Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КРИМОСУДДЯ
СЛОВО СИЛИ – ПРОТИ СИЛИ СЛОВА…


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День с╕мсот в╕с╕мдесят п’ятий…


ЗЕЛЕНСЬКИЙ П╤ДПИСАВ ЗАКОН ПРО МОБ╤Л╤ЗАЦ╤Ю
Передбачено, що моб╕л╕зац╕╖ п╕длягають громадяни в╕ком в╕д 25 до 60 рок╕в…


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День с╕мсот с╕мдесят восьмий…


КРИТИКУВАВ У СОЦМЕРЕЖАХ ОКУПАЦ╤ЙНУ ВЛАДУ:
Кримчанину виписали штраф у 150 тисяч рубл╕в…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 24.11.2023 > Тема "Бути чи не бути?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 24.11.2023
НА ФРОНТ╤ - 52 БО╢З╤ТКНЕННЯ, ВОРОГ БЕЗУСП╤ШНО В╤В ШТУРМИ НА ЧОТИРЬОХ НАПРЯМКАХ

М╕ж Силами оборони Укра╖ни та рос╕йськими в╕йськами протягом доби в╕дбулися 52 бойов╕ з╕ткнення.

Як переда╓ Укр╕нформ, про це Генеральний штаб Збройних сил Укра╖ни пов╕домив у Фейсбуц╕, оприлюднивши оперативну ╕нформац╕ю станом на 18:00 23 листопада.

«Сили оборони Укра╖ни продовжують ведення наступально╖ операц╕╖ на Мел╕топольському напрямку, наступальн╕ (штурмов╕) д╕╖ на Бахмутському напрямку, завдають окупац╕йним в╕йськам втрат в жив╕й сил╕ та техн╕ц╕, виснажують ворога вздовж вс╕╓╖ л╕н╕╖ фронту», - ╕деться в пов╕домленн╕.

У Генштаб╕ зазначають, що укра╖нськ╕ во╖ни надал╕ утримують позиц╕╖ на л╕вобережж╕ Дн╕пра Херсонсько╖ област╕. Продовжують завдавати вогневого ураження ворогу.

Протягом доби ав╕ац╕я Сил оборони завдала 11 удар╕в по районах зосередження особового складу, озбро╓ння та в╕йськово╖ техн╕ки рос╕ян.

Кр╕м того, п╕дрозд╕ли ракетних в╕йськ уразили 3 райони зосередження особового складу, озбро╓ння та в╕йськово╖ техн╕ки, пункт управл╕ння, зас╕б протипов╕тряно╖ оборони та 4 артилер╕йськ╕ засоби ворога.

Натом╕сть агресор завдав 38 ав╕ац╕йних удар╕в та зд╕йснив 32 обстр╕ли з реактивних систем залпового вогню по позиц╕ях укра╖нських в╕йськ та населених пунктах. «Внасл╕док рос╕йських терористичних атак, на жаль, ╓ загибл╕ та поранен╕ серед цив╕льного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватн╕ житлов╕ будинки та ╕нша цив╕льна ╕нфраструктура», - сказано в пов╕домленн╕.

Оперативна обстановка на сход╕ та п╕вдн╕ Укра╖ни, за даними Генштабу, залиша╓ться складною. Протягом доби в╕дбулось 52 бойов╕ з╕ткнення.

На Волинському та Пол╕ському напрямках оперативна обстановка без сутт╓вих зм╕н. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначен╕ п╕дрозд╕ли збройних сил Б╕лорус╕ виконують завдання у прикордонних з Укра╖ною районах.

На С╕верському та Слобожанському напрямках ворог збер╕га╓ в╕йськову присутн╕сть у прикордонних районах, проводить диверс╕йно-розв╕дувальну д╕яльн╕сть, зд╕йсню╓ обстр╕ли населених пункт╕в з територ╕╖ РФ, нарощу╓ щ╕льн╕сть м╕нно-вибухових загороджень вздовж державного кордону Укра╖ни. Загарбники завдали ав╕ац╕йних удар╕в в районах населених пункт╕в Костобобр╕в Черн╕г╕всько╖ област╕; Олександр╕я Сумсько╖ област╕. Артилер╕йських та м╕нометних обстр╕л╕в зазнали близько 20 населених пункт╕в, серед них Хр╕н╕вка Черн╕г╕всько╖ област╕; Бас╕вка, Степок, Мезен╕вка, Тур’я Сумсько╖ област╕; Гран╕в, Бочкове, Вовчанськ Харк╕всько╖ област╕.

На Куп’янському напрямку агресор, за п╕дтримки ав╕ац╕╖, в╕в штурмов╕ д╕╖ в районах Синьк╕вки Харк╕всько╖ област╕, де Сили оборони в╕дбили 2 атаки. Завдав ав╕ац╕йних удар╕в поблизу Петропавл╕вки, Куп’янська, Курил╕вки, ╤ван╕вки Харк╕всько╖ област╕ та Стельмах╕вки Лугансько╖ област╕. П╕д артилер╕йським та м╕нометним вогнем опинилися Двор╕чна, Синьк╕вка, Петропавл╕вка, ╤ван╕вка, Берестове Харк╕всько╖ област╕.

На Лиманському напрямку ворог наступальних (штурмових) д╕й не в╕в. Завдав ав╕ац╕йних удар╕в в районах Серебрянського л╕сництва Лугансько╖ област╕ та Сп╕рного Донецько╖ област╕. В╕д артилер╕йських та м╕нометних обстр╕л╕в постраждали близько 15 населених пункт╕в, серед них Невське, Б╕логор╕вка Лугансько╖ област╕ та Торське, Верхньокам'янське, Сп╕рне, Роздол╕вка Донецько╖ област╕.

На Бахмутському напрямку рос╕яни вели безусп╕шн╕ штурмов╕ д╕╖ б╕ля Кл╕щ╕╖вки та Андр╕╖вки Донецько╖ област╕, де Силами оборони в╕дбито 10 атак. Ворог завдав ав╕ац╕йних удар╕в в районах Часового Яру, Богдан╕вки, Кл╕щ╕╖вки, Торецька Донецько╖ област╕. П╕д артилер╕йським та м╕нометним вогнем опинилися понад 10 населених пункт╕в, зокрема, Час╕в Яр, Богдан╕вка, ╤ван╕вське, Кл╕щ╕╖вка, Нью-Йорк Донецько╖ област╕.

На Авд╕╖вському напрямку загарбники, за п╕дтримки ав╕ац╕╖, вели безусп╕шн╕ штурмов╕ д╕╖ сх╕дн╕ше Новокалинового, Авд╕╖вки та Первомайського Донецько╖ област╕. Тут укра╖нськ╕ во╖ни в╕дбили 18 атак. Ворог завдав 6 ав╕ац╕йних удар╕в в район╕ Авд╕╖вки Донецько╖ област╕. Артилер╕йських та м╕нометних обстр╕л╕в зазнали близько 20 населених пункт╕в, серед них Бердич╕, Степове, Авд╕╖вка, Первомайське, Невельське Донецько╖ област╕.

На Мар’╖нському напрямку ворог, за п╕дтримки ав╕ац╕╖, в╕в безусп╕шн╕ штурмов╕ д╕╖ в районах Мар’╖нки та Новомихайл╕вки Донецько╖ област╕, де Сили оборони в╕дбили 11 атак. П╕д артилер╕йським та м╕нометним вогнем опинились близько 10 населених пункт╕в Донецько╖ област╕, серед них Красногор╕вка, Георг╕╖вка, Мар'╖нка, Поб╓да, Новомихайл╕вка.

На Шахтарському напрямку агресор наступальних (штурмових) д╕й не в╕в. Завдав ав╕ац╕йних удар╕в поблизу Водяного та Урожайного Донецько╖ област╕. Артилер╕йських та м╕нометних обстр╕л╕в зазнали близько 10 населених пункт╕в, зокрема, Вугледар, Пречист╕вка, Золота Нива, Урожайне Донецько╖ област╕.

На Запор╕зькому напрямку рос╕йськ╕ в╕йська наступальних (штурмових) д╕й не вели. Артилер╕йських та м╕нометних обстр╕л╕в зазнали понад 15 населених пункт╕в, серед них Гуляйполе, Ор╕х╕в, Мала Токмачка, Роботине, Кам'янське Запор╕зько╖ област╕.

На Херсонському напрямку артилер╕йських обстр╕л╕в ворога зазнали Херсон, Антон╕вка Херсонсько╖ област╕ та Дмитр╕вка, Очак╕в Микола╖всько╖ област╕.

Як пов╕домляв Укр╕нформ, Сили оборони Укра╖ни з 24 лютого 2022 року по 23 листопада 2023 року л╕кв╕дували близько 321 тисяч╕ 800 рос╕йських загарбник╕в, зокрема 1130 ос╕б - за останню добу.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 24.11.2023 > Тема "Бути чи не бути?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25619

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков