Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3702)
З потоку життя (6912)
Душі криниця (3712)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1614)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«Cв╕тлицю» читайте — ноутбук вигравайте!
Ми продовжу╓мо наш газетний мовно-л╕тературно-╕сторично-п╕сенно-комп’ютерний конкурс...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Ми продовжу╓мо наш газетний мовно-л╕тературно-╕сторично-п╕сенно-комп’ютерний конкурс,...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Шановн╕ «св╕тличани»! Ми продовжу╓мо наш газетний...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Шановн╕ читач╕, потенц╕йн╕ конкурсанти ╕ майбутн╕ переможц╕ нашого ун╕кального (а де ще такий ╓?)...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Доброго дня, шановна редакц╕╓! Ми, учн╕ 6 класу Славн╕всько╖ ЗОШ Роздольненського району,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 05.12.2003 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 05.12.2003
Мовно-комп'ютерний конкурс
Аладдін

Аладдіну вдалося цього тижня побувати у Києві, де він передав відповіді на НАРОДОЗНАВЧЕ запитання його автору, відомому в Україні письменнику-народознавцю Василю СКУРАТІВСЬКОМУ. Василь Тимофійович навіть встиг перечитати частину листів та виставити оцінки деяким командам (див. таблицю). Враховуючи чималеньку відстань, яка розділяє конкурсантів, редакцію та головного оцінювача народознавчої дитячої творчості (ми домовлялися, що саме автор запитання оцінює відповіді на нього), організатори змагання відкладають остаточне підбиття підсумків турніру на наступну п'ятницю. Отож, в наступному випуску рубрики буде визначено ШІСТЬ "найбагатоочковіших" команд, які продовжать змагання у півфіналах. Ще трохи терпіння - і ми вийдемо на фінішну пряму!

Більшість команд вже надіслали відповіді й на останнє, БАТЬКІВСЬКЕ завдання. Результати цього своєрідного політпрогнозу ви також бачите у таблиці. Нагадуємо учасникам, що до зафіксованих у таблиці очок слід приплюсувати ще й 25 балів, які будуть нараховані кожній команді як компенсація за непроведену очну зустріч.
Отож, все вирішать три останні багатоочкові завдання: релігійне, пісенне, народознавче. Скажу по секрету, що деякі команди "наспівали" аж за 40 очок: уявляєте, як такий результат може вплинути на становище будь-якої команди?
Тому - чекаємо наступної п'ятниці і маленьких та великих турнірних сенсацій, які, нарешті, остаточно розставлять команди по місцях у відповідності з набраними очками!

P. S. До конкурсу капітанів будуть допущені лідери команд, які не проігнорують ЖОДНОГО завдання!


ДО КІНЦЯ 2004 РОКУ КОМП'ЮТЕРНІ КЛАСИ З'ЯВЛЯТЬСЯ У ВСІХ 48 ШКОЛАХ СІМФЕРОПОЛЯ!

Про це 2 грудня повідомив журналістам міський голова Сімферополя Валерій Єрмак. Мер нагадав, що в даний час у кримській столиці реалізується міська програма "Шкільний комп'ютер", яка передбачає комп'ютеризацію шкіл. Дана програма розрахована на 2003 - 2005 роки, але, як запевнив В. Єрмак, вона буде завершена на рік раніше затвердженого терміну.
Мер також повідомив, що на сьогоднішній день у Сімферополі комп'ютеризовані 24 школи (50%), з них 14 - у 2003 році в рамках програми "Шкільний комп'ютер". За словами В. Єрмака, на створення комп'ютерних класів у поточному році з міського бюджету було виділено 364 тис. грн. Мер запевнив, що в бюджеті на 2004 рік буде закладена сума, необхідна на комп'ютеризацію інших 24 шкіл міста.
"Контекст-медіа".

І "КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ" ЦЬОГО РОКУ ТАКОЖ ДОЛУЧИТЬСЯ ДО СВЯТОЇ СПРАВИ КОМП'ЮТЕРИЗАЦІЇ НАШИХ ШКІЛ!
Звісно, таких коштів, як у п. Єрмака, у нас нема (на ту суму, що називалася на прес-конференції, "Світлиця" могла б років два безбідно існувати), але 4 обіцяних комп'ютери у кінці грудня (як і торік!)  переможцям нашого мовно-комп'ютерного конкурсу ми таки вручимо! Закликаємо конкурсантів на фініші боротися за кожне дорогоцінне очко, бо за їхньою сумою і буде визначена група з шести команд, які у півфіналах за олімпійською системою (хто програв - вибуває) продовжать боротьбу за 3 головні призи. Окремий комп`ютер, нагадаємо, розіграють між собою лідери команд - усіх без винятку, які дійдуть до фінішу (незалежно від того, яке місце займе команда). Слідкуйте за нашими оголошеннями!

***

ХТО КРАЩЕ РОЗПОВІСТЬ ПРО РІЗДВО?

Ще не вляглися пристрасті після дитячого конкурсу на кращу розповідь про літні канікули, а "Кримська світлиця" і дитяча газета "Джерельце" оголошують для найменших наших читачів нове творче змагання! Хоч до Різдвяних свят ще далеко, але ми закликаємо юних конкурсантів ретельно до них готуватися і гарно зустріти, щоб було про що писати у наступному змаганні. Отже, хто краще розповість про те, як він зустрічав Різдво, як щедрував-колядував, а ще як пришле до свого Різдвяного репортажу цікаві фотографії, той отримає приз, не гірший, ніж був за розповідь про літо! (А крім головного, буде багато й інших призів). Отож, готуйтеся до Різдва, юні колядувальники-журналісти! І слідкуйте за оголошеннями в "Джерельці"!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 05.12.2003 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1510

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков