Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3579)
З потоку життя (6822)
Душі криниця (3673)
Українці мої... (1499)
Резонанс (1576)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1749)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КРИМСЬК╤ – УКРА╥НЦ╤, МАЛОРОСИ ЧИ, ПРОСТИ ГОСПОДИ, ХОХЛИ?
Браття-укра╖нц╕! Може, ми помилилися адресою? Може, це не до «Кримських укра╖нц╕в», а...


ВАЛЕНТИН БУТ: ╤НСПЕКЦ╤Я ЕВПАТОР╤ЙСЬКИХ ПЛЯЖ╤В
Без ефективного функц╕онування Укра╖нсько╖ ЕКОНОМ╤КИ н╕ про яку безпеку, н╕ про яке повернення...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: ЧОРНИЙ СОН ЧЕРН╤ГОВА
Феномен Черн╕гова поляга╓ у тому, що я не знаю красив╕шого укра╖нського м╕ста ╕ водночас...


ВАЛЕНТИН БУТ: ТАНЦ╤ НА КРАЮ ПР╤РВИ
Нещодавн╕ заяви, зроблен╕ ВВП пров╕дному телеканалу кра╖ни, ╓ ключовими для розум╕ння як бачення...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: УКРА╥НСЬКА ╤ДЕЯ
Роз╕рвати коло укра╖нсько╖ карми може лише курс влади ╕ сусп╕льства на системну укра╖н╕зац╕ю....
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 07.12.2018 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 07.12.2018
БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.

Брехня н╕коли не дожива╓ до старост╕
Софокл

В╕д самого початку в╕йни - не на Донбас╕, ще в Криму - наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕ просто не було в╕йська, аби стримати нападника. Клят╕ пап╓р╓дн╕к╕, мовляв, роздербанили укра╖нську арм╕ю дощенту. Та так, що на час заходу зелених марс╕ян на всю Укра╖ну було лише с╕м л╕так╕в та 2 600 бо╓здатних вояк╕в. Саме ця аргументац╕я висува╓ться щораз, щойно питання торка╓ться невиправдано величезних територ╕альних, ресурсних, людських втрат, понесених Укра╖ною внасл╕док нав’язано╖ Кремлем в╕йни, чи закид╕в щодо нездарного, з явними ознаками крим╕нального злочину р╕вня державно╖ зради, керування державою з боку нин╕шньо╖ привладно╖ верх╕вки.
Не раз ╕ сам звертався до то╖ проблеми в сво╖х статтях. Чому? Не лише через бол╕сн╕ згадки, чи сумну д╕йсн╕сть, бо ж саме ця влада залишила ╕ мене, ╕ м╕льйони таких як я на поталу ворогу. Не лише через потребу встановлення справедливост╕ ╕ покарання винних. Б╕льш серйозним аргументом ╓ розум╕ння нагально╖ потреби, в час╕ в╕йни, яка продовжу╓ться ╕ сьогодн╕, в╕дсторонення в╕д влади ос╕б, як╕ вже порушили Конституц╕ю Укра╖ни та закон Укра╖ни «Про оборону Укра╖ни», а отже, винн╕ у злочинн╕й безд╕яльност╕ з надто тяжкими насл╕дками, аби закривати на те оч╕.
Повертаючись до посилання наших нездар на повний колапс, в якому, начебто, перебувало наше в╕йсько на час ╖х приходу до влади, мушу зазначити, що попри всю безалаберн╕сть, яка панувала в ньому, попри вс╕ д╕йсно нищительськ╕ д╕╖ щодо нього, пов╕рити в те, що Укра╖на в 2014 роц╕ не мала чим прикрити сво╖ кордони, було неможливо. Насправд╕, в╕йсько було. Була зброя, техн╕ка. Не нова, ще сов╓цька, але у порядних командир╕в вона була ц╕лком придатною, д╕ючою. Принаймн╕, в тих в╕йськових частинах, де мен╕ привелося бувати, я бачив ╕ живу техн╕ку, ╕ планов╕ навчання з ╖╖ застосуванням. https://www.youtube.com/watch?v=mU3u6VVvXRw
Проте, не маючи на руках жодних документ╕в, аргументувати свою точку зору не мав можливост╕. В╕дмовчувалися ╕ фах╕вц╕. Те ж, що спливало, негайно ховалося п╕д сукно. Як покази пана Анатол╕я Гриценка, надан╕ Генеральн╕й прокуратур╕ з приводу державного злочину, вчиненого колишн╕м в.о. Президента паном Турчиновим О.В.
Аж ось учора, 6 грудня 2018 року, у веч╕рньому етер╕ телеканалу ZIK (17:10-18:00) цю безсоромну брехню було, нарешт╕, вельми аргументовано ╕ напрочуд показово викрито гостем студ╕╖, людиною в╕домою, фаховою, людиною, яка зна╓ про д╕сний стан речей аж н╕як не з чуток. Ось що досл╕вно сказав пан ╤ван Апаршин, полковник запасу, директор Департаменту во╓нно╖ пол╕тики та стратег╕чного планування М╕н╕стерства оборони Укра╖ни 2005-2007 рр., головний ╕нспектор М╕н╕стерства оборони Укра╖ни 2007-2008 рр., перший заступник начальника Управл╕ння оборонно-моб╕л╕зац╕йно╖ роботи Секретар╕ату Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни 2008-2010 рр., начальник Управл╕ння оборонно╖ та безпеково╖ пол╕тики Секретар╕ату Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни 2010-2011 рр., заступник директора Департаменту фахово╖ експертизи, начальник Управл╕ння експертизи в сфер╕ безпеки ╕ оборони Секретар╕ату Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни 2011-2014 рр., щодо посилань влади на те, що на 2014 р╕к в╕йська в Укра╖н╕ не було:
"... На початку в╕йни було 1,5 (п╕втора) комплекти складу збройних сил, в тому числ╕ озбро╓ння та в╕йськово╖ техн╕ки. Б╕льше того, запас╕в матер╕альних ресурс╕в та бо╓запасу було 3 (три) комплекти. Б╕льше того, було ╕ все ╕нше. Чого ж жодна людина в ц╕й кра╖н╕ не прийняла р╕шення на застосування збройних сил? ╢дине, що було потр╕бне - це прийняти р╕шення. На той момент - можу помилитися на 1% - 37% в╕йськових частин ЗС не були в бойов╕й готовност╕, а 63% були готов╕. Чому ╖х н╕хто не застосував? Чому н╕хто не п╕дняв в пов╕тря л╕таки? Чому дозволили Рос╕йськ╕й Федерац╕╖ заходити в наш╕ порти? Чому н╕хто не прийняв р╕шення затопити наш╕ в╕йськово-морськ╕ сили? Н╕яких р╕шень не було прийнято. Пан Яценюк - то ж його м╕н╕стр зараз виступа╓ - каже, який в╕н добрий був. Чому в╕н приймав п╕вроку державне оборонне замовлення на той час? Чому вони не прийняли р╕шення вилучення матер╕альних ресурс╕в з Державного резерву? Я можу по годинах розкласти, хто з них що робив. Вони винн╕ в тому, що ви, нормальн╕ люди, в╕йськовослужбовц╕, на той час залишилися без збро╖, без ╖ж╕ ╕ без матер╕альних ресурс╕в. Вони мають нести за це в╕дпов╕дальн╕сть - перед вами, перед╕ мною ╕ перед кра╖ною".
Чи понесуть? Це залежатиме, в першу чергу, в╕д нашо╖ позиц╕╖, товариство. Але ще раз наголошу на тому, що значно важлив╕шою за покарання злочинц╕в ╓ потреба щонайшвидшого усунення ╖х в╕д влади. Адже дов╕ряти й дал╕ долю кра╖ни тим, хто вже дов╕в свою неспроможн╕сть, хто намага╓ться наживатися нав╕ть в час╕ в╕йни, ╓ смертельно небезпечною розвагою.
Попереду вибори. Вони вже н╕би й призначен╕ Президентом на 31 березня. Якщо вони в╕дбудуться, не ма╓мо права втратити св╕й шанс. В╕дкриваймо оч╕, звертаймо увагу на тих кандидат╕в, хто гра╓ на ваших почуттях, кого сьогодн╕шня владна команда, попри вс╕ шпильки в ╖х б╕к, толеру╓, ╕ на того, одного, кого намага╓ться будь-що прибрати з дороги, не зупиняючись н╕ перед ╕нформац╕йною блокадою, н╕ перед в╕двертим шельмуванням, н╕ перед орган╕зац╕╓ю напад╕в. Виб╕р, непростий, ╕ кандидат той не ╕деальний, але не прибравши в╕д влади маф╕ю, яка ще з дев’яностих ч╕пко трима╓ться при влад╕, ризику╓мо втратити державу.

Валентин БУТ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 07.12.2018 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=20630

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков