Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4458)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4136)
Українці мої... (1668)
Резонанс (2130)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1068)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (334)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (211)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 18.11.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 18.11.2005
ЧИЙ "СОБОР" СОБОРНІШИЙ?
.

На звітно-виборній конференції Кримської республіканської організації Української республіканської партії "Собор", яка відбулася в суботу в Сімферополі, члени партії обговорили політичну ситуацію в країні і в автономії, визначили цілі і завдання кримських республіканців на майбутніх виборах.
У своїй доповіді голова КРО Української республіканської партії "Собор" Владислав Єрмаков, стисло проаналізувавши складну передвиборну розстановку політичних сил, особливо підкреслив, що необхідно зберігати і зміцнювати взаєморозуміння і єдність всіх, хто щиро відчуває себе патріотом України, патріотом Криму, переконувати тих, хто ставить свої особисті і корисливі інтереси вище за інтереси партії, суспільства загалом,  майбутнього країни.
Делегати конференції оновили склад центральних органів республіканської партійної організації, обрали делегатів майбутнього з'їзду УРП "Собор". Головою кримського "Собору" одноголосно переобраний Владислав Єрмаков.
Прес-служба Кримської республіканської організації
Української республіканської партії "Собор".
***
Відбулася звітно-виборна конференція Кримської територіальної організації УРП "Собор". На порядку денному були питання: про політичну ситуацію в Україні і в АР Крим, про ситуацію в партії. Конференція заслухала керівника партійної групи в БЮТ, народного депутата, члена УРП "Собор"
С. Шевчука, заступника голови УРП "Собор" Л. Стасів, голів районних організацій, рядових членів партії. Були підтримані зусилля в. о. голови партії Левка Лук'яненка, спрямовані на консолідацію партійних лав та дотримання демократичних норм партійного життя. Конференція обрала новий склад керівних і контролюючих органів. Головою Кримської організації УРП "Собор" була обрана Тетяна Захарова.
Іван ВОЛОБУЄВ.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ УРП "СОБОР" ЗАКІНЧИЛАСЯ РОЗКОЛОМ ОРГАНІЗАЦІЇ
Дніпропетровська звітно-виборна конференція обласної організації Української республіканської партії "Собор"  проходила складно і драматично. Почалося з того, що півтори години розбиралися, скільки місцевих організацій представлені і хто з присутніх у залі є делегатом, а хто делегатських повноважень не має. Врешті розібралися - 1083-х членів партії у області представляли 52 делегати з 18-ти місцевих організацій. Ще 17 районних і міських організацій делегатів на конференцію не прислали. Попри пропозиції закрити конференцію і перенести її на інший час, вона була проведена.
З самого початку конференції намітилося протистояння - делегати від Кривого Рогу, Жовтих Вод і Широківського району області - цілого куща, географічно близького до Кривого Рогу, демонстрували окремішню позицію у низці питань. Це не є новиною - криворіжці прагнуть самостійності не лише в УРП "Собор", а й у інших обласних партійних і громадських організаціях. Причиною, вочевидь, є відірваність великого міста від обласного центру, численність складу криворізьких організацій і прагнення проведення власної місцевої політики незалежно від вказівок з Дніпропетровська. Криворізька міська організація УРП "Собор" вчетверо більша порівняно з організацією у обласному центрі.
Доповідь про поточну ситуацію у партії і звіт голови обласної організації Орини Сокульської, водночас заступника голови обласної адміністрації, були вислухані з увагою. Невеликою більшістю голосів робота обласної організації партії була визнана задовільною. Звіт голови контрольно-ревізійної комісії був зачитаний з папірця членом президії конференції, бо голова ревізійної комісії був відсутній. Вибори голови організації закінчилися з мінімальною перевагою на користь Орини Сокульської. Був обраний склад обласної ради партійної організації. Після оголошення виборів делегатів на надзвичайний 16-й з'їзд партії, проведення якого ініційоване Анатолієм Матвієнком, присутні на конференції гості з Києва - заступник Левка Лук'яненка Володимир Шовкошитний і народний депутат Володимир Олійник, відомий своєю участю у канівській четвірці, зажадали зачитати листа Левка Лук'яненка до членів партії. Їм було відмовлено. Після гарячої дискусії вирішили зачитати два листи - від Анатолія Матвієнка і від Левка Лук'яненка.
Зміст листів взаємно протилежний. Анатолій Матвієнко, наполягаючи на нелегітимності минулого з'їзду УРП "Собор" і своїй легітимності, як голови партії, звернувся до партійців із закликом провести позачерговий надзвичайний з'їзд. Левко Лук'яненко оголосив утворену Матвієнком центральну раду партії незаконною, повноваження Матвієнка недійсними і виступив проти проведення надзвичайного з'їзду. Розкол у керівництві партії відбився і на ситуації в обласній організації - криворізькі міська і районна, широківська районна, жовтоводська районна делегації і делегація районної у Дніпропетровську організації Амур-Нижньодніпровського району, які представляють понад половину членів партії у області, заявивши про підтримку Левка Лук'яненка, як виконавця обов'язків голови партії, покинули конференцію і провели короткі збори у фойє поза залом. Розкол у обласній організації УРП "Собор" став реальністю. Решта делегатів конференції під головуванням Орини Сокульської провели вибори делегатів на з'їзд.
Володимир Шовкошитний: "Відбулося те, що спровоковане з Києва Матвієнком і його прихильниками - розкол обласної організації на тих, хто
підтримує рішення легітимного п'ятнадцятого позачергового з'їзду партії, і на тих, хто є прихильниками позапартійного Матвієнка. Насправді йде розкол по лінії підтримки блоку Юлії Тимошенко, в якому ми були від початку, чи підтримки Матвієнка, який хоче собі через НСНУ забезпечити політичне майбутнє".
Орина Сокульська: "Відбулася чергова двадцять шоста звітно-виборна конференція УРП "Собор", головою якої на сьогоднішній день є Анатолій Сергійович Матвієнко, і у нас ні в кого немає сумніву. У Анатолія Сергійовича - справжня печатка Української республіканської партії "Собор", всі статутні документи, свідоцтва реєстрації наших територіальних організацій. Незважаючи на те, що відбувалося протистояння, як бачите, на сьогоднішній день я є головою Української республіканської партії "Собор" у Дніпропетровській області, з чим можете мене привітати".
Відтак розкол в УРП "Собор", який розпочався на з'їзді партії, має продовження на регіональному рівні. Партія
розкололася...
За матеріалами Радіо "Свобода".

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 18.11.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3442

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков