Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4458)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4136)
Українці мої... (1668)
Резонанс (2130)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1068)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (334)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (211)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
"ЗАРАЗ ВИР╤ШУ╢ТЬСЯ, ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛ╤ XXII СТОЛ╤ТТЯ"
Укра╖нський ╕сторик заявив, що св╕т входить у десятил╕ття во╓н…


ЗАХИСТ ЖИТТЯ ПОВИНЕН МАТИ ╤НСТРУМЕНТИ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ ТЕРОРИСТ╤В
Потр╕бно б╕льше зусиль, б╕льше р╕шучост╕ – р╕шучост╕ л╕дер╕в св╕ту, – щоб рос╕йський...


ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ВИГРАНА БИТВА ЗА ЛЕГ╤ТИМН╤СТЬ
20 травня 2019 року оф╕ц╕йно стартувала п’ятир╕чна каденц╕я Володимира Зеленського на...


НАЦИЗМ В╤ДРОДИВСЯ. Т╤ЛЬКИ З НОВИМ МАРКУВАННЯМ: «СДЕЛАНО В РОССИИ».
Звернення Президента Укра╖ни з нагоди Дня пам'ят╕ та перемоги над нацизмом у Друг╕й св╕тов╕й в╕йн╕.


САМ╤Т У ШВЕЙЦАР╤╥ - ПЕРШИЙ РЕАЛЬНИЙ ШАНС РОЗПОЧАТИ В╤ДНОВЛЕННЯ СПРАВЕДЛИВОГО МИРУ
Лише глобальна сила здатна примусити Рос╕ю до миру, саме тому Укра╖на працю╓, щоб залучити...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #38 за 22.09.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#38 за 22.09.2017
ОЛЕГ ТЯГНИБОК НА З'╥ЗД╤ ВО «СВОБОДА» ПРЕДСТАВИВ ПЛАН ДЕОКУПАЦ╤╥ ДОНБАСУ ТА КРИМУ

Повна блокада захоплених Рос╕╓ю територ╕й Донбасу ╕ Криму, недопущення надання ╖м "особливого статусу" та жодних вибор╕в до повно╖ деокупац╕╖. П╕сля зв╕льнення в╕д московських окупант╕в - перепаспортизац╕я населення, перев╕рка на сп╕впрацю з окупантами, суди над зрадниками ╕ позбавлення громадянства Укра╖ни колаборант╕в, конф╕скац╕я награбованого ╕ захист прав переселенц╕в, як╕ повертаються додому. Це головн╕ тези свобод╕вського плану в╕дновлення територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни та зв╕льнення в╕д окупац╕╖ Донбасу ╕ Криму. Його прописано в оновлен╕й парт╕йн╕й Програм╕ захисту укра╖нц╕в, затверджен╕й п╕д час XXXVIII з'╖зду ВО "Свобода" у Ки╓в╕ 16 вересня 2017 року.
"Зам╕сть боротьби за визволення укра╖нсько╖ земл╕ влада обрала курс на загравання з московитами - через лицем╕рний "мирний план Порошенка" ╕ так званий М╕нський процес", - заявив л╕дер "Свободи" Олег Тягнибок.
В╕н наголосив, що сепаратн╕ М╕нськ╕ угоди, на як╕ укра╖нський народ не давав "гнидам ╕з Банково╖ ╕ Грушевського" жодного мандату - це не мир ╕ нав╕ть не тактичний х╕д, аби виграти час: "Це - в╕йна на десятил╕ття, особливий статус Донбасу, який неп╕дйомним каменем хочуть пов╕сити на шию Укра╖ни ╕ укра╖нц╕в".
"╢диний шлях для Укра╖ни - вимагати зам╕ни "Нормандського формату" перемовин на "Будапештський" з╕ США та Великою Британ╕╓ю. Тим паче, що сама Америка в╕дкритим текстом вустами сво╖х ключових речник╕в заявля╓ про готовн╕сть до тако╖ зм╕ни", - зазначив л╕дер нац╕онал╕ст╕в.
"Москву не вмовляти треба, а вимагати ╕ примушувати з позиц╕╖ сили! А одночасно з тим - нарощувати власну в╕йськову м╕ць ╕ вести жорстку боротьбу з п'ятою колоною всередин╕ кра╖ни. ╤ тод╕ повернення окупованих територ╕й буде. На укра╖нських умовах та п╕д укра╖нським прапором. Як це зробити - ч╕тко ╕ зрозум╕ло прописано в актуальн╕й редакц╕╖ Програми захисту укра╖нц╕в", - зауважив Олег Тягнибок.
Розд╕л IХ "Програми захисту укра╖нц╕в" ВО "Свобода" за назвою "Донбас, Крим ╕ Севастополь. В╕дновлення територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ та подолання насл╕дк╕в окупац╕╖" м╕стить перел╕к основних крок╕в, як╕ мусить зробити держава як на шляху до зв╕льнення захоплених Москов╕╓ю територ╕й, так ╕ п╕сля ╖хнього очищення в╕д рос╕йських окупант╕в.
Серед них: повна економ╕чна, енергетична, транспортна блокада окупованих територ╕й Донбасу ╕ Криму з одночасним забезпеченням ус╕х прав та умов для життя вимушеним переселенцям; розробка в╕йськового плану зв╕льнення Криму та Донбасу та негайний початок реал╕зац╕╖ його розв╕дувально-диверс╕йно╖, економ╕чно╖ та ╕нформац╕йно╖ складово╖; недопущення надання "особливого статусу" окупованим територ╕ям; невизнання жодних вибор╕в, проведених до повно╖ деокупац╕╖.
П╕сля отримання контролю над окупованими територ╕ями ВО "Свобода" пропону╓:
- Провести повну перепаспортизац╕ю населення (перев╕рка кожно╖ особи на сп╕впрацю з окупац╕йним московським режимом; перев╕рка на лояльн╕сть до Укра╖ни та в╕дпов╕дн╕сть статусу громадянина Укра╖ни; перев╕рка на наявн╕сть громадянства ╕нших держав).
- Притягнути до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕ та позбавити громадянства ус╕х, хто зрадив Укра╖нську державу, працював на окупац╕йну адм╕н╕страц╕ю, брав участь у бойових д╕ях проти укра╖нських п╕дрозд╕л╕в та вчиняв ╕нш╕ злочини.
- Розпочати негайн╕ заочн╕ судов╕ процеси щодо вс╕х виявлених колаборант╕в та зрадник╕в з одночасним оголошенням цих ос╕б у м╕жнародний розшук.
- Провести повну ╕нвентаризац╕ю та перере╓страц╕ю прав власност╕ на вс╕ види майна на окупованих територ╕ях.
- Визнати вс╕ правочини, укладен╕ за пер╕од тимчасово╖ окупац╕╖, юридично н╕кчемними.
- Конф╕скувати на користь держави все незаконно набуте зрадниками майно.
- Забезпечити на державному р╕вн╕ правову й процедурну базу для з'ясування майнових суперечок, що виникли внасл╕док тимчасово╖ окупац╕╖ та доведення прав власност╕ на майно ╕ прав користування земельними д╕лянками тощо.
- Вжити св╕тову практику "позитивно╖ дискрим╕нац╕╖" щодо в╕дновлення прав громадян Укра╖ни, що постраждали в╕д тимчасово╖ окупац╕╖ РФ укра╖нських територ╕й.
- Ухвалити ╕ п╕сля деокупац╕╖ розпочати вт╕лювати державну програму поетапно╖ ре╕нтеграц╕╖ територ╕й, що були п╕д окупац╕╓ю. Передбачити економ╕чну, транспортну, культурну, ╕нформац╕йну та осв╕тню ре╕нтеграц╕ю.
- Провести адм╕н╕стративно-територ╕альну реформу.
Як наголошують нац╕онал╕сти, лише п╕сля виконання вс╕х згаданих вище процедур на деокупованих територ╕ях Донбасу та Криму можливе проведення будь-яких вибор╕в.
Прес-служба ВО "Свобода"

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #38 за 22.09.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19056

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков