Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3539)
З потоку життя (6783)
Душі криниця (3655)
Українці мої... (1497)
Резонанс (1564)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗА МУЖН╤СТЬ, САМОВ╤ДДАН╤СТЬ, ВОЛЮ
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко вручив Володимиров╕ Кличку орден "За мужн╕сть" ╤ ступеня.


«ШАХТАР» ВТРАЧА╢ ОЧКИ...
В 11-му тур╕ чемп╕онату Укра╖ни сталася сенсац╕я: «Шахтар», який не програвав у...


ВСЯ БОРОТЬБА ЩЕ ПОПЕРЕДУ
Господар╕ поля волод╕ли ╕н╕ц╕ативою ╕ реал╕зували два моменти.


«ДИНАМО» ПОВИННО ПОКАЗАТИ В МАДРИД╤ ОДНУ З НАЙКРАЩИХ СВО╥Х ╤ГОР»...
Це були прогнози. А результати двох матч╕в групового турн╕ру Л╕ги чемп╕он╕в з участю укра╖нських...


УКРА╥НКА ВИГРАЛА ЧЕМП╤ОНАТ ╢ВРОПИ
Новини спорту
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2003 > Тема ""КримСПОРТ""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2003
НЕПОТОПЛЮВАНІ ОБІЦЯНКИ
Марина ЖАГЛІНА

16 листопада у Сімферополі в плавальному басейні медуніверситету ім. Георгієвського відбулись змагання, присвячені 79-й річниці спортивного товариства "Динамо". В них брали участь єдині дві, які залишилися у Криму, школи плавання - севастопольська ДЮСШ № 4 та сімферопольська ДЮСШОР та студенти вузів Криму. Юних плавців привітав заступник голови Кримської республіканської організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Сергій Васильович Бабяр. Він побажав юним плавцям успіхів та нових рекордів.
Сімферопольська ДЮСШОР і севастопольська ДЮСШ, незважаючи на скрутні часи для спорту, вивели на перший старт зовсім юних спортсменів, які тільки "встали" на воду. Тому в змагання була введена дистанція на 25 метрів. Для більш досвідчених спортсменів - традиційні 50 та 100 метрів. Плавці повинні були показати майстерність у всіх стилях - вільному, на спині, брасі, батерфляї та комплексному плаванні.
На дистанції 25 метрів серед дівчаток лідерами стали Юлія Попович, Ганна Прядухіна (Сімферополь) та Крістіна Мороз, Настя Кутько, Євгенія Ніколаєва (Севастополь). Серед хлопчиків призові місця посіли Руслан Кравець, Микита Федоров, Костянтин Горький, Михайло Маров, Антон Сестрицин, Михайло Гончаров, Семен Атамась.
На дистанції 50 метрів вільним стилем найкращими були Ольга Плетньова, Світлана Шишова, Ганна Жагліна, Олександр Лапирьов, Максим Подрядов та Сергій Лесковський. У брасі на цій же дистанції лідерами були С. Шишова, О. Марценіус,
М. Уварова, Д. Вірясов, В. Охріменко, Д. Катаригін. У батерфляї були лідерами всього дві дівчинки - Марія Кравець (Сімферополь) та Яна Голобородько (Севастополь), серед хлопців - В'ячеслав Булатов, Дмитро Куликов, Костянтин Кисельов. Кращі результати в плаванні на спині показали Ірина Лапирьова, Світлана Шишова, Євген Костецький, Сергій Лесковський, Дарина Смирнова, Георгій Вербенко. У комплексному плаванні на 100 метрів лідерами були також вихованці сімферопольської ДЮСШОР - С. Шишова, Г. Жагліна,
М. Уварова, Д. Вірясов, О. Лапирьов, С. Лесковський. На стометрівці у вільному стилі, брасі, плаванні на спині призерами стали О. Плетньова, Т. Шпірная, Ю. Попович, В. Охріменко, О. Кулешов, О. Щепанський, М. Уварова, Г. Жагліна. Д. Вірясов, М. Костін, М. Федоров, М. Подрядов, Є. Костецький (всі з Сімферополя).
Переможці одержали почесні грамоти та пам'ятні призи. Але, як кажуть, у кожної медалі є дві сторони. Так і в цих, змаганнях: з одного боку добре, що юним спортсменам приділяється увага. А з іншого, - ці результати, на жаль, не можна вважати дійсно найкращими. Спортсмени, які вже складали нормативи кандидатів у майстри спорту показали час першорозрядників, а відповідно ті, хто вже давно мав би стати першорозрядником, пропливли гірше. Причина занепаду спортивного плавання у сімферопольській спортивній школі вже стала за п'ять років легендою. ДЮСШОР вчить плавати своїх вихованців без власного басейну.
Колись блискуча школа (з талановитими тренерами!) поступово деградує, поки юних спортсменів, тренерів та прихильників плавання годують обіцянками-цяцянками про реконструкцію унікальнішої споруди - басейну "Динамо". Вже все є: господар басейну, гроші на реконструкцію, проект, підрядчик. Що заважає? Земля! Так, шановний читачу, земля. І це серйозно. Не можуть наші урядовці з'ясувати, у чиїй власності ця земля, на якій колись, у далекому 1977 році, побудували цей чудовий басейн просто неба. А поки "бавляться" із землею, реконструкція залишається в уяві. Складається враження, що хтось навмисне зацікавлений в такому стані справ. А може, й ні. Може, це все злі язики плітки плетуть та чутки поширюють.
Олімпіада вже на порозі і, мабуть, знов будуть витрачені шалені гроші на закордонні збори для підготовки наших плавців-олімпійців.
Якщо обіцянки все ж таки будуть втілені у життя, то малеча, яка зараз тільки прийшла до наших тренерів Алли Логвинчової, Марини Лесковської, Тетяни Баранової, дочекається красеня-басейну - стане таки зірками спорту.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2003 > Тема ""КримСПОРТ""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1497

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков