Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3579)
З потоку життя (6822)
Душі криниця (3673)
Українці мої... (1499)
Резонанс (1576)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1749)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАКЛИКАЛА Н╤МЕЧЧИНУ ПРОТИД╤ЯТИ РОС╤ЙСЬК╤Й М╤Л╤ТАРИЗАЦ╤╥ ОКУПОВАНОГО КРИМУ
У в╕дпов╕дь посол ФРН наголосила, що н╕мецька позиц╕я щодо п╕дтримки територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕...


УКРА╥НА ЗАКЛИКАЛА ╢ВРОПАРЛАМЕНТ ЗАСУДИТИ В╤ЗИТ ФРАНЦУЗЬКИХ ╢ВРОДЕПУТАТ╤В ДО КРИМУ
Представник Укра╖ни при ╢вропейському Союз╕ Микола Точицький заклика╓ ╢вропейський парламент...


У РАД╤ РОЗРОБЛЯЮТЬ ЗАКОНОПРО╢КТ ЩОДО КРИМ╤НАЛЬНО╥ В╤ДПОВ╤ДАЛЬНОСТ╤ ЗА П╤ДТРИМКУ ОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
Про це Ясько розпов╕ла в еф╕р╕ ток-шоу "Свобода слова Сав╕ка Шустера" на телеканал╕ "Укра╖на"


СК╤ЛЬКИ РОС╤Я ЩОР╤ЧНО ВИТРАЧА╢ НА КРИМ ╤ ОРДЛО?
про це пов╕домив в╕це-прем'╓р-м╕н╕стр - м╕н╕стр з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих...


РАДА ╢С ОПРИЛЮДНИЛА Р╤ШЕННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ САНКЦ╤Й ПРОТИ РОС╤╥
Санкц╕╖ також стримують подальший доступ Рос╕╖ до певних чутливих технолог╕й, що можуть бути...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 17.12.2004 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 17.12.2004
Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО: "ЦЕ НАШ ОСТАННІЙ ШАНС!"
Григорій Омельченко

Шановні співвітчизники!
Дорогі друзі!
Звернутися до вас мене спонукає надзвичайно складний та доленосний момент в історії нашої держави. Україна відстоює не просто свого чергового Президента, а знаходиться перед Вибором своєї Долі. Це останній шанс у стражденній історії нашої держави - або з'явиться надія, що світло Свободи увійде в наші домівки, і наші діти, онуки житимуть у справді вільному демократичному суспільстві, або ми остаточно погрузнемо в болоті криміналу, корупції, безправ'я, аморальності.
Особливо звертаюся до віруючих людей. Совість і сумління, серце людини, відкритої до Бога, не можуть зрадити світлу Істину, піддавшись на солоденькі обіцянки сатанинської влади. Ми не маємо права продати Свободу, яку дарував нам Господь, за тридцять срібників, кинутих перед виборами.
Як офіцер звертаюся до своїх бойових побратимів - військовослужбовців, працівників правоохоронних органів і спецслужб, які в різні часи виконували інтернаціональний обов'язок за кордоном, пройшли пекло Афганістану та Чорнобильської катастрофи і знають, що таке офіцерська честь та втрата бойових друзів. Ми присягли на вірність народу України, і це найвища довіра й найбільша відповідальність. Пам'ятаймо про це! Не буде прощення тим, хто підніме руку на своїх батьків і дітей, які прагнуть звільнитися від гніту кримінальної влади і не бути рабами на своїй землі. Вже більш як десятиліття мафіозно-кланова, олігархічна влада знущається над офіцер-ською честю, довела нас до зубожіння, розіклала армію, криміналізувала правоохоронні органи і тепер нашими руками хоче знищити власний народ!
Невже ми й далі будемо терпіти, що "братки" командують людьми в погонах, підміняючи "понятіями" священні для кожного офіцера категорії честі й гідності? Час Вибору настав, панове офіцери й генерали! Цю історичну добу не вдасться пересидіти в окопах чи сховатись за чиїмись плечима. Це час, коли кожен визначає для себе особисто: або ми, українські офіцери, - еліта суспільства, захисники свого народу, або покидьки, що прислужують знахабнілому криміналітету.
Звертаюся до медиків і вчителів, науковців і митців. Кожен день вашої праці - це подвиг! За мізерні гроші, які не забезпечують навіть фізичного виживання, не те що повноцінного розвитку, ви рятуєте людей від фізичних і моральних недуг, несете їм слово правди і просвіти, навчаєте і виховуєте наших дітей, забезпечуєте науково-технічний поступ держави. І замість турботи й подяки маєте постійні експерименти з "реформами", засилля непрофесіоналів,
нестачу найнеобхіднішого, коли щодня бачиш людське горе, але не маєш засобів йому зарадити. Настав час встати з колін і сказати: "Годі!"
Я хотів би, щоб ви подивилися в очі дітям і дали відповідь на запитання: "Яке майбутнє ми їм готуємо? Кого будемо ставити їм за приклад? Невже кримінальних авторитетів і зеків?" Зверніться до свого щедрого на добро серця, і тоді ваша совість буде чистою.
Шановні пенсіонери, дорогі наші батьки! Вклоняюся вам за вашу мужність, терпіння і самопожертву. Ця влада вкотре кинула вам подачку, щоб купити ваш вибір. Але ви, вже не раз переконавшись, що той, хто крав, ніколи не поділиться копійчиною, не поверне заощадження і не підвищить пенсії, зробили свій вільний вибір. Ви тяжко працювали, багато бачили і пережили, перемогли у Другій світовій війні, звільнивши світ від гітлерівського фашизму! Прошу вас, як син: допоможіть нам усунути злодіїв від влади і звільнити Україну від кучмівського режиму та його наступників! Допоможіть нам відстояти наш вільний вибір!
Син селянської родини, звертаюся до хліборобів, праця яких становить хліб і сіль священної української землі. Захистіть свій вибір, інакше бандити згодом відберуть у вас найцінніше - землю, а ми і наші діти, як і століття тому, будемо кріпаками. Хіба за це боролися й загинули мільйони і мільйони українців упродовж століть?
Шановні гірники й металурги, інженери і робітники! Вашими руками і зусиллями ваших попередників створена економічна міць держави, яку довели до банкрутства, а потім приватизували за безцінь бандити при владі. Саме робітничий клас у переломні для історії часи піднімався на боротьбу проти тиранії і свавілля, виборював право на гідне життя.
Встаньте з колін, скажіть своє вагоме слово, подбайте про кращу долю для наших дітей!
Особливо звертаюся до молоді, як батько двох синів і дід двох онуків: зроблений вами Вибір найбільше визначатиме вашу долю. Вірю, що молоді люди відстоять свою перспективу, майбутнє демократичної Української держави, яка забезпечить гідну освіту і добре оплачувану роботу, всебічний розвиток кожної особистості. В українській історії молодь не раз демонструвала приклад високої самосвідомості і самовідданості у боротьбі за краще майбутнє для свого народу.
Нині, як у всі скрутні часи, дехто знову намагається розділити наш народ за географічними, мовними чи релігійними ознаками. Це чергові провокації влади, за які вона чіпляється, як за останню соломину, щоб продовжити своє панування. Насправді наше суспільство штучно розколоте створенням касти наближених і недоторканних, для яких слова "закон", "свобода", "демократія" нічого не варті.
Як віруюча людина, як виходець із серця України - з Полтавщини закликаю вас: не вірте "страшилкам"! У демократичному суспільстві, де влада відповідальна перед своїм народом, люди різних віросповідань, національностей, які спілкуються різними мовами, досягають злагоди. Не може бути злагоди тільки між чесними людьми і бандитами. Бандити повинні сидіти в тюрмах!
Шановні співвітчизники, дорогі друзі! Закликаю вас захистити свій вільний вибір і своєю громадянською позицією довести, що Україна тепер має свого справді народного Президента України - Віктора Андрійовича Ющенка, який з вашою підтримкою вистоїть і надалі, захистить наші права, честь, гідність, буде справжнім гарантом додержання Конституції України.
Переконаний: Правда, Добро, Справедливість переможуть в Україні!
Маю честь!
Полковник,
народний депутат України,
Голова Спілки офіцерів України
Григорій Омельченко.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 17.12.2004 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2736

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков