Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 31.01.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 31.01.2014
ПОЛ╤ТИЧН╤ БУДН╤ СЕВАСТОПОЛЯ

Парт╕я «Русский блок», яка заре╓стрована у М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ п╕д назвою «Руський блок», 22 с╕чня оголосила на сво╓му сайт╕ про наб╕р добровольц╕в для боротьби «с бандеровской сволочью». Укра╖нська хостинг-компан╕я Unihost.com пов╕домила про неприпустим╕сть такого оголошення ╕ заблокувала сайт. П╕сля цього л╕дер «Руського блока» депутат м╕ськради Севастополя Геннад╕й Басов перен╕с сайт до Рос╕╖ ╕ пов╕домив, що зб╕р заявок трива╓.
У наступних оголошеннях на портал╕ «Форпост» в╕н погрожу╓, що загони самооборони в╕зьмуть п╕д спостереження вс╕ стратег╕чно важлив╕ об’╓кти м╕ста. В ╕нших рег╕онах будуть створен╕ аналог╕чн╕ структури найближчим часом. Створюватимуться моб╕льн╕ групи ╕ координац╕йн╕ штаби.
П╕д час минулих вибор╕в до ВР у 2012 р. ця марг╕нальна парт╕я отримала голоси 63 тисяч виборц╕в по вс╕й Укра╖н╕, що склало 0,31% в╕д загально╖ к╕лькост╕. У Криму парт╕я отримала 1,2% голос╕в. Особливу п╕дтримку вона ма╓ в Севастопол╕, де у м╕ськ╕й рад╕ ╓ фракц╕я, до яко╖ ран╕ше входив заступник голови м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Дмитро Б╓л╕к.

***

Б╕ля буд╕вл╕ Генерального консульства Польщ╕ в Севастопол╕ 24 с╕чня в╕дбувся м╕тинг п╕д гаслом «Не допустимо втручання у внутр╕шн╕ справи Укра╖ни». До орган╕затор╕в — ГО «Русское молодежное движение» ╕ парт╕╖ «Русское единство» — при╓днались представники «Д╕тей в╕йни Севастополя», «Украинского выбора», руху «17 Марта», Молод╕жно╖ парт╕╖, «Союза рабочих Севастополя», «Союза советских офицеров», КПУ ╕ ПСПУ, «Жителей осажденного Севастополя». Б╕льш╕сть ╕з них заре╓строван╕ укра╖нськими дозв╕льними органами юстиц╕╖.
Ц╕ численн╕ орган╕зац╕╖ поставили до ста протестант╕в, як╕ тримали плакати: «У наш╕й кра╖н╕ ми розберемося сам╕!», «Польща! Не втручайтеся у внутр╕шн╕ справи Укра╖ни!», скандували: «Рос╕я!». Для телев╕з╕йно╖ картинки ряжений ╤ван Сусан╕н прийшов з плакатом «Ляхи, ╕д╕ть в л╕с».
Антон Тицький з всеукра╖нсько╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Русское молодежное движение» пояснив, що вони принесли до консульства Польщ╕ в Севастопол╕ арматуру ╕ брук╕вку, бо це те, що поляки хочуть принести сюди. Вони хочуть розпалити громадянську в╕йну!
Найком╕чн╕шим був виступ секретаря севастопольського м╕ськкому ВЛКСМ Олександра Череменова, котрому, як пов╕домля╓ портал «Форпост», примарилося таке: «Сьогодн╕ страшний ворог проявився у вс╕й сво╖й п╕дл╕й крас╕. Ми бачили д╕вчину, яка з’явилася тут з транспарантом «Крим — це теж Укра╖на!». Це живе уособлення того покол╕ння, яке було вирощено кап╕тал╕стами за 23 роки. Для чого вони це зробили? Для того, щоб ми точили, вибачте за висл╕в, нож╕ проти жител╕в Зах╕дно╖ Укра╖ни, як╕ точать нож╕ проти нас!».
На завершення, висловлюючи сво╓ ставлення до «неофашизму» ╕ «бандер╕вщини», учасники м╕тингу порвали «трофейний» прапор з символ╕кою ВО «Свобода». Так само був розтерзаний транспарант «Крим — це теж Укра╖на!», якого одна з учасниць м╕тингу п╕дступно вихопила з рук д╕вчат, що його тримали.

***

На пророс╕йському новинному портал╕ «Форпост», кер╕вник якого Серг╕й Кажанов нещодавно був нагороджений за свою антиукра╖нську д╕яльн╕сть генеральним консулом Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ у С╕мферопол╕ та представництвом Россп╕вроб╕тництва ╕ Ощадбанку Рос╕╖, розм╕щене звернення антидержавного зм╕сту. Його ╕н╕ц╕аторам ввижа╓ться, що м╕сто б╕льше 20-ти рок╕в «п╕дда╓ться насильницьк╕й укра╖н╕зац╕╖ ╕ етноциду», ╕сну╓ загроза «остаточного знищення нашо╖ ╕стор╕╖, культури, мови». Вони вимагають в╕д влади припинити масов╕ безлади ╕ ввести надзвичайний стан та висловлюють недов╕ру м╕ськ╕й рад╕.
«У раз╕, якщо влада на Укра╖н╕ буде захоплена в результат╕ державного перевороту, ми будемо змушен╕ реал╕зувати сво╓ право на вих╕д з пол╕тичного та правового поля ц╕╓╖ держави, не здатно╖ захистити нав╕ть свою святу столицю — м╕сто Ки╖в, ╕ почати д╕╖ щодо самовизначення», — погрожують п╕дписанти ╕ закликають: «Севастополь, м╕сто рос╕йсько╖ слави, н╕коли не стояло на кол╕нах. Тепер настав ╕ наш час захищати п╕вденний форпост Рос╕╖! Фашизм не пройде!».
На ранок 28 с╕чня 2014 р. п╕д закликом про нам╕р реал╕зувати сво╓ право на вих╕д Севастополя з пол╕тичного та правового поля Укра╖ни ╕ почати д╕╖ щодо самовизначення п╕дписи поставили 832 особи, що становить менше 0,22% в╕д усього населення м╕ста.

П╕дготував Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 31.01.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12835

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков