Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко вручив Володимиров╕ Кличку орден "За мужн╕сть" ╤ ступеня.

В 11-му тур╕ чемп╕онату Укра╖ни сталася сенсац╕я: «Шахтар», який не програвав у...

ВСЯ БОРОТЬБА ЩЕ ПОПЕРЕДУ
Господар╕ поля волод╕ли ╕н╕ц╕ативою ╕ реал╕зували два моменти.

«ДИНАМО» ПОВИННО ПОКАЗАТИ В МАДРИД╤ ОДНУ З НАЙКРАЩИХ СВО╥Х ╤ГОР»...
Це були прогнози. А результати двох матч╕в групового турн╕ру Л╕ги чемп╕он╕в з участю укра╖нських...

УКРА╥НКА ВИГРАЛА ЧЕМП╤ОНАТ ╢ВРОПИ
Новини спорту

Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:

FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема ""КримСПОРТ""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 10.12.2004
.

СТАВ МАЙСТРОМ БОРЕЦЬ!

Перше місце у змаганнях за Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 1985 - 1987 р. н. посів кримський динамівець, вихованець Бахчисарайської ДЮСШ Сергій Голиков, вихованець тренера М. Голикова. Зазначимо, що Сергій на цьому турнірі випередив відомих уже борців - майстра спорту, дворазового призера чемпіонатів Європи Ігоря Загороднюка, майстра спорту і призера чемпіонатів і першостей України Юрія Прокоф'єва. Крім того, Сергій вперше виконав на цих змаганнях нормативи майстра спорту.
Юрій ТЕРЕЩЕНКО,
інструктор-методист КДЮСШ "Динамо".

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ

На одеському стадіоні "Чорноморець" минулого тижня відбувся перенесений матч 14-го туру чемпіонату України з футболу між луцькою "Волинню" і донецьким "Шахтарем". Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь донецької команди.
"Металіст" (Харків) - "Чорноморець" (Одеса) - 0:1;
"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Динамо" (Київ) - 0:2.
Турнірне становище лідерів: "Динамо" - 38 очок (після
15-ти матчів), "Шахтар" - 36 (14), "Металург" (Д) - 32 (15), "Волинь" - 25...

ТЕПЕР - ЗА КУБОК УЄФА...
Завдяки дублю нігерійського форварда Джуліуса Агахови (14-та і 22-га хвилини) у матчі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА проти іспанської "Барселони" (2:0), футболісти донецького "Шахтаря" посіли 3-й рядок у групі "F" і вийшли в 1/16 фіналу розіграшу Кубка УЄФА.
Гірники випередили шотландський "Селтік", який не зумів у Глазго розпечатати ворота італійського "Мілана" (0:0). "Барселона", відставши в результаті від міланців на три очки, все ж стане найнебезпечнішим суперником для команд, які в своїх групах Ліги чемпіонів посіли перші місця.

*  *  *

Футболісти київського "Динамо" могли з першого місця в групі "В" вийти в наступний етап Ліги чемпіонів, однак 8 грудня в Леверкузені вони поступилися  "Байєру" (0:3) і вибули з боротьби за найпрестижніший клубний трофей континенту - Кубок європейських чемпіонів.
Усі три м'ячі було забито у другому таймі. Бразильський захисник Жуан вивів господарів уперед на 6-й хвилині другого тайму, потім у ворота Олександра Шовковського забив м'яч форвард збірної України Андрій Воронін, а перемогу  "Байєра" за 3 хвилини до фінального свистка закріпив Марко Бабич. Таким чином, динамівці посіли в групі лише третє місце і навесні продовжать боротьбу в Кубку УЄФА.
(УКРІНФОРМ).

БОКС

У перемоги буде оранжевий колір!

У суботу, 11 грудня, на головній арені Лас-Вегаса "Mandalay Bay" на ринг вийде старший із братів Кличків Віталій.
Наш земляк у бою проти Денні Вільямса відстоюватиме звання чемпіона світу за версією WBC. Цікаво, що Віталій Кличко, який з братом Володимиром підтримує на цих виборах Віктора Ющенка, пообіцяв вийти на ринг у боксерських трусах помаранчевого кольору із написом "Так, Ющенко!". "Уся моя команда також буде в оранжевій формі. Якщо народ на Майдані вистоїть до 11 грудня, то моя перемога на рингу допоможе йому протриматись довше", - сказав боксер.
Стосовно стратегії майбутнього поєдинку Віталій зазначив, що добре усвідомлює: Вільямс, особливо після його перемоги над Майком Тайсоном, має достатню мотивацію на перемогу і зробить для цього все від нього залежне. "Я вважаю Денні сильним і досить серйозним суперником, щоб ставитися до нього з повагою. Але, скажу відверто, якщо мені випаде можливість достроково закінчити бій, я це неодмінно зроблю. Але головне для мене у двобої з Вільямсом перемога і лише перемога", - наголосив Віталій в інтерв'ю офіційному сайту братів Кличків.

ЗДОРОВ'Я ДОРОЖЧЕ...

Багаторазовий чемпіон світу в суперважкій вазі англієць Леннокс Льюїс, який покинув професійний бокс на початку цього року, заявив в інтерв'ю радіо "Бі-Бі-Сі", що його повторний бій з чинним чемпіоном за версією WBC українцем Віталієм Кличком не відбудеться за жодних обставин.
"Скільки б мені не запропонували грошей, цього все одно буде недостатньо, - сказав Льюїс, який 11 грудня збирається бути присутнім як глядач на бою Кличка зі своїм співвітчизником Денні Вільямсом. - У житті настає такий момент, коли треба подумати про своє здоров'я і майбутнє життя.
Я завжди старався приймати зважені рішення, і вихід з професійного спорту є одним з них".
"Зараз у багатьох боксерів з'явилася можливість боротися за титул чемпіона світу. А я можу просто спостерігати за ними і говорити всім, що для мене все це - пройдений етап", - зазначив Льюїс.

ЗАТКНУВ ЗА ПОЯС ІТАЛІЙЦЯ...

Український боксер Олександр Гуров переміг італійця Вінченцо Россіто у поєдинку за пояс  чемпіона Європи у першій важкій вазі, яка проходила в італійському місті Чіаварі.
У другому раунді Россіто отримав сильне розсічення, і після огляду лікарем рефері ухвалив рішення про припинення бою,  присудивши перемогу Гурову технічним нокаутом, повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт  "Оллбоксінг".

Український "термінатор"

Молодий український боксер Олег Платов, який живе і тренується у Бельгії, виборов звання чемпіона світу за версією WBC серед молоді у суперважкій ваговій категорії (понад 90,7 кг).
Увечері 4 грудня на спортивній арені Палац де Міді у Брюсселі відбувся двобій українця з Ігорем Шукало із Білорусі. 22-річний Олег Платов провів 16 боїв на професійному рингу, 15 з яких виграв (12 - нокаутами). Двобій з білорусом не став виключенням - український боксер нокаутував суперника вже на першій хвилині першого раунду.
Олег Платов відомий тим, що вже у 17-річному віці готовий був розпочати професійну кар'єру, але змушений був дочекатися спортивного "повноліття". Більшість із своїх суперників у ринзі він відправляв у нокаут не пізніше 20-ї секунди двобоїв, за що серед вболівальників спорту отримав прізвисько "Термінатор". Українець є улюбленцем бельгійської публіки. Під час його поєдинку за звання чемпіона світу зал було заповнено вщерть.