Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3468)
З потоку життя (6707)
Душі криниця (3633)
Українці мої... (1488)
Резонанс (1549)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1730)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я ПЕРЕТВОРИЛА КРИМ НА СУЦ╤ЛЬНУ В╤ЙСЬКОВУ БАЗУ
Про це йдеться в матер╕ал╕ турецького агентства Анадолу, присвяченому 6-м роковинам анекс╕╖...


ОКУПАНТИ НАЗВАЛИ НОВ╤ ВУЛИЦ╤ С╤МФЕРОПОЛЯ НА ЧЕСТЬ ЗАХАРЧЕНКА, ЛУЖКОВА ТА "КРИМСЬКО╥ САМООБОРОНИ"
Так, у кримськ╕й столиц╕ з'явилися вулиц╕ на честь колишнього мера Москви Юр╕я Лужкова, вбитого...


"Н╤ В╤ЧНОМУ ПУТ╤НУ": В РОС╤ЙСЬКИХ М╤СТАХ ПРОТЕСТУВАЛИ ПРОТИ "ОБНУЛЕННЯ" ТЕРМ╤Н╤В ПРЕЗИДЕНТА РФ
На м╕тинг проти поправок в Красноярську прийшло близько 200 городян.


ЛАЗОРК╤Н В.╤.: “АКТУАЛЬН╤ ПРОБЛЕМИ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ БЕЗПЕКИ ТА ШЛЯХИ ╥Х ВИР╤ШЕННЯ”
З цього числа «Кримська св╕тлиця» започаткову╓ публ╕кац╕ю циклу лекц╕й засновника...


З АРХ╤╢ПИСКОПА КЛИМЕНТА ВИМАГАЮТЬ 50 ТИСЯЧ РУБЛ╤В ЗА "СУДИ", Р╤ШЕННЯМИ ЯКИХ У ПЦУ ЗАБИРАЮТЬ ХРАМ
Священнослужитель побою╓ться, що рос╕йськ╕ силовики можуть забрати церковне майно ПЦУ.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2019 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 22.03.2019
ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ РЕЙТИНГ: НЕВИЗНАЧЕНИХ МЕНША╢…

Л╕дером президентського рейтингу залиша╓ться Володимир Зеленський, якого п╕дтримують 24,9% тих, хто визначився та ма╓ нам╕р голосувати. Так╕ дан╕ опитування, проведеного Соц╕олог╕чною групою "Рейтинг" 9-15 березня.
Другу позиц╕ю рейтингу пос╕да╓ Юл╕я Тимошенко (18,8%), третю – Петро Порошенко (17,4%).
За Юр╕я Бойка готов╕ в╕ддати сво╖ голоси 10,2%, за Анатол╕я .Гриценка – 9,4%, за Олега Ляшка – 5,8%.
За Олександра В╕лкула проголосували б 3,5% респондент╕в, за ╤горя Смешка – 3,1%, за Руслана Кошулинського – 2,2%.
За останн╕й тиждень електоральн╕ позиц╕╖ л╕дер╕в практично не зм╕нилися.
На початку весни, 1-7 березня, Зеленського п╕дтримували 24,7% ,Тимошенко – 18,3%, Порошенка – 16,8% тих, хто визначився та плану╓ голосувати.
Гриценко та Бойко за тиждень пом╕нялися позиц╕ями, хоча зм╕ни ╖хньо╖ п╕дтримки – в межах похибки: Гриценко з 10,3% опустився до 9,4%, а Бойко наростив з 9,9% до 10,2%.
Кожен шостий не визначився з вибором кандидата. Найб╕льше таких серед найб╕дн╕ших виборц╕в, мешканц╕в с╕л, б╕льше серед ж╕нок, зазначають соц╕ологи.
Проте тих, хто не визначився з вибором, стало менше: 14,8% респондент╕в було важко назвати свого кандидата (15,5% ╕з загального числа опитаних), а за тиждень до цього невизначених було 26,5% (або 25,4% серед ус╕х).
Серед ус╕х опитаних 49% однозначно п╕дуть на д╕льниц╕, 35% скор╕ше п╕дуть, 7% точно о не п╕дуть, 4% скор╕ше не п╕дуть, 5% важко було в╕дпов╕сти.
При цьому Зеленський ма╓ найм╕цн╕ш╕ електоральн╕ позиц╕╖ у п╕вденно-сх╕дних областях та в центр╕ кра╖ни, а Тимошенко й Порошенко – у центр╕ та на заход╕, Гриценка краще п╕дтримують на заход╕, а Бойка – на сход╕ кра╖ни.
Зеленський також ╓ л╕дером електоральних симпат╕й у м╕стах, а Тимошенко – у селах.
Кр╕м того, Зеленський ╓ л╕дером симпат╕й серед молод╕ ╕ людей середнього в╕ку, а Тимошенко – серед старших виборц╕в.
Якщо Зеленського, Порошенка й Гриценка в╕дносно б╕льше п╕дтримують чолов╕ки, то Тимошенко – ж╕нки.
М╕ж тим, антирейтинг кандидат╕в, як ╕ ран╕ше, очолю╓ Порошенко. Майже половина виборц╕в не проголосували б за нього за жодних обставин.
За Тимошенко не в╕ддали б сво╖ голоси близько 30%, за Бойка – 19%, за Ляшка – 17%, за Зеленського – 13%, за В╕лкула – 12%.
Соц╕ологи опитували 2500 респондент╕в у в╕ц╕ в╕д 18 рок╕в ╕ старше методом особистого формал╕зованого ╕нтерв’ю (face-to-face).
Виб╕рка репрезентативна за в╕ком, статтю, рег╕онами ╕ типом поселення. Помилка репрезентативност╕ – не б╕льше 2%.
Олена Рощенко, УП

ПОРОШЕНКО ПРОГРА╢ ВС╤М У ДРУГОМУ ТУР╤

Президент Петро Порошенко не зможе у другому тур╕ перемогти головних сво╖х опонент╕в. Про це св╕дчать результати опитування соц╕олог╕чно╖ групи "Рейтинг", проведеного в середин╕ березня.
У пар╕ Юл╕я Тимошенко – Петро Порошенко у другому тур╕ перемага╓ Тимошенко (28% проти 19%).
Володимир Зеленський у другому тур╕ дола╓ ус╕х сво╖х опонент╕в. У пар╕ з Порошенком (39% проти 19%), з Тимошенко (35% проти 22%) та з Анатол╕╓м Гриценком (34% проти 26%). 
Нагада╓мо: перший тур вибор╕в президента в╕дбудеться 31 березня, другий – 21 кв╕тня.
«Укра╖нська правда»

Тим часом…
«ПУТ╤Н╤ЗМ У ЧИСТОМУ ВИГЛЯД╤»: ПЕРЕД ВИСТУПОМ ПОРОШЕНКА
В КИ╢В╤ СИЛОВИКИ ПЕРЕВ╤РЯЛИ НАПИСИ НА ПЛАКАТАХ

На виступ╕ президента Укра╖ни Петра Порошенка, який в╕дбувся у нед╕лю, 17 березня, на Михайл╕вськ╕й площ╕ в Ки╓в╕, силовики перев╕ряли, що написано на кожному з плакат╕в, як╕ несли з собою люди. В╕дпов╕дне в╕део опубл╕кував «Цензор.нет». Початок заходу було анонсовано на 11:00. До цього часу п╕дходи до Михайл╕всько╖ площ╕ були перекрит╕, людей пропускали на площу через металошукач╕. У тих, що прийшли на зустр╕ч з президентом перев╕ряли написи на плакатах. "В Укра╖н╕ фантастична свобода слова» - це коли на вулицях спец╕ально навчен╕ силовики, укомплектован╕ вогнепальною збро╓ю, створюють "польовий суд", ком╕с╕ю з анал╕зу тексту на ваш╕й папер╕», - написав блогер Серг╕й Наумович на сво╖й стор╕нц╕ в Facebook.
«Ще раз: 21-е стол╕ття, ╤лон Маск "борознить простори всесв╕ту", а в наш╕й ╓вропейськ╕й кра╖н╕, яка "ось-ось вступить в ╢С", на вулиц╕ озбро╓н╕ люди у форм╕ (куплен╕й на кошти американських платник╕в податк╕в, до реч╕) читають ваш╕ особист╕ тексти, записки, плакати ╕ приймають р╕шення про те, чи зможете ви з цим йти тротуаром загального користування... чи н╕. "Фантастична свобода слова"? Серйозно? Нас точно не в Митний Союз ведуть шляхом хитрих ман╕пуляц╕й?» - задався питанням Наумович.
У мереж╕ п╕дтримали обурення блогера: - «У нас все, як в Раш╕»; - «Це ╕ ╓ Укра╖на Порошенка у випадку його переобрання»; - «Йшли у ╢вропу, а прийшли в Тайговий Союз»; - «Як же в╕н бо╖ться св╕й народ. Яник нервово курить в сторон╕»; - «Сивий злод╕й зробив з Укра╖ни УРСР. П*дло, щоб в╕н згор╕в у пекл╕»; - «В труси не заглядали? Раптом там плюшева свинка?»; - «Щоб перемогти Пут╕на, потр╕бно думати як Пут╕н»; - «Я б в╕дмовився показувати»; - «Ого! Так вони вм╕ють читати ?!»; - «Раз вони так, то беремо з собою рулон шпалер. З╕ шпалерами можна скр╕зь. А за кордоном вже пишемо текст»; - «Згадав старий радянський анекдот про мужика з порожн╕м плакатом...».
Як пов╕домили у в╕дд╕л╕ комун╕кац╕╖ пол╕ц╕╖ Ки╓ва, за п╕дсумками зустр╕ч╕ президента Петра Порошенка з виборцями пол╕ц╕я затримала двох чолов╕к╕в. За попередн╕ми даними, у заход╕ взяли участь близько 25 тис. ос╕б. У пол╕ц╕╖ зазначили, що п╕д час поверхнево╖ перев╕рки в одного чолов╕ка вилучили телескоп╕чну палицю, п╕сля чого доставили до управл╕ння пол╕ц╕╖. Проти чолов╕ка розпочато крим╕нальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження з╕ збро╓ю, бо╓припасами або вибуховими речовинами) Крим╕нального кодексу Укра╖ни. Окр╕м того, по╕нформували у пол╕ц╕╖, п╕д час перепалки нев╕домий влаштував штовханину ╕ намагався вирвати плакат, ╕з яким актив╕ст прийшов на акц╕ю. Чолов╕ка доставили до управл╕ння пол╕ц╕╖, де на нього складуть адм╕н╕стративн╕ матер╕али за ст. 173 (Др╕бне хул╕ганство) Кодексу Укра╖ни про адм╕н╕стративн╕ правопорушення. «Загалом зах╕д в╕дбувся без грубих порушень правопорядку», - йдеться у пов╕домленн╕. Тисяча правоохоронц╕в продовжують нести службу у центральн╕й частин╕ столиц╕.
Як пов╕домляв УН╤АН, 17 березня п╕д час виступу президента Укра╖ни Петра Порошенка на зустр╕ч╕ з виборцями б╕ля Михайл╕вського собору у Ки╓в╕ сталася сутичка м╕ж його прихильниками та опонентами. На зустр╕ч прийшли молод╕ люди ╕з саморобним плакатом «Де в╕друбан╕ руки?», натякаючи на ран╕ше зроблен╕ заяви Порошенка, що корупц╕онерам треба в╕друбувати руки, якими вони крадуть. До людей з плакатом п╕д╕йшли прихильники Порошенка ╕ почали виривати плакат, сталася сутичка, порвали плакат. Опоненти кричали: «Ганьба!». Пол╕цейськ╕ стали м╕ж прихильниками президента ╕ його опонентами, щоб зупинити конфл╕кт. В цей час Порошенко продовжував виступати.
www.unian.ua

ЖУРНАЛ╤СТ РОЗПОВ╤В, ХТО З╤РВАВ ПЛАКАТ З НЕЗРУЧНИМ
ЗАПИТАННЯМ НА М╤ТИНГУ ПОРОШЕНКА В ЧЕРН╤ГОВ╤

Журнал╕ст ╢вген Кукс╕н пов╕домив, хто з╕рвав його плакат у Черн╕гов╕ п╕д час м╕тингу президента Петра Порошенка ╕ сказав вже легендарн╕ слова «Ви с╓бя плохо в╓дьот╓». Як написав журнал╕ст на сво╖й стор╕нц╕ у соцмереж╕, виявилося, що це був не охоронець Порошенка. "Це ц╕лий начальник ц╕лого управл╕ння Черн╕г╕вського СБУ Олекс╕й Кутовий", - написав Кукс╕н. "Ще раз: начальник управл╕ння рег╕онального СБУ ходить на м╕тинги президента ╕ зрива╓ плакати з незручними запитаннями. На жаль будь-яка адекватна реакц╕я на ц╕ д╕╖ п╕дпада╓ п╕д статтю 109 Крим╕нального кодексу", - написав журнал╕ст, додавши, що залиша╓ оц╕нку цьому факту без коментар╕в.
Кр╕м цього Кукс╕н написав, що, схоже, зривання незручних плакат╕в – то пряма параф╕я Кутового. "Перед цим члени соц. парт╕╖ у центр╕ Черн╕гова напередодн╕ в╕зиту Порошенка пов╕сили банер з ╕менами м╕сцевих казнокрад╕в. Так от у квартиру, на балкон╕ яко╖ вис╕в банер, приходив Кутовий ╕з п’ятьма прац╕вниками СБ. На проф╕лактичну бес╕ду, як то кажуть, але вони почали зн╕мати в╕део. Так вдалося заф╕ксувати обличчя Кутового", - написав в╕н.
www.unian.ua

В╤ДОМИЙ УКРА╥НСЬКИЙ ПОЕТ П╤Д ЧАС СВОГО «ТВОРЧОГО
ВЕЧОРА» ЗАЙМАВСЯ ПЕРЕДВИБОРЧОЮ АГ╤ТАЦ╤╢Ю

П╕д час "творчого вечора" поета Дмитра Павличка, який в╕дбувся 14 березня в Богуслав╕, зд╕йснювалася передвиборча аг╕тац╕я на користь одного з кандидат╕в у Президенти - Петра Порошенка. Як пов╕домля╓ прес-служба громадянсько╖ мереж╕ "ОПОРА", п╕д час концерту були присутн╕ глядач╕ переважно з бюджетних установ. Зах╕д в╕дбувався у районному будинку культури, участь у ньому взяли також представники держустанов Богуслава та району. Розпочинав зах╕д директор районного будинку культури Олекс╕й Михайлов, а завершував - кер╕вник апарату Богуславсько╖ районно╖ держадм╕н╕страц╕╖ Олександр Новосв╕тн╕й.
"Творчий веч╕р" почався з представлення самого поета ╕ частково його творчост╕, однак вже через короткий пром╕жок часу Дмитро Павличко почав згадувати кандидата у президенти Петра Порошенка. До прикладу, що був його дов╕реною особою", - пов╕домля╓ "ОПОРА". П╕д час свого виступу поет розпов╕дав також б╕ограф╕ю Порошенка ╕ наголошував на тому, що ╕нш╕ кандидати його "дискредитують". В╕н також в╕дкрито закликав голосувати за Порошенка, наголошу╓ "ОПОРА". Також зазнача╓ться, що завершився виступ поета образами на адресу найближчих конкурент╕в Порошенка на виборах.
Директор районного будинку культури Олекс╕й Михайлов в╕дмовився коментувати, хто орган╕затор заходу, з чи╓╖ ╕н╕ц╕ативи його орган╕зовували та кого запрошували. У зв'язку з цим "ОПОРА" заклика╓ правоохоронн╕ органи перев╕рити джерела ф╕нансування творчого вечора поета Дмитра Павличка в Богуслав╕.
Як пов╕домляв УН╤АН, у М╕н╕стерств╕ внутр╕шн╕х справ радять виборчому штабу кандидата у президента Петра Порошенка не шукати "лаз╕вки" у законодавств╕. В МВС нагадали, що будь-яка оплачувана аг╕тац╕я розц╕нюватиметься як п╕дкуп виборц╕в з ус╕ма юридичними насл╕дками.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 22.03.2019 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=20977

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков