Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ: В УРЯД╤ ПЕРЕЛ╤ЧИЛИ НОВ╤ ЗАБОРОНИ ДЛЯ УКРА╥НЦ╤В
Доктор Комаровський жорстко в╕дреагував на р╕шення уряду посилити карантин ╕ написав свою думку у...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ VS КОЛОМОЙСЬКИЙ: БИТВА ЗА МВФ, В ЯК╤Й ЗАГИНУЛА МОНОБ╤ЛЬШ╤СТЬ
Ця битва була неминучою. Як би часто не показували ще-ком╕ка Володимира Зеленського на канал╕...


ЗАРОБ╤ТЧАНИ ЗА Р╤К ПЕРЕКАЗАЛИ В УКРА╥НУ ПОНАД $12 М╤ЛЬЯРД╤В
обсяг приватних грошових переказ╕в в Укра╖ну у 2018 роц╕ становив 11,111 м╕льярда долар╕в.


ЗАВАЛИМО РОС╤Ю ПОЗОВАМИ, А ЩЕ – Д╤ЗНА╢МОСЯ В КОГО ЯК╤ ПАСПОРТИ…
Окупанти в Криму продовжили сво╓ звичне – грабунок. Цьому треба протистояти. А ще –...


"ВСЕУКРА╥НСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН" БУДЕ ДОСТУПНА ДЛЯ ШКОЛЯР╤В З КРИМУ ТА ОРДЛО
6 кв╕тня в Укра╖н╕ старту╓ осв╕тн╕й проект «Всеукра╖нська школа онлайн».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #30 за 24.07.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#30 за 24.07.2009
ВОЛОДИМИР КРАСНОГОЛОВЕЦЬ: «Я ТЕЖ – ЗА ╢ДН╤СТЬ»

У кер╕вництв╕ Кримсько╖ парт╕йно╖ орган╕зац╕╖ «Наша Укра╖на» останн╕м часом в╕дбулися певн╕ зм╕ни. Нещодавно, п╕сля подання у в╕дставку ╖╖ попередн╕х л╕дер╕в, головою «НУ» було обрано Володимира Павловича Красноголовця, який до останнього часу очолював Зал╕зничну районну орган╕зац╕ю парт╕╖ у С╕мферопол╕. Тож ми вир╕шили ближче познайомити наших читач╕в з новим «помаранчевим» л╕дером Криму, а заодно ╕ спробувати дов╕датися: що несе з собою ця людина – конструктив чи деструктив, мир чи в╕йну, чи здатна вона до порятунку рейтингу «Нашо╖ Укра╖ни» у кримських масштабах ╕ чи зб╕га╓ться це з особистими житт╓вими планами Володимира Павловича? Адже парт╕я пережива╓ сьогодн╕ не найкращ╕ часи ╕ розраховувати на якусь в╕ддачу в╕д сво╓╖ прац╕ не доводиться. Тому треба бути або подвижником, або бачити себе у рол╕ тимчасово╖ ф╕гури ╕ н╕чим особливо не перейматися.
То хто ж такий Володимир Красноголовець? Народився в╕н на Житомирщин╕, в с. Гал╕╓вка Чудн╕вського району. Кримчанином став у трир╕чному в╕ц╕. А пот╕м були школа, навчання у машинобуд╕вному ╕нститут╕ на ╕нженера-механ╕ка, трир╕чна служба на флот╕ у Кронштадт╕. Трудовий шлях Володимир Павлович пройшов в╕д майстра до директора буд╕вельного п╕дпри╓мства. Зараз в╕н – заступник ректора, а також викладач к╕лькох дисципл╕н у Кримському ╕нститут╕ ╕нформац╕йно-пол╕граф╕чних технолог╕й Укра╖нсько╖ академ╕╖ друкарства.
– У якому стан╕ ви як новий кер╕вник прийняли сво╓ «господарство»? – запитую у Володимира Красноголовця.
– Неоплачений оф╕с, невиплачена за тривалий терм╕н зарплата людям, як╕ працювали на пост╕йн╕й основ╕, та членам виборчих д╕льниць. Електорат «Нашо╖ Укра╖ни» почува╓ться незатребуваним ╕ готовий в╕ддати сво╖ голоси ╕ншим кандидатам в Президенти, як╕ ран╕ше представляли помаранчев╕ сили ╕ сьогодн╕ за рахунок цих людей розбудовують сво╖ парт╕йн╕ структури. Йдеться, зокрема, про таких л╕дер╕в, як А. Гриценко та А. Яценюк.
– Невже ж «Наша Укра╖на» – найб╕дн╕ша з парт╕й? А про яких ол╕гарх╕в тод╕ говорять у Верховн╕й Рад╕, хто вони?
– Я характеризую ситуац╕ю у Криму. Коли говорять, що ол╕гарх╕в у парт╕╖ бути не повинно, це звучить досить привабливо, об╕ця╓ ╕дейну незалежн╕сть парт╕╖ в╕д «особливо╖ думки» окремих людей. Але, як св╕дчить ╕стор╕я, Лен╕н теж не гребував допомогою спонсор╕в. Там, де в органах влади ╓ сво╖ ол╕гархи-«нашоукра╖нц╕», збереглися ╕ парт╕йн╕ структури. Наш╕ заможн╕ люди до влади не пройшли. Щоправда, ран╕ше допомагав матер╕ально Володимир Шкляр. Але ки╖вська влада повелася з ним негарно, ╕ я розум╕ю його розчарування, що спричинило вих╕д з парт╕йних лав взагал╕.
– ╤ все це – байдуже нин╕ д╕ючому Президентов╕, пол╕тичному л╕деру парт╕╖?
– В╕ктор Андр╕йович прийшов до влади завдяки не статкам, а привабливост╕ сво╖х ╕дей. Вони виявилися близькими ╕ мен╕. До «Нашо╖ Укра╖ни» ми вступили вс╕╓ю родиною: ╕ я, ╕ дружина Олена Михайл╕вна, ╕ дочка Анастас╕я. До реч╕, дружина моя – рос╕янка, я прив╕з ╖╖ з Волгограда, але у сво╖х пол╕тичних переконаннях – ми ╓дин╕.
– А чи довелося вам побувати на Майдан╕ у Ки╓в╕, коли там вершилася сучасна ╕стор╕я? Ким були учасники ц╕╓╖ акц╕╖ протесту?
– Так, я там побував ╕ можу зазначити, що на Майдан╕ не обходилося ╕ без деяких грошових «╕нвестиц╕й». Але переважна б╕льш╕сть людей трималася на справжньому патр╕отизм╕.
– То невже вс╕ вони знев╕рилися? ╤ чого чека╓ парт╕йна верх╕вка, якщо не збира╓ться залишати парт╕йно╖ арени, а це вже зрозум╕ло?
– Чека╓мо вересня. Саме тод╕ ма╓ актив╕зуватися парт╕йне життя, запрацювати оф╕си, з членами виборчих ком╕с╕й розрахуються за ╖хню роботу. Але ╕нш╕ кандидати в Президенти вже давно працюють ╕ витрачають на аг╕тац╕ю величезн╕ кошти. Що ж до людей з Майдану, то ми про них забули, покинули напризволяще, використавши потужну енерг╕ю ╖хньо╖ в╕ри та спод╕вань. На Крим ╕ Донбас взагал╕ вс╕ махнули рукою як на неперспективн╕ рег╕они. Я плекаю над╕ю посп╕лкуватися з цього приводу з В╕рою ╤ван╕вною Ульянченко. Три м╕сяц╕ до вибор╕в – це теж замало, аби привернути до себе душ╕ людей, особливо тих, як╕ вже одного разу розчарувалися ╕ в╕двернулися. Та ╕ чи можна ╖х п╕ддавати осуду, якщо у Верховн╕й Рад╕ Укра╖ни депутати б╕гають ╕з парт╕╖ в парт╕ю, ╕ сам╕ парт╕╖ перетворюються на клуби за ╕нтересами, а не пол╕тичн╕ об’╓днання для вир╕шення тих чи ╕нших завдань?
– А тепер традиц╕йне запитання щодо об’╓днання правих патр╕отичних сил хоча б на кримському р╕вн╕.
– На парт╕йному з’╖зд╕ в Ки╓в╕ було вир╕шено н╕ з ким не блокуватися. Висловити якусь ╕ншу позиц╕ю взагал╕ важко, бо виступити там ма╓ можлив╕сть лише половина присутнього парт╕йного кер╕вництва рег╕он╕в. Але щодо блокування на м╕сцевому р╕вн╕, то таких заборон не надходило. ╤ я до цього ц╕лком готовий. Я теж – за ╓дн╕сть.
– ╤ хто б, на вашу думку, м╕г стати такою об’╓днавчою ф╕гурою?
– Окр╕м Валер╕я Борисовича Пробий-Голови, я людей под╕бного масштабу ╕ можливостей не бачу. За бажання в╕н би зм╕г консол╕дувати наше кримське укра╖нство.
– А що б ви могли сказати про цифри, як╕ оприлюднюють соц╕олог╕чн╕ служби, де рейтинг Ю. Тимошенко як кандидата в Президенти сяга╓ майже п╕втора десятка в╕дсотк╕в, а шанси В. Ющенка оц╕нюють всього у 1,5 в╕дсотка? Я особисто в це не в╕рю.
– Це ╕ ╓ пол╕тзамовленням. Реальний його рейтинг – близько 11%. ╤ в╕н – заслужений. За умов ур╕заних повноважень важко було зробити б╕льше, н╕ж це вдалося В╕ктору Андр╕йовичу. Хоча, звичайно, в╕н припускався ╕ помилок.
Приблизно такою була наша розмова з Володимиром Красноголовцем. Особисто мен╕ в╕н сподобався. Але, зда╓ться, парт╕я може втратити ╕ його, якщо не повернеться нарешт╕ обличчям хоча би до сво╖х кращих людей.
Тамара СОЛОВЕЙ.

P. S. 22 липня в╕дбулося зас╕дання Презид╕╖ пол╕тради «Нашо╖ Укра╖ни», на якому, серед ╕нших питань, було розглянуто зв╕т контрольно-рев╕з╕йно╖ ком╕с╕╖ парт╕╖ стосовно ситуац╕╖ в рег╕ональних орган╕зац╕ях Криму та Донецька. За результатами зас╕дання, було ухвалено р╕шення про проведення зв╕тно-виборно╖ конференц╕╖ у Донецьк╕й орган╕зац╕╖ – 5 вересня 2009 року, та у Криму – 29 серпня 2009 року. Для п╕дготовки конференц╕й було створено в╕дпов╕дн╕ орган╕зац╕йн╕ ком╕тети.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #30 за 24.07.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7550

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков