Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3132)
З потоку життя (6348)
Душі криниця (3489)
Українці мої... (1461)
Резонанс (1491)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1666)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ШЕВЧУКА ЗВ╤ЛЬНИЛИ З ПОСАДИ СУДД╤
Однак правових насл╕дк╕в це р╕шення не ма╓, оск╕льки у закон╕ "Про Конституц╕йний Суд" не...


ЧУБАРОВ АНОНСУВАВ ПАМ'ЯТН╤ ЗАХОДИ ДО РОКОВИН ДЕПОРТАЦ╤╥ КРИМСЬКИХ ТАТАР
У Ки╓в╕ на майдан╕ Незалежност╕ 18 травня пройде скорботний м╕тинг пам'ят╕ жертв депортац╕╖...


АРХ╤╢ПИСКОП КЛИМЕНТ: УРЯД Н╤ЧОГО НЕ РОБИТЬ ДЛЯ ВИР╤ШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПЦУ В КРИМУ
Т╕ проблеми, як╕ я маю, саме через Адм╕н╕страц╕ю президента, М╕нкульт, бо вони не вир╕шували ц╕...


ПОРОШЕНКО ПРО ЗАХ╤ДН╤ САНКЦ╤╥: РОС╤Я ВЖЕ ВТРАТИЛА $150 М╤ЛЬЯРД╤В ╤ ДЕСЯТЬ РОК╤В РОЗВИТКУ
Президент Укра╖ни Петро Порошенко спод╕ва╓ться, що Зах╕д посилить санкц╕╖ проти Рос╕╖ ╕ вдячний...


ПОРОШЕНКО П╤ДПИСАВ ЗАКОН ПРО ДЕРЖАВНУ МОВУ
Законом передбачено, що кожен громадянин Укра╖ни зобов'язаний волод╕ти державною мовою як мовою...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 20.02.2015
РНБО НА ЧОЛ╤ З ПРЕЗИДЕНТОМ ПРИЙНЯЛА Р╤ШЕННЯ ПРО ЗАПРОШЕННЯ В УКРА╥НУ МИРОТВОРЧО╥ М╤С╤╥ ООН

Рада нац╕онально╖ безпеки й оборони Укра╖ни на зас╕данн╕, яке пройшло п╕д головуванням Президента Петра Порошенка, прийняла р╕шення про звернення до ООН з проханням направити в Укра╖ну миротворчу м╕с╕ю, яка буде д╕яти в╕дпов╕дно до мандату Ради Безпеки ООН.
В╕дкриваючи зас╕дання, Глава держави зазначив: «Найкращий для нас формат – це пол╕цейська м╕с╕я ╢вросоюзу. Це буде найб╕льш ефективним гарантом безпеки в ситуац╕╖, що склалася, коли слово мир не дотриму╓ться н╕ Рос╕╓ю, н╕ тими, кого вона п╕дтриму╓».
Петро Порошенко пов╕домив, що п╕д час М╕нських переговор╕в попередньо обговорював це питання з Президентами Франц╕╖ та Рос╕╖, а також з Канцлером ФРН, передбачаючи, що М╕нськ╕ домовленост╕ можуть не виконуватися. Президент зазначив, що тепер буде розпочато оф╕ц╕йн╕ консультац╕╖, як╕ зможуть забезпечити мир.
Кр╕м цього, РНБО схвалила зм╕ни до Закону про правовий режим во╓нного стану, напрацьован╕ за дорученням Президента. Глава держави зазначив, що зм╕ни враховують досв╕д ╕ особливост╕ г╕бридно╖ в╕йни. В╕н висловив спод╕вання, що парламент п╕сля обговорення п╕дтрима╓ внесення цих зм╕н. «Нам треба бути готовими боронити державу», – заявив Петро Порошенко.
РНБО також прийняла р╕шення про створення в╕йськового каб╕нету при РНБО, до складу якого ув╕йдуть кер╕вники кра╖ни та силових блок╕в орган╕в влади.
Також розглянуто комплексн╕ заходи щодо посилення безпеки держави. Каб╕нету М╕н╕стр╕в та Служб╕ безпеки доручено напрацювати нове положення про ╓дину державну систему запоб╕гання, реагування та припинення терористичних акт╕в ╕ м╕н╕м╕зац╕╖ ╖хн╕х насл╕дк╕в.
РНБО також затвердила комплекс заход╕в з побудови в кра╖н╕ ╓дино╖ системи цив╕льного захисту.
Також РНБО затвердила план проведення багатонац╕ональних навчань за участ╕ Збройних Сил Укра╖ни на територ╕╖ Укра╖ни та ╖хньо╖ участ╕ у навчаннях за межами кра╖ни у 2015 роц╕, а також про допуск п╕дрозд╕л╕в збройних сил ╕нших держав на територ╕ю Укра╖ни для участ╕ у навчаннях.
Кр╕м цього, затверджено заходи щодо створення належно╖ матер╕ально-техн╕чно╖ бази для л╕кування, реаб╕л╕тац╕╖ та оздоровлення в╕йськовослужбовц╕в. Йдеться про передачу в тимчасове користування М╕ноборони та силових в╕домств л╕кувальних можливостей профсп╕лок, ╕нших л╕кувальних та оздоровчих заклад╕в. «Героям в╕йни необх╕дно забезпечити повноц╕нну реаб╕л╕тац╕ю п╕сля участ╕ в бойових операц╕ях», – наголосив Президент.
Президент, який щойно повернувся з району антитерористично╖ операц╕╖, пов╕домив про усп╕шно проведену операц╕ю з в╕дведення укра╖нських в╕йськ з району Дебальцевого.
* * *
Президент Укра╖ни Петро Порошенко заявив, що прийняв р╕шення про в╕дведення в╕йськ з району Дебальцевого, щоб зберегти життя укра╖нських в╕йськових.
«В╕йськов╕ зробили свою справу. Продемонстрували св╕ту, що Укра╖на неухильно дотриму╓ться мирних домовленостей. Мотивац╕я мого р╕шення – зберегти життя укра╖нських в╕йськових ╕ провести операц╕ю, яка збер╕га╓ найкращий потенц╕ал Збройних Сил Укра╖ни», – зазначив Президент п╕сля повернення ╕з зони АТО, виступаючи на зас╕данн╕ Ради нац╕онально╖ безпеки й оборони.
Глава держави пов╕домив, що напередодн╕ о 13:00 як Верховний Головнокомандувач в╕ддав наказ скоординувати п╕д кер╕вництвом начальника Генерального штабу операц╕ю ╕з планового орган╕зованого виходу укра╖нських в╕йськ з Дебальцевого. ОБС╢ було по╕нформовано, що це зроблено у зв’язку з тим, що ОБС╢ не ма╓ можливост╕ проведення вериф╕кац╕╖ в╕дводу важко╖ артилер╕╖ та забезпечення режиму припинення вогню.
Про це р╕шення також було по╕нформовано м╕жнародних партнер╕в. Глава держави зазначив, що США, Н╕меччина, Франц╕я, ╢вропейський Союз та НАТО ч╕тко п╕дтримали позиц╕ю Укра╖ни ╕ визнали, що вона неухильно дотриму╓ться М╕нських домовленостей, а в╕дпов╕дальн╕сть за зрив мирного процесу повн╕стю лежить на рос╕йськ╕й сторон╕ ╕ бойовиках, яких вона п╕дтриму╓.
«Це була дуже важка, але дуже г╕дна операц╕я, яка фактично проводилася вноч╕ п╕д шквальним вогнем рос╕йсько╖ артилер╕╖», – пов╕домив Президент. «Ми продемонстрували, що н╕якого оточення нема╓, наш╕ в╕йська здатн╕ провести операц╕ю ╕ вийти з Дебальцевого», – наголосив Президент.
За словами Глави держави, станом на зараз з Дебальцевого вийшли 2475 в╕йськовослужбовц╕в та виведено майже 200 одиниць техн╕ки. «На жаль, не вс╕м вдалося д╕йти. За попередн╕ми даними, ми втратити 6 геро╖в, б╕льше 100 поранених, на щастя, абсолютна б╕льш╕сть – поранення легко╖ ╕ середньо╖ тяжкост╕, ╕ п╕сля одужання вони готов╕ повернутися до лав», – сказав Президент.
«Дуже важко в╕йськовим, ╖хн╕м родинам, але ще важче, коли в соцмережах ╕ ЗМ╤ розповсюджуються фейки, як╕ виготовляються не на територ╕╖ Укра╖ни», – також сказав Президент.
Петро Порошенко також пов╕домив, що Укра╖н╕ був поставлений ультиматум – якщо в╕йська хочуть вийти, вони мають скласти всю зброю, п╕дняти б╕лий прапор ╕ здатися в полон. «Я особисто вийшов на кер╕вник╕в частин, як╕ були розташован╕ в Дебальцевому, ╕ я пишаюся нашими Збройними Силами. Жоден з тих, з ким я сп╕лкувався, не погодився на принизлив╕ умови. Вс╕ були готов╕ виконати наказ», – сказав Президент.
Глава держави пов╕домив про р╕шення в╕дзначити нагородами во╖н╕в, як╕ виявили мужн╕сть ╕ геро╖зм при проведенн╕ ц╕╓╖ операц╕╖.

Прес-служба
Президента Укра╖ни

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14746

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков