╕чними ╕ таким чином закликатимуть громадян Укра╖ни до того, щоб незаконним способом поставити п╕д сумн╕в територ╕альну ц╕л╕сн╕сть нашо╖ держави ╕ порушити питання щодо того, щоб представники ╕ншо╖ держави зд╕йснювали контроль ╕ управл╕ння на територ╕╖ Укра╖ни”, – сказав Наливайченко.
Голова СБУ п╕дкреслив, що в д╕ях народного депутата СБУ вбача╓ ”пряме порушення Конституц╕╖”. ”Матер╕али передан╕ до Генерально╖ прокуратури Укра╖ни для ухвалення р╕шення щодо порушення крим╕нально╖ справи”, – п╕дкреслив в╕н.
Б╕льше того, за його словами, Генпрокуратуру просять саме спецслужб╕ доручити розсл╕дування ц╕╓╖ крим╕нально╖ справи, оск╕льки розсл╕дування справ за ст. 110 Крим╕нального кодексу Укра╖ни п╕дсл╕дно СБУ. Ця стаття передбача╓ санкц╕ю до 12 рок╕в позбавлення вол╕. ”Ми готов╕ розсл╕дувати цю справу, нав╕ть незважаючи на статус народного депутата. До того ж терм╕ну давност╕ нема╓. Якщо статус зм╕ниться, то ця громадянка Укра╖ни в╕дпов╕датиме зг╕дно ╕з законодавством”, – додав Наливайченко.
* * *
Депутат Верховно╖ Ради ╤нна Богословська, яка ма╓ нам╕р балотуватися на посаду Президента Укра╖ни, заявля╓ про неприпустим╕сть тиску Служби безпеки на владу С╕мферополя ╕ Севастополя. (СБУ винесла оф╕ц╕йн╕ застереження кер╕вникам м╕сцевих орган╕в влади Севастополя ╕ С╕мферополя, «як╕ допустили незаконне розповсюдження, встановлення цих плакат╕в»).
Нардеп вважа╓, що заява про незаконну установку б╕г-борд╕в порушу╓ принцип презумпц╕╖ невинност╕ та дискредиту╓ кер╕вника спецслужби. «Невже Наливайченко або його пом╕чники не могли прочитати невелику статтю 110 КК, перш н╕ж знову ганьбитися? Адже в статт╕ чорним по б╕лому написано, що крим╕нально караними ╓ умисн╕ д╕╖, зд╕йснен╕ з метою зм╕нити кордони територ╕╖ або державного кордону Укра╖ни з порушенням порядку, встановленого Конституц╕╓ю Укра╖ни, а також публ╕чн╕ заклики або розповсюдження матер╕ал╕в ╕з закликами до вчинення таких д╕й», – сказала Богословська. Депутат додала, що оск╕льки на ╖╖ плакатах в Криму «не м╕ститься взагал╕ яка-небудь згадка про спос╕б зм╕ни територ╕╖, то будь-який школяр зрозум╕╓, що н╕ про який склад злочину нема╓ ╕ мови».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7752

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков