Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3468)
З потоку життя (6707)
Душі криниця (3633)
Українці мої... (1488)
Резонанс (1549)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1730)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УРЯД ПОЯСНИВ, ЩО ДОЗВОЛЕНО, А ЩО ЗАБОРОНЕНО ДО 24 КВ╤ТНЯ
╤нформац╕я оприлюднена на Урядовому портал╕.


УКРА╥НА ВИМАГА╢ В╤Д РФ НЕГАЙНО ОБСТЕЖИТИ НА КОРОНАВ╤РУС ПОЛ╤ТВ’ЯЗНЯ МУСТАФА╢ВА
протягом останн╕х дн╕в у Сервера трима╓ться висока температура, спостер╕га╓ться сухий кашель,...


СУД У СПРАВ╤ МН17 ПЕРЕНЕСЕНИЙ НА Л╤ТО
Прокуратура Н╕дерланд╕в на першому зас╕данн╕ щодо катастрофи рейсу МН17 заявила, що до трагед╕╖...


РОС╤Я ЯК КРА╥НА-ОКУПАНТ ПОВИННА ЗАБЕЗПЕЧИТИ КРИМЧАН МЕДИЧНИМ ЗАХИСТОМ
Про це пов╕домля╓ прокуратура Автономно╖ Республ╕ки Крим та м. Севастополь.


ПРОКУРАТУРА АРК В╤ДКРИЛА СПРАВУ ЧЕРЕЗ ПЕРЕСЛ╤ДУВАННЯ РОС╤╢Ю ЧУБАРОВА
Про це ╕нформу╓ пресслужба Оф╕су генпрокурора.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #30 за 28.07.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#30 за 28.07.2017
Ц╤НА АГРЕС╤╥ МА╢ ЗРОСТАТИ

Президент Петро Порошенко вт╕шений тим, що Палата представник╕в США п╕дтримала законопроект, який дозволить посилити санкц╕╖ для Рос╕йсько╖ Федерац╕╖.
"Важливе р╕шення Конгресу США щодо санкц╕й проти Рос╕╖ за потужно╖ двопарт╕йно╖ п╕дтримки. Ц╕на агрес╕╖ ма╓ зростати!", – написав в╕н у Twitter.
Перший заступник голови Верховно╖ Ради ╕ учасниця м╕нських переговор╕в ╤рина Геращенко також подякувала Конгресу США за п╕дтримку санкц╕й.
"419 за – це дуже потужно ╕ однозначно. Рос╕я – агресор. Ма╓ в╕дпов╕сти за все. А ми на правильному шляху на нашому дипломатичному фронт╕", – вважа╓ вона.
Депутат ╕ голова пост╕йно╖ делегац╕╖ у Парламентськ╕й асамбле╖ Ради ╢вропи Володимир Ар'╓в також зазначив, що Конгрес США майже одноголосно схвалив "санкц╕╖ проти тр╕йки неадекватних режим╕в – Рос╕я, ╤ран, П╕вн╕чна Корея".
"Це не косметичн╕, а болюч╕ обмеження, як╕ змусили п╕дстрибнути на ст╕льцях та запан╕кувати ╕ агресор╕в в Кремл╕, ╕ пос╕пак та пут╕нферште╓╓р╕в в ╢вроп╕", – написав в╕н у Facebook.
"Закон ще ма╓ пройти Сенат ╕ п╕дпис Трампа, дата розгляду поки нев╕дома, але вже можна сказати що переконлив╕сть голосування конгресмен╕в матиме неабиякий вплив на подальше проходження санкц╕й, як╕ вже назвали безпрецедентними з час╕в холодно╖ в╕йни", – додав парламентар.
Як в╕домо, 25 липня Палата представник╕в Конгресу США б╕льш╕стю голос╕в п╕дтримала нов╕ санкц╕╖ проти Рос╕╖, ╤рану та П╕вн╕чно╖ Коре╖ попри зауваження президента Дональда Трампа.
Серед ╕ншого, документ закр╕плю╓ чинн╕ санкц╕╖ проти Рос╕╖, запроваджу╓ для президента США погодження з Конгресом р╕шення про послаблення санкц╕й, а також передбача╓ можлив╕сть запровадження нових санкц╕й.
Нов╕ санкц╕╖ може бути запроваджено проти рос╕йських держп╕дпри╓мств металург╕йно╖ й г╕рничо-видобувно╖ галуз╕, зал╕знично╖ сфери, у ф╕нансовому та енергетичному сектор╕ РФ.
Також передбачено запровадження санкц╕й для ос╕б, в╕дпов╕дальних за порушення прав людини на окупован╕й Рос╕╓ю територ╕╖, а також тих, хто д╕╓ в ╕нтересах оборонного та розв╕дувального сектор╕в РФ.
У раз╕ остаточного ухвалення документу можлив╕ санкц╕╖ через к╕бератаки з рос╕йського боку, посилення оборонних спроможностей уряду Сир╕╖ тощо.
Олена Рощенко
«Укра╖нська правда»

ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ САНКЦ╤Й США ПРОТИ РФ: ДЕТАЛ╤ ДОКУМЕНТА

У законопроект╕ "Протид╕я супротивникам Америки через санкц╕╖", який був прийнятий Палатою представник╕в США, важливе м╕сце в╕дведене п╕дтримц╕ суверен╕тету ╕ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, а також посиленню санкц╕й проти РФ. Про це йдеться у пов╕домленн╕ посольства Укра╖ни в США.
Законопроектом ч╕тко визначено, що пол╕тикою Сполучених Штат╕в ╓ п╕дтримка уряду Укра╖ни у в╕дновленн╕ суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ ╕ засудження та протид╕я вс╕м дестаб╕л╕зуючим зусиллям уряду РФ в Укра╖н╕.
Кр╕м того, США п╕дтверджують невизнання незаконно╖ анекс╕╖ Криму урядом РФ чи в╕дторгнення будь-яко╖ частини територ╕╖ Укра╖ни з використанням в╕йськово╖ сили.
Документ також передбача╓ надання допомоги з реформування енергетичного сектора Укра╖ни та зменшення залежност╕ в╕д рос╕йських енергетичних ресурс╕в ╕ продовження протид╕╖ реал╕зац╕╖ проекту газопроводу "П╕вн╕чний пот╕к-2".
Документ також законодавчо закр╕плю╓ чинн╕ санкц╕╖ проти Рос╕╖, створю╓ механ╕зм обов’язкового погодження з Конгресом США можливого р╕шення президента США з послаблення антирос╕йських санкц╕й.
В╕н передбача╓ можлив╕сть запровадження санкц╕й проти державних п╕дпри╓мств РФ, що зд╕йснюють операц╕╖ у металург╕йн╕й та г╕рничо-видобувн╕й галузях та на зал╕зничному транспорт╕; посилю╓ антирос╕йськ╕ секторальн╕ санкц╕╖ щодо ф╕нансового сектора РФ та рос╕йсько╖ енергетики.
Також передбачено запровадження санкц╕й у зв’язку з д╕яльн╕стю уряду РФ у напрямку п╕дриву к╕бернетично╖ безпеки; по в╕дношенню до ос╕б, що в╕дпов╕дальн╕ за порушення прав людини на окупован╕й РФ територ╕╖, д╕ють в ╕нтересах оборонного та розв╕дувального сектор╕в уряду РФ, значною м╕рою сприяли можливостям РФ з проведення приватизац╕╖ державних актив╕в, а також по в╕дношенню до ╕ноземних ф╕зичних та юридичних ос╕б, що сприяли посиленню оборонних можливостей уряду Сир╕╖.
Законопроектом нада╓ться право президенту США у координац╕╖ з союзниками Сполучених Штат╕в запровадити санкц╕╖ проти ф╕зичних та юридичних ос╕б, що сприяють розвитку та обслуговуванню рос╕йських експортних нафто- та газопровод╕в.
Проект закону передбача╓ створення "Фонду для протид╕╖ рос╕йському впливу" та вид╕ля╓ до його бюджету $250 млн. на 2018-2019 ф╕нансов╕ роки. На реал╕зац╕ю ╕н╕ц╕атив з п╕дтримки енергетично╖ безпеки Укра╖ни передбача╓ться вид╕лення $30 млн.
П╕дтримана Палатою представник╕в законодавча ╕н╕ц╕атива перед набуттям чинност╕ ма╓ бути схвалена Сенатом та п╕дписана президентом США.
www.eurointegration.com.ua

ТИМ ЧАСОМ…
«НЕМОЖЛИВО НЕСК╤НЧЕННО ТЕРП╤ТИ ХАМСТВО»: ПУТ╤Н ПРО НОВ╤ САНКЦ╤╥ США ПРОТИ РОС╤╥

Президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н об╕ця╓ заходи у в╕дпов╕дь щодо США у раз╕ прийняття нових антирос╕йських санкц╕й. Як переда╓ ТАСС, про це заявив рос╕йський л╕дер. За його словами, якщо США приймуть нов╕ антирос╕йськ╕ санкц╕╖, це буде явна спроба використати сво╖ геопол╕тичн╕ переваги в конкурентн╕й боротьб╕ «з обтяжуючими обставинами ╕ з особливим цин╕змом». «Ми, як ви зна╓те, поводимося дуже стримано, терпляче, але в якийсь момент нам доведеться в╕дпов╕дати. Неможливо неск╕нченно терп╕ти якесь хамство по в╕дношенню до нашо╖ кра╖ни», - заявив Пут╕н. На його думку, Рос╕ю пост╕йно намагаються провокувати. Пут╕н наголосив, що р╕шення з приводу заход╕в у в╕дпов╕дь РФ на нов╕ санкц╕╖ прийматиметься т╕льки п╕сля появи остаточного вар╕анта в╕дпов╕дного американського законопроекту. «Ми не бачили ще остаточного вар╕анта (законопроекту про посилення санкц╕й проти РФ), тому остаточних думок на цей рахунок у нас теж нема╓», - сказав рос╕йський л╕дер, в╕дпов╕даючи на запитання про реакц╕ю Москви на нов╕ санкц╕╖. «Коли буде в╕дпов╕дь, якою вона буде - це залежатиме в╕д того, в якому вигляд╕ остаточно ми побачимо той закон, який зараз обговорю╓ться вже в Сенат╕ США», - п╕дсумував Пут╕н.
Як пов╕домляв УН╤АН, джерела в адм╕н╕страц╕╖ президента США пов╕домляють, що Дональд Трамп най╕мов╕рн╕ше п╕дпише новий закон про санкц╕╖ проти Рос╕╖, ╤рану ╕ П╕вн╕чно╖ Коре╖…

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #30 за 28.07.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18851

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков