Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3410)
З потоку життя (6643)
Душі криниця (3590)
Українці мої... (1476)
Резонанс (1530)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1699)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У ПЕТЕРБУРЗ╤ ПОМЕР АВТОР КНИГИ ПРО КРИМСЬКИХ ТАТАР ВОЗГР╤Н
Вих╕д книги Возгр╕на "╤сторична доля кримських татар" в 1992 роц╕ припав на пер╕од масового...


ТРАГЕД╤Я УКРА╥НСЬКОГО «БО╥НГА»: НЕСПОД╤ВАН╤ НАСЛ╤ДКИ ТА ЗАЦ╤КАВЛЕН╤ СТОРОНИ
Як через збиття укра╖нського л╕така може зм╕нитися режим в ╤ран╕, а пот╕м, дивись, – ╕ в...


СУД ШВЕЙЦАР╤╥ ЗОБОВ'ЯЗАВ РФ ВИПЛАТИТИ УКРА╥НСЬКИМ Ф╤РМАМ ПОНАД $80 М╤ЛЬЙОН╤В ЗА ВТРАТИ У КРИМУ
Наголошу╓ться, що суд в╕дхилив апеляц╕╖ рос╕йсько╖ держави в зв'язку з р╕шеннями, ухваленими...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ П╤ДТВЕРДИЛИ ЗНЯТТЯ СУДИМОСТ╤ З ЖУРНАЛ╤СТА СЕМЕНИ
Р╕шення про це ма╓ набути чинност╕ через 10 календарних д╕б.


ОПИТУВАННЯ: ЗА ПУТ╤НА ГОТОВ╤ ГОЛОСУВАТИ 38% РОС╤ЯН
Якби вибори президента Рос╕╖ проходили в найближчу нед╕лю, за Володимира Пут╕на проголосували б...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 21.04.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#16 за 21.04.2017
АТОВЦ╤В БЕЗКОШТОВНО Л╤КУЮТЬ УЛЬТРАЗВУКОМ

У Микола╖вськ╕й обласн╕й л╕карн╕ в╕дновлювального л╕кування усп╕шно використовують метод ударно-хвильово╖ терап╕╖ для б╕йц╕в АТО, як╕ страждають травматичними контрактурами суглоб╕в п╕сля поранення в зон╕ бойових д╕й.
За пер╕од роботи з 2014 року по тепер╕шн╕й час у цьому заклад╕ пройшли реаб╕л╕тац╕ю понад 65 учасник╕в бойових д╕й, б╕льша частина з яких мали постмоб╕л╕зац╕йну контрактуру (тобто обмеження рухливост╕) кол╕нних, гом╕лкових, плечових суглоб╕в як насл╕дк╕в пол╕травми.
Проблеми з опорно-руховим апаратом та невролог╕чн╕ захворювання часто супроводжуються болями у суглобах ╕ спин╕, як╕ приносять серйозний дискомфорт. Тому, щоб швидко зняти больовий синдром, л╕кар╕ прописують у л╕кувальний курс ударно-хвильову терап╕ю.
Залежно в╕д захворювання, медик визнача╓ точки впливу, на як╕ встановлю╓ться датчик апарата. П╕сля цього комп'ютер прорахову╓ необх╕дну частоту ╕ ╕нтенсивн╕сть ударних хвиль, як╕ впливають на м'язи, к╕стки ╕ сухожилля.
За словами тво головного л╕каря медично╖ установи Валентини Лосицько╖, Микола╖вська обласна л╕карня в╕дновлювального л╕кування ╓ досить ун╕кальним закладом. Пац╕╓нти проходять реаб╕л╕тац╕ю, як в амбулаторних умовах, так ╕ в стац╕онар╕.
П╕сля операц╕й та тривалого курсу л╕кування в шпиталях, б╕йц╕, в б╕льшост╕ випадк╕в, потребують повноц╕нного в╕дновлення здоров’я, тому для нас вкрай важливо забезпечити ╖м як╕сне ╕ ц╕лодобове надання реаб╕л╕тац╕йних послуг, зауважу╓ Валентина В╕тал╕╖вна.
Взагал╕, фах╕вцями закладу пост╕йно розробляються та вдосконалюються ефективн╕ методики л╕кування нозолог╕чних форм з застосуванням ударно-хвильово╖ терап╕╖.
- Особливо при╓мно, що використання цього нов╕тнього методу, передус╕м у комплекс╕ з не менш важливими складовими, такими як водол╕кування, грязел╕кування, св╕тлоелектрол╕кування, термопарол╕кування, масажу, ЛФК та ╕нших да╓ 98% позитивних результат╕в у в╕дновленн╕ здоров'я б╕йц╕в АТО з постконтрактурними суглобами та сприя╓ загальному покращенню ╖х ф╕зичного стану. ╤ все це, безкоштовно, для наших захисник╕в, - продовжу╓ розмову тво кер╕вника медичного закладу.
Ветеран АТО Олександр розпов╕да╓, що вже другий р╕к посп╕ль проходить реаб╕л╕тац╕ю п╕сля травматично╖ контрактури суглобу. В╕н пов╕домив, що за цей час побував у дек╕лькох санатор╕ях та л╕карнях, але саме у ц╕й медичн╕й установ╕ п╕сля л╕кування почува╓ться значно краще.
- Я отримав поранення п╕д час бо╖в поблизу Дебальцевого у лютому 2015 року, осколками добряче пошматувало плече, зламано к╕стки руки. У в╕йськових шпиталях х╕рурги сантиметр за сантиметром складали мен╕ плечовий суглоб. П╕сля дек╕лькох операц╕йних втручань л╕кар╕ частково повернули рухлив╕сть плеча та руки, але мен╕ ще довгий час не вдавалося повноц╕нно працювати ними. Та й б╕ль давав про себе знати. Зараз же п╕сля проходження низки процедур в╕дновлювального характеру в╕дчуваю себе краще. Якщо все буде добре, то я готовий у найближчий час п╕дписати контракт ╕з Збройними Силами Укра╖ни та продовжувати захищати нашу кра╖ну в╕д рос╕йсько-терористичних в╕йськ, – додав вдячний пац╕╓нт. 
Дов╕дково. Метод ударно-хвильово╖ терап╕╖ (УХТ) - д╕╓вий зас╕б допомоги хворим, в╕н ╓ одним ╕з сучасних метод╕в л╕кування опорно-рухового апарату.
Механ╕зм д╕╖ ударно╖ хвил╕ заснований на кав╕тац╕йному ефект╕, який форму╓ться на меж╕ середовищ. Оп╕р м'яких тканин акустичн╕й хвил╕ на порядок менший опору к╕стково╖ тканини. Внасл╕док чого хвиля поширю╓ться в м'яких тканинах, не пошкоджуючи ╖х, ╕ нада╓ безпосередн╕й вплив на к╕сткову ╕ хрящову тканини, кальцинати, осиф╕кати та ╕нш╕ утворення високо╖ щ╕льност╕. В╕дбува╓ться посилення обм╕ну речовин, покращу╓ться кровопостачання тканин.
Ударно-хвильова терап╕я - незам╕нний ╕ ефективний пом╕чник в таких напрямках л╕кування, як реаб╕л╕тац╕я опорно-рухового апарату, спортивна реаб╕л╕тац╕я та при больовому синдром╕.
Переваги ударно-хвильово╖ терап╕╖:
- л╕кування без порушення ц╕л╕сност╕ зовн╕шн╕х покрив╕в т╕ла (не╕нвазивна методика);
- в╕дновлення руху в суглобах без медичних препарат╕в;
- можлив╕сть запоб╕гти х╕рург╕чному втручанню;
- висока ефективн╕сть.

Оксана Карпенко,
спец╕альний кореспондент редакц╕╖ В╕йськово-Морських Сил
м. Одеса

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 21.04.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18445

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков