Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4456)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4134)
Українці мої... (1667)
Резонанс (2128)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1064)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (331)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (210)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 18.11.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 18.11.2005
"ЛЮДИ МАЙДАНУ" - ХТО ВОНИ?
Лідія СТЕПКО, власкор "КС".

У севастопольській  політичній партії "Народний союз "Наша Україна" - кризовий стан. Про це анонімно сповістили мас-медіа деякі члени партії, оприлюднивши відкритий лист до Р. Безсмертного та М. Катеринчука, у якому повідомили про протистояння в лавах партійного осередку. Як виявляється, там багато невдоволених тим, що щирі пориви "людей Майдану" підмінюються "здоровим прагматизмом" тих, для кого ідеали й принципи - лише зайвий клопіт на шляху до посад і влади. Мовою оригіналу: "К руководству пришли люди искушенные в "вопросах процедуры", не имеющие ничего общего с идеалами Майдана. ...Здоровое и активное большинство было щедро разбавлено списочными "статистами", которые добросовестно и удобно голосуют. Эта ситуация стала основой противостояния внутри парторганизации.  Считаем, что кризисное положение - результат практического руководства партией, которое осуществляется в разрез с основными положениями, задекларированными в Программе партии". "Людей Майдана" волнует не декларация, а реализация идей..."
Хто ці "люди Майдану"
з'ясувати доволі проблематично, назватися вони не захотіли. Говорити відкрито відмовляються навіть ті, хто підтримує авторів, так званого, "відкритого" листа. Виходить, стояти на Майдані було не страшно, а сказати вголос, що ти невдоволений певним станом речей, боязко? Це так нас загартував Майдан? Чи все-таки це - підкилимні справи заради тих же посад? Замість анонімного розсилання у "Кримську світлицю", думається, і в решту ЗМІ, хоч би хто приїхав до редакції і відкрито виклав свою позицію.
Коментар таки вдалося отримати, але тільки від голови севастопольського осередку партії НСНУ Валерія Копанова:
- НСНУ - це окрема політична партія, її витоки на Майдані. В севастопольській організації партії НСНУ сьогодні 1200 осіб, до Нового року, думається, буде близько двох  тисяч, до виборів  - ще більше. Дві третини - інтелігенція. Раніше у нас було мало молоді, зараз її вже - майже половина. Очікуємо ще поповнення за рахунок творчої молоді.
- У місті не чутно про діяльність НСНУ, чому так?
- Ну, по-перше, ще не час, активніше діятимемо за три місяці перед виборами. Ми дотримуємося закону. До того ж, подивіться на тих, хто сьогодні мітингує. У них навіть відсутні прапори держави. Я говорив про це на "круглому столі" політичних партій, чотири рази я був на телебаченні, де також нагадував про це.
- Серед однопартійців НСНУ є незадоволені?
- Звичайно, є. Серед них, передусім, ті, хто очікував  швидких результатів, адже сьогодні ще багато невирішених питань. І найпер-ше - це умови, в яких працюють підприємці. Люди очікували швидких змін податкової системи, процедури реєстрації, але ж це - не такий швидкий процес, як хотілося б.
Багато з нині невдоволених очікували  посад і не отримали їх. Натомість на керівних посадах міста залишилися ті, хто був у Партії регіонів. І хоч зараз вони перебігли  до "Батьківщини", але ж  ніхто не забув їх діяльності під час президентських виборів. Ось учора один такий завітав до мене і каже:  порадь до якої партії вступити, мені все одно до якої, аби потрапити до міськради. Ті, хто йшов до НСНУ з подібною метою, звичайно, сьогодні серед невдоволених.
- Вам відомо щось про відкритий лист до вищого керівництва НСНУ членів місцевої парторганізації?
- Так, хоч самого тексту я не бачив. Але скажу, що в будь-якій партії є люди з різними цілями й бажаннями. Сам я ніякої посади не вимагав і не отримував. Я вважаю, що саме ці люди, що пишуть, не мають ніякого відношення до Майдану.  
Така думка про ситуацію, що склалася, у Валерія Копанова, голови севастопольського НСНУ. А що думати тим, хто на Майдані не стояв, посад не вимагав і не отримував, але всім серцем жадав позитивних зрушень у державі? Чи легко дивитися, як переможці чубляться на всіх рівнях? 
"Люди Майдану", ХТО ВИ?

м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 18.11.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3445

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков