Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3708)
З потоку життя (6918)
Душі криниця (3714)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1616)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
Р╤ЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦ╤╥ Г╤ДНОСТ╤: АКТИВ╤СТИ ЗД╤ЙСНИЛИ АВТОМАРШ "МАЙДАН - ФЕОФАН╤Я" ╤ ПЕРЕДАЛИ ЗЕЛЕНСЬКОМУ НИЗКУ ВИМОГ
У Ки╓в╕ з нагоди 7-о╖ р╕чниц╕ початку Революц╕╖ г╕дност╕ в╕дбувся автомарш "Майдан - Феофан╕я"....


ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ: ДАН╤ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ
За п╕дсумками мон╕торингу порушення прав людини в Криму за дев'ять м╕сяц╕в 2020 року...


ЗАЗОМБОВАН╤СТЬ
Один м╕й знайомий рос╕янин родом ╕з Мурманська ще замолоду одружився з укра╖нкою ╕ оселився в...


ДО РОЗШИРЕНИХ САНКЦ╤Й ╢С ЗА КЕРЧЕНСЬКИЙ М╤СТ ДОЛУЧИЛИСЯ ЩЕ ЧОТИРИ КРА╥НИ
Ран╕ше Велика Британ╕я ╕ Швейцар╕я долучилися до р╕шення ╢С, також вв╕вши зазначених ос╕б в...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ РОЗПОВ╤ЛИ, СК╤ЛЬКИ ЗАЛИШИЛОСЯ ВОДИ У ВОДОСХОВИЩАХ С╤МФЕРОПОЛЯ
Глибина посухи, яка прийшла в окупований Крим, перевершила вс╕ оч╕кування.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 16.12.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 16.12.2005
КЛИЧКО СКАЗАВ: «ПОРА»!
УКРІНФОРМ

ПІДПИСАННЯ угоди про створення блоку Ющенка «Наша Україна» відбулося на столичному майдані Незалежності. Свої підписи під угодою поставили лідери Народного союзу «Наша Україна» Роман Безсмертний, Народного Руху України Борис Тарасюк, Конгресу українських націоналістів Олексій Івченко, УРП «Собор» Анатолій Матвієнко, Партії промисловців і підприємців Анатолій Кінах та Християнсько-демократичного союзу Володимир Стретович.

ПРЕЗИДЕНТ України Віктор Ющенко заявив про намір зняти своє прізвище з виборчого списку партії «Народний союз «Наша Україна», щоб не допустити розколу в команді своїх політичних партнерів. «Я не скористаюся цією можливістю з однієї причини - щоб інші демократичні сили відчували однакову увагу Президента, щоб прізвище Президента не розколювало команду партнерів», - заявив він в інтерв’ю журналістам.

КОАЛІЦІЯ «Трудовий Союз» презентувала на прес-конференції свій виборчий блок та його лідерів. До першої п’ятірки увійшли народний депутат Борис Олійник, лідер коаліції «Трудовий Союз» Михайло Сирота, народний депутат Олег Беспалов, відомий правозахисник Андрій Федур та лідер партії «Інформаційна Україна» Андрій Колодюк.

УКРАЇНСЬКА Консервативна партія і партія «Українська Національна Асамблея» візьмуть участь у майбутніх парламентських перегонах. Так вирішили делегати ІІІ позачергового з’їзду УКП і ХХ з’їзду УНА. Згідно з проектом міжпартійної Угоди між УКП та УНА, передбачено створити виборчий блок з поки що робочою назвою «Національно-визвольний блок Шухевича-Щокіна «Бог і Україна - понад усе!».

ДЛЯ УЧАСТІ у парламентських виборах та виборах до місцевих рад 2006 року Республіканська партія України створює виборчий блок з СДПУ(о), Всеукраїнським об’єднанням «Жінки за майбутнє» та політичною партією «Центр», який очолить Леонід Кравчук. Таке рішення прийняли делегати ІІ з'їзду РПУ. З’їзд також рекомендував іншим партіям, які входять до блоку, затвердити на міжпартійному з’їзді назву об'єднання «Блок Кравчука».

СОЦІАЛ-демократична партія України (об'єднана) провела свій ХХ з'їзд, на якому оприлюднила першу п'ятірку, яка піде на вибори до Верховної Ради України від цієї політичної сили. Список кандидатів у народні депутати від партії очолив Леонід Кравчук. Другим у списку йде голова СДПУ(о) Віктор Медведчук, третім - перший заступник голови Нестор Шуфрич, заступники Григорій Суркіс і Михайло Папієв.

ВІДБУЛОСЯ офіційне підписання угоди про створення міжпартійного виборчого блоку «Патріоти України». Підписи під документом поставили голова Патріотичної партії України Микола Габер, голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін, голова політичної партії «Совість України» Хачатур Хачатурян, заступник голови Політичної партії малого і середнього бізнесу України Василь Кулик.

ЦЕНТРАЛЬНА виборча комісія зареєструвала виборчий список Комуністич-ної партії України у кількості 443 кандидатів у депутати. Всього до виборчого списку КПУ, що був поданий на реєстрацію до ЦВК, входило 449 кандидатів, але стосовно шести осіб зафіксовано неналежне оформлення поданих до ЦВК документів.

ПАРТІЯ «Союз. Чорнобиль. Україна» і Українська партія честі, боротьби з корупцією і організованою злочинністю вирішили увійти у «Виборчий блок Валерія Коновалюка «Трудова Україна». Таке рішення оголосив лідер «Трудової України» Валерій Коновалюк на Х позачерговому з’їзді партії. Він також повідомив, що, крім партії «Зелена планета» і Всеукраїнської партії трудящих, у блок увійдуть партія «Союз. Чорнобиль» і партія «Честі і боротьби з організованою злочинністю».

ПІД ЧАС міжпартійного з’їзду ПСПУ та «Русько-Українського союзу» (Русь) було створено спільне політичне утворення, яке матиме назву Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція». За словами голови з’їзду Віктора Марченка, до першої п’ятірки блоку ввійшли виключно члени ПСПУ - Наталя Вітренко, Володимир Марченко, Петро Баулін, Людмила Безугла та Леонід Анісімов.

ГОЛОВА партії «Реформи і порядок» Віктор Пинзеник на ХІ з'їзді  партії проголосив про утворення виборчого блоку з громадянською партією «Пора». Віктор Пинзеник зазначив, що «Пора» є найближчою ідеологічно до ПРП партією. «Ні «Наша Україна», ні БЮТ не зможуть самостійно перемогти на майбутніх виборах. Тому ми створюємо ще один помаранчевий блок із партією «Пора», - сказав Віктор Пинзеник. Новоутворений блок буде називатися «Громадянський блок «Пора - ПРП». Перший у виборчому списку - екс-чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 16.12.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3484

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков