Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4689)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4379)
Українці мої... (1741)
Резонанс (2511)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1893)
Крим - наш дім (1733)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (267)
Бути чи не бути? (541)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (327)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ П╤ДГОТУВАТИ «СПЕЦ╤АЛЬНУ САНКЦ╤ЙНУ ОПЕРАЦ╤Ю» ПРОТИ РОС╤╥
Операц╕я повинна в╕дчутно обмежити рос╕йську во╓нну промислов╕сть…


ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВИНУВАТИВ ПАРТНЕР╤В У «ЖАХЛИВИХ ЖЕРТВАХ» П╤СЛЯ УДАРУ ПО КИ╢ВУ
За його словами, небажання надавати ракети проти бал╕стичних ракет безпосередньо призводить до...


ОЦ╤НИЛИ ПОЗИТИВНО
Б╕лий д╕м прокоментував зустр╕ч╕ Трампа ╕з Зеленським та Нетаньягу…


У ВАШИНГТОН╤ ПРЕЗИДЕНТ УКРА╥НИ ПРОВ╤В ЗУСТР╤Ч ╤З ПРЕЗИДЕНТОМ США
Глава держави подякував Президенту Трампу за всю сп╕льну роботу, щоб захистити життя укра╖нц╕в ╕...


ФЕДОРОВ: НЕ ПОГОДЖУЮСЯ НА ЖОДНУ ╤НШУ ПОСАДУ, ОКР╤М М╤Н╤СТРА ОБОРОНИ
«Н╕коли питання не було в посад╕ чи статус╕, а лише в можливост╕ реально впливати на...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #28 за 10.07.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#28 за 10.07.2020
УКРА╥НА В ОБС╢ ЗНОВУ ЗАКЛИКАЛА РОС╤Ю ДО ВИКОНАННЯ БУДАПЕШТСЬКОГО МЕМОРАНДУМУ

Укра╖на заклика╓ Рос╕ю повернутися до повного дотримання зобов’язань за Будапештським меморандумом шляхом припинення агрес╕╖ та деокупац╕╖ суверенних територ╕й Укра╖ни.
Про це заявив заступник Пост╕йного представника Укра╖ни при м╕жнародних орган╕зац╕ях у В╕дн╕ ╤гор Лоссовський п╕д час зас╕дання Форуму безпекового сп╕вроб╕тництва ОБС╢ у середу, 8 липня, пов╕домля╓ кореспондент Укр╕нформу.
"Ми наполегливо заклика╓мо рос╕йську сторону повернутися до повного дотримання Будапештського меморандуму шляхом припинення агрес╕╖ та деокупац╕╖ суверенних територ╕й Укра╖ни, а також до в╕дшкодування запод╕яно╖ Укра╖н╕ шкоди", - зазначив Лоссовський.
За словами дипломата, нехтування наданими Укра╖н╕ безпековими гарант╕ями “п╕дрива╓ та розмива╓ глобальн╕ зусилля, спрямован╕ на запоб╕гання розповсюдженню ядерно╖ збро╖ та забезпечення прогресу у св╕товому ядерному роззбро╓нн╕". Виконання ж Рос╕╓ю сво╖х зобов’язань за Будапештським меморандумом дозволить виправити цю ситуац╕ю та зм╕цнити ╓вропейськ╕ режими безпеки та нерозповсюдження.
"За багато рок╕в Укра╖на здобула м╕цну репутац╕ю контрибутора у питаннях ядерного нерозповсюдження та роззбро╓ння. Ми позбулися ус╕х високозбагачених запас╕в урану та добров╕льно в╕дмовилися в╕д величезного арсеналу ядерно╖ збро╖, успадкованого в╕д колишнього Радянського Союзу - п╕д гарант╕╖ Будапештського меморандуму про безпеку, територ╕альну ц╕л╕сн╕сть та недоторканн╕сть кордон╕в Укра╖ни. Натом╕сть через два десятил╕ття Укра╖на була обманута, а ╖╖ територ╕альна ц╕л╕сн╕сть та суверен╕тет були грубо порушен╕ одн╕╓ю з держав-гарант╕в", - п╕дкреслив Лоссовський.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #28 за 10.07.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22501

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков