Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4397)
З потоку життя (7291)
Душі криниця (4060)
Українці мої... (1639)
Резонанс (2045)
Урок української (1004)
"Білі плями" історії (1828)
Крим - наш дім (880)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (240)
Бути чи не бути? (239)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (176)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…


БАЙДЕН ПОГОВОРИВ ╤З ЗЕЛЕНСЬКИМ
У Б╕лому дом╕ озвучили детал╕ розмови.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День сто в╕с╕мдесят трет╕й…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 01.01.2006
РІК НОВИЙ - ПРОБЛЕМИ СТАРІ
Лідія Степко, власкор «КС».

Рік, що минає, не примирив дві гілки влади Севастополя. Міський голова Сергій Іванов, призначений на посаду у лютому поточного року Віктором Ющенком, одразу не сподобався значній частині депутатів міськради, бо, як відомо, більшість з них очікувала перемоги на президентських виборах іншого кандидата. Іванову ледь не висловили недовіру вже через два тижні після призначення. На той час він ще не встиг проявити себе як керівник держадміністрації, але у місті дала збій система опалення. Прихильники старої влади  розповсюджували чутки, що Київ таким чином мститься Севастополю, мешканці якого підтримали на президентських виборах Віктора Януковича.
Пізніше опалення налагодили, а стосунки між держадміністрацією і міськрадою залагодити так і не вдалося. Сергій Іванов вважає, що у тому  винні депутати. Голова міськради Валентин Борисов схильний вважати, що навпаки - в усьому винна держадміністрація і, зокрема, її керівник Сергій Іванов. Чималої шкоди стосункам завдала кримінальна справа проти голови міськради Валентина Борисова, яку наше надталановите правосуддя відкрило, а потім закрило. Пересічному громадянину важко зорієнтуватися у витівках Феміди: якщо винен, то має відповідати за Законом, якщо не винен, то мав би скористатися  презумпцією невинуватості. Задля чого людину облити брудом, а потім закрити справу?
На тлі сьогоднішньої загальнодержавної проблеми із газопостачанням та щоденних згадок у цьому форматі Чорноморського Флоту РФ  Сергій Іванов знову потрапив в опальне становище. Це саме його ведучий «5-го каналу» Роман Скрипін просив назвати більш адекватну цифру плати за оренду земель ЧФ РФ і таки отримав відповідь: Іванов вважає, що плата має бути більшою втричі.
20 грудня 55 депутатів міськради із 66 присутніх у сесійній залі таки висловили недовіру Сергію Іванову, направивши звернення Віктору Ющенку з проханням звільнити з посади Іванова. 
Але не варто думати, що міський голова зовсім не має підтримки городян. Вже через три дні після висловлення депутатами недовіри на площі Нахімова відбувся мітинг на захист Іванова. Мітингуючі тримали плакати: «Депутаты, зашейте карманы», натякаючи на зловживання народними обранцями владою і людською довірою.
Мешканці міста, що прийшли на мітинг, вважають, що саме з приходом до влади Сергія Іванова намітилися позитивні зрушення у господарській та соціальній сферах міста. У будинках тепло, подається гаряча вода, підприємства почали виплачувати заборговану роками заробітну плату. А щодо депутатської одностайності з висловлення недовіри, то мітингуючий люд пригадав депутатам, як одностайно вони присвоїли Леоніду Кучмі звання почесного громадянина міста, а потім ще одностайніше після помаранчевої революції від того рішення відмовлялися.
На мітингу прийняли резолюцію, яка містила пропозицію Президенту країни не звільняти міського голову, а навпаки - вимагати від депутатів відмінити вищезгадане рішення про недовіру. Самому ж міському голові - створити свій блок з людей, котрі готові боротися з корупцією і йти у тому блоку на вибори. 
Обидві гілки влади провели підсумкові прес-конференції для журналістів, вчергове поскаржившись одна на одну.
«Кримська світлиця» неодноразово повідомляла про ігнорування місцевою владою Указу колишнього Президента Л. Кучми «Про передачу культових споруд віруючим». Кінотеатр «Дружба», розташований у колишньому костьолі, й досі збиткується над громадою римо-католиків, збираючи гроші у платному туалеті, спорудженому на місці олтаря. На прес-конференції Сергій Іванов, відповідаючи на поставлене запитання, оприлюднив таку інформацію: за неповний рік його керівництва держ-адміністрація чотири рази подавала документи в міськраду і чотири рази більшість депутатів висловились «проти».
Міський голова Сергій Іванов у відставку йти не збирається. На останній у цьому році прес-конференції він підтвердив намір
«об'єднати всі здорові сили Севастополя у єдиний блок, йти на вибори і перемагати».

м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3521

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков