Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3539)
З потоку життя (6783)
Душі криниця (3655)
Українці мої... (1497)
Резонанс (1564)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
В╤ТАЛ╤Й ЛАЗОРК╤Н: МОВНЕ НЕВ╤ГЛАСТВО ЧИ ЗЛИЙ НАМ╤Р?
Для нас, укра╖нц╕в, останн╕ дев’ятнадцять рок╕в виявилися нелегкими роками випробовувань...


В╤ТАЛ╤Й ЛАЗОРК╤Н: «УКРА╥Н╤-НАЦ╤╥ ПОТР╤БНА НОВА ДЕРЖАВА-УКРА╥НА»
Виника╓ питання, а хто ж пров╕дники нац╕╖, що здатн╕ очолити процес реал╕зац╕╖ ц╕╓╖ нац╕онально╖...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: УКРА╥НСЬКА Л╤ТЕРАТУРА ╤ НАЦ╤ОНАЛЬНА ╤ДЕНТИЧН╤СТЬ
Я не лише письменниця, а й читачка. Мен╕ пощастило в дитинств╕ в╕дчути смак ╕ запах слова р╕дною...


ПОВЕРНЕМО В ШКОЛУ ВИВЧЕННЯ ТВОР╤В С. РУДАНСЬКОГО «НАУКА» ТА «ПОВ╤Й, В╤ТРЕ, НА ВКРА╥НУ…»
Шанобливе ставлення до р╕дно╖ земл╕ у п╕дростаючого покол╕ння вихову╓ться в школ╕ зокрема у...


ШАХТАР ОШТРАФОВАНО ЧЕРЕЗ ОГОЛОШЕННЯ НА СТАД╤ОН╤ РОС╤ЙСЬКОЮ МОВОЮ
Про це пов╕домля╓ сайт "Футбол 24".
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "Урок української"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2003
ПЕРЕДПЛАТА-2004
КС

"Шановні друзі, якщо ви або хтось із ваших знайомих хотіли б читати "Кримську світлицю", але не можете викроїти з сімейного бюджету потрібної суми, просто заповніть передплатний абонемент і надішліть на адресу редакції. І - виглядайте газету! В усякому випадку, першим ста адресатам пощастить точно..." - з такою пропозицією звернулися ми у минулому номері "Кримської світлиці", окрилені отриманою від наших прихильників матеріальною допомогою для організації передплати газети. Вже надійшло кілька десятків таких абонементів, часто супроводжених словами подяки за надану можливість не розлучатися з улюбленою газетою (не такі багаті у нас читачі...). Ми пропонуємо вашій увазі деякі витяги з листів і запрошуємо надсилати абонементи ще. Користуючись нагодою, звертаємося до бізнесменів, підприємців, заможних людей з проханням підтримати наших читачів, як це зробила, скажімо, керівник сімферопольського акціонерного товариства "Світло" Світлана Борисівна КОЦАР, яка передплатила "Кримську світлицю" для міських бібліотек Сімферополя.
Бог воздасть вам сторицею...

* * *

Шановна редакція газети "Кримська світлиця"! Ми з дружиною пенсіонери з невисокою пенсією. Є передплатниками вашої газети з перших номерів. На 2004 рік у нас дуже важко з передплатою, поставили газовий лічильник у квартирі, всі наші скромні накопичення пішли на нього. Прочитали ваше оголошення в останньому номері газети і ось висилаємо заповнений передплатний абонемент з надією попасти в щасливу сотню.
З повагою до вас пенсіонери з с. Уютного Б. М. КОЛОТЮК і Л. В. ЖУРАВЛЬОВА.

* * *

Шановна редакція "Кримської світлиці"! Пише вам Ковальчук Григорій із села Докучаєво Красногвардійського району, пенсіонер. Я виписую вашу газету з самого початку її заснування. Дуже вона мені сподобалась своїм змістом.
Ще десь у 1993 - 1994 роках ми, пенсіонери, часто збиралися біля магазину: обговорювали різні політичні теми, особливо, кому належить Крим - Росії чи Україні? Були такі, щоб Крим передати Росії, що, мовляв, незаконно передали його Україні. А як начну їм перераховувати, скільки території України перейшло до Росії, то вони мене питають: звідкіля я знаю? Я їм відповідаю, що треба читати газету "Кримська світлиця", а не "Крымскую правду".
Справа в тому, що я важко захворів (інсульт), пенсії ледве на ліки хватає. А не хотілося б лишатись такого задоволення, як "Кримська світлиця".
З повагою до вас Г. С. КОВАЛЬЧУК.

* * *

Шановна редакція "Кримської світлиці"!
Якщо буде змога, просимо оформити передплату на Григорія Олександровича Войтенка з м. Києва. Це літня самотня людина, яка любить Україну, а з фінансами дуже скрутно. Дякуємо!
Сім'я ВОЙТЕНКІВ з м. Алушти, ваші передплатники.

* * *

Читаю з першого номера! Дуже вам вдячний за вашу газету. Чекаю п'ятниці, бо буде "Кримська світлиця", єдина втіха українців у Криму. В. В. ГАВРИЛЮК, пенсіонер.


В РОСІЇ РОЗПОЧАЛАСЯ ПЕРЕДПЛАТА НА УКРАЇНСЬКУ ПЕРІОДИКУ НА 2004 РІК

Вона організована Об'єднанням українців Росії, Федеральною національно-культурною автономією "Українці Росії", Регіональною громадською організацією "Українці Москви" та Бібліотекою української літератури в Москві згідно з угодою з Державним підприємством по розповсюдженню періодичних видань "Преса" (м. Київ), яке протягом багатьох років активно сприяє задоволенню потреб українців Росії в друкованому слові з Батьківщини. Бажаючі можуть передплатити всі періодичні видання (і "Кримську світлицю" також! - ред.), які розповсюджуються на території України.
Необхідність такої роботи пов'язана з тим, що у російських поштових відділеннях до передплатних каталогів внесено лише незначну кількість українських газет та журналів, переважно тих, що видаються російською мовою, а вартість передплати є занадто високою.

Мешканці Москви та Підмосков'я можуть оформити передплату в Бібліотеці української літератури (вул. Велозаводська, 11/1; +7 095 118-91-92; libukr@online.ru); а ті, хто живе у регіонах Росії - через місцеві українські громади. Передплата з доставкою з початку наступного року триватиме до 1 грудня 2003 р., а потім прийматиметься з наступних місяців.
Передплатникам українські газети та журнали надсилатимуться бандеролями безпосередньо з Києва.
Об'єднана прес-служба Федеральної національно-культурної автономії "Українці Росії".


ЧИТАЙТЕ УКРАЇНСЬКОЮ!

"Велика дитяча газета" (передплатні індекси 21557, 23091). Нашу газету читають діти й дорослі. В ігри грають цілими сім'ями. "Велика дитяча газета" виховує повагу до батьків, любов до свого народу, шанобливе ставлення до української мови.

"Пригоди" (08202). Тепер, коли зростає статистика підліткової злочинності, наркоманії та самогубств, ми повинні об'єднати свої зусилля, щоб подолати це лихо. Наш кольоровий журнал формує у підлітків правдиві життєві цінності. На сторінках "Пригод" його автори пропагують здоровий спосіб життя, готують юних читачів до вирішення "дорослих" проблем і допомагають знайти своє місце в колективі, в суспільстві.

"Сканворд + кросворд" (21554). "Сканворд + кросворд" - не тільки весела розважальна газета. Різноманітні завдання та цікаві рубрики сприяють розвитку повноцінної особистості, поліпшують настрій, роблять життя дитини цікавішим та змістовнішим.

"Кухарочка" (06693). Газету створено спеціально для дбайливих господинь, які прагнуть урізноманітнити щоденну буденність цікавими, поживними та смачними стравами. Перевірені рецепти доступні кожній родині, розповіді наших читачів про свої кулінарні секрети, безліч захоплюючих конкурсів, інтерв'ю з відомими людьми про приготування їжі - все це робить газету самобутньою та цікавою кожній людині.

"Життєві історії" (06694)
Радість і сум, дружба і кохання, сміх і сльози - усі грані буття в "Життєвих історіях". А ще цікаві розповіді, корисні поради, кулінарні рецепти, призи та конкурси. Приємного вам читання!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "Урок української"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1399

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков