Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3855)
З потоку життя (7032)
Душі криниця (3784)
Українці мої... (1521)
Резонанс (1649)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1774)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НАША Л╤ТЕРАТУРА НАС ╢ДНА╢
- Разом об’╓дна╓мо Укра╖ну! – таке гасло всеукра╖нського видання...


МИХАЙЛО ЖАЙВОРОН: НА МЕЖ╤ БОЛЮЧОГО РОЗРИВУ
Реценз╕я на книжку духовно╖ л╕рики ╤горя Павлюка


ЗАГАДАТИ НА ГОРОХ
Колись у цей день загадували на горох: якщо в╕н видався тихим, н╕ч була зоряна - р╕к на горох...


МИРОСЛАВ МАМЧАК: ХРУЩ
Отаким виявився наш Грицько: н╕ сов╕ти, н╕ н╕мц╕ його не зламали ╕ в колгоспне рабство не запрягли.


МИХАЙЛО ЖАЙВОРОН: СОНЯЧН╤ РЕФЛЕКС╤╥ МОДЕРНО╥ ПОЕЗ╤╥ КРУПКИ
Крупка В╕ктор. СОН ЦЕ. Поез╕я / – Луцьк: ПВД «Твердиня», 2021. – 216 с.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 02.11.2007 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 02.11.2007
КАНАДСЬК╤ ПРИЯТЕЛ╤ УКРА╥НИ ЗАОХОТИЛИ КРИМСЬКУ МОЛОДЬ
Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ


 Десять рок╕в тому Канадське Товариство Приятел╕в Укра╖ни, розум╕ючи ускладнення процесу укра╖нського державного буд╕вництва в Криму, започаткувало нову програму “Проект Крим”.
 Головною метою д╕яльност╕ ╕ найпершим пр╕оритетом сьогодн╕ КТПУ вважа╓ допомогу укра╖нськ╕й молод╕ ╕ впровадження таких конкурс╕в, як╕ заохочували б юнь виявляти свою укра╖нську ╕дентичн╕сть та п╕дн╕мали б престиж укра╖нства. Як приклад – вже традиц╕йний для Криму л╕тературний конкурс для старших школяр╕в “Ми д╕ти тво╖, Укра╖но!”.
 Цього разу в Укра╖нському культурно-╕нформац╕йному центр╕ м. Севастополя були в╕дзначен╕ тринадцять учн╕в та студент╕в, що вир╕зняються активною громадянською позиц╕╓ю, вивчають та плекають р╕дну мову, мають усп╕хи в навчанн╕ та перемагають в конкурсах. 
 Повноважний представник КТПУ в Укра╖н╕ п. Л╕д╕я Мадоян сказала присутн╕м учням, студентам, курсантам та ╖хн╕м батькам, що на долю молодого покол╕ння випала доля прийняти естафету буд╕вництва держави ╕ побажала кожному на сво╓му м╕сц╕ ставати профес╕оналами ╕ прислужитись Укра╖н╕.
 З ц╕╓ю над╕╓ю вона вручила грамоти, ╕менн╕ стипенд╕╖ та книги.
 Стипенд╕ати розпов╕дали про себе, про подальш╕ плани, дякували за прем╕╖.
 Учениця севастопольсько╖ 5-╖ г╕мназ╕╖ ╕м. Лес╕ Укра╖нки Анастас╕я Жарко з допомогою скрипки подарувала присутн╕м народну та класичну мелод╕╖.
 Благод╕йницьку акц╕ю орган╕зувала 1-й в╕це-президент КТПУ п. Маргарита Шп╕р (Торонто). Добрими словами згадали ╕ голову програми “Проект Крим”, в╕дому меценатку, доктора Мар╕ю Ф╕шер-Слиж.
 ╤з словами вдячност╕ господарям б╕бл╕отеки УК╤Ц п. Л╕д╕╓ю Мадоян були презентован╕ книги, учасники заходу сфотографувались на згадку про при╓мну под╕ю в ╖хньому житт╕.
 .
Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 02.11.2007 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5262

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков