Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3440)
З потоку життя (6674)
Душі криниця (3607)
Українці мої... (1481)
Резонанс (1539)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1717)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
США ЗАКЛИКАЮТЬ РОС╤Ю ПОВЕРНУТИ ПЦУ ЗАХОПЛЕН╤ У КРИМУ ХРАМИ
Про це заявив п╕д час телефонно╖ пресконференц╕╖ у в╕второк посол США при ОБС╢ Джеймс Г╕лмор


СЕНЦОВ: ПУТ╤Н ЛЕГШЕ В╤ДДАСТЬ КРЕМЛЬ, Н╤Ж КРИМ
╢диною стратег╕╓ю в питанн╕ деокупац╕╖ Криму може бути лише тиск на Рос╕ю з боку Укра╖ни ╕...


ПУНКТИ ПРОПУСКУ «КАЛАНЧАК» ТА «ЧОНГАР» НАДАЮТЬ ПОНАД 100 АДМ╤НПОСЛУГ
Про це розпов╕в голова Херсонсько╖ ОДА Юр╕й Гус╓в


НЕЗАКОННА АНЕКС╤Я КРИМУ РОС╤╢Ю ПОРУШУ╢ ПРИНЦИПИ ОБС╢
На цьому наголосив п╕д час телефонно╖ пресконференц╕╖ у в╕второк посол США при ОБС╢ Джеймс Г╕лмор


ЧУБАРОВ: ПОКИ КРИМ ОКУПОВАНИЙ, РФ ПОПОВНЮВАТИМЕ «ОБМ╤ННИЙ ФОНД»
Такими словами голова Меджл╕су кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував у Facebook...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 13.02.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#7 за 13.02.2015
У ПЛОЩИН╤ МОРАЛ╤...

П╕сля р╕шення нашого ки╖вського видавця не друкувати б╕льше «Кримську св╕тлицю», а перевести ╖╖ в електронний формат (який ╕ так у нас ╓ — ще з 2002 року) в засобах масово╖ ╕нформац╕╖, зокрема на сайтах «Телекритика» (http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-10/103536) та «Крим.Реал╕╖» (http://ua.krymr.com/content/article/26841807.html), з’явилися занепоко╓н╕ коментар╕ колег ╕ читач╕в, стривожених подальшою долею «окуповано╖» кримсько╖ укра╖нсько╖ газети. Прокоментувало ситуац╕ю ╕ наше ки╖вське кер╕вництво. Не звучали поки що лише наш╕, редакц╕йн╕ коментар╕, й то т╕льки з одн╕╓╖ причини: в Укра╖н╕ йде в╕йна, показувати всьому св╕ту наш╕ внутр╕шн╕ негаразди, недолуг╕сть чи нав╕ть зраду — це т╕льки т╕шити наших недруг╕в.
Ну ось, наприклад, в одн╕й ╕з публ╕кац╕й кер╕вник державно╖ укра╖нсько╖ установи у Ки╓в╕ заявля╓, що його структурний п╕дрозд╕л д╕╓ в окупованому Криму у п╕дп╕лл╕ — це в╕д «великого» розуму чи ще з б╕льшо╖ п╕длост╕ сказано? Зам╕сть того, щоб п╕дн╕мати на щит, захищати, домагатися цив╕л╕зованих умов для роботи — нас фактично «здають» «компетентним» кримським органам. ╤ не треба т╕льки войовничих заяв, що ви з окупантами не домовля╓теся, — чомусь про укра╖нськ╕ харч╕ й електроенерг╕ю для Криму таки ж домовилися! ╤ рос╕йськ╕ газети в Укра╖н╕ ╕ дал╕ почувають себе, як удома, а ми в Криму, значить, у п╕дп╕лл╕...
Сутужно нин╕ наш╕й держав╕, але не лише тому, що грошей деф╕цит. «Св╕тличани», бувало, по 4-5 м╕сяц╕в без зарплати працювали, але газета виходила! Морал╕ у нас деф╕цит — як це для культури не прикро. Ось про це — одне з╕ звернень до влади, на яке чомусь так ╕ не отримано в╕дпов╕д╕...

27 травня 2014 р., м. С╕мферополь
М╕н╕стру культури Укра╖ни НИЩУКУ ╢. М.

Шановний ╢вгене Миколайовичу!
Перед тим, як звернутися до громадськост╕ ╕ Майдану, чи╖м Голосом Ви були ╕, спод╕ваюся, залиша╓теся, хочу дов╕датися все ж таки у Вас: наск╕льки морально залишатися мен╕ на посад╕ головного редактора газети «Кримська св╕тлиця», яку очолюю з 2000 року, п╕сля останн╕х призначень у Нац╕ональному газетно-журнальному видавництв╕, де не без Вашо╖ участ╕ до кер╕вництва повертаються люди, котр╕ 4 роки тому фабрикували проти мене крим╕нальну справу ╕ п╕д гаслами реформац╕╖ нищили ╓дине кримське укра╖нське видання?
Близько року мен╕ довелося проходити «люстрац╕ю» в судах ╕ прокуратурах, щоб в╕дмести наклепи, в╕дновитися на посад╕ ╕ пот╕м в╕дроджувати разом ╕з новим кер╕вництвом Газетно-журнального видавництва «зареформовану» «Кримську св╕тлицю». ╤ от сьогодн╕ ц╕ наклепники (дума╓те, хоч хтось вибачився?) прийшли з люстрац╕╓ю у Видавництво?! Тож якщо нин╕ ц╕ особи з Вашою допомогою повернули соб╕ моральне право вважатися «культурними» людьми (з культурою ж працюють), чи не втратив у такому випадку це право я?
Остап Вишня, зда╓ться, сказав, що коли входиш у л╕тературу, треба витерти черевики... Ви упевнен╕, шановний пане ╢вгене, що на душах тих людей, котр╕ колись, використовуючи сво╓ службове становище, з ус╕х сил намагалися очорнити ╕ кинути у в’язницю невинну людину, не залишилося б╕льше бруду, щоб ╖м можна було дозволити «входити» до управл╕ння т╕╓ю сферою, де саме мораль ╓ основою з основ?
Я додаю до свого звернення лише один документ, який засв╕дчу╓ мо╖ слова. П╕д брудними паскв╕лями («рукописи» не горять!) проти мене в суд ╕ прокуратуру стоять п╕дписи тих людей, як╕ знову призначен╕ керувати Видавництвом ╕ мною. З якою мораллю мен╕ працювати з ними дал╕, шановний ╢вгене Миколайовичу?

В╕ктор КАЧУЛА,
головний редактор «Кримсько╖ св╕тлиц╕»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 13.02.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14714

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков