Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3435)
З потоку життя (6666)
Душі криниця (3603)
Українці мої... (1481)
Резонанс (1538)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1711)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НСЬК╤ ТЕЛЕКАНАЛИ В С╤ЧН╤ МАЙЖЕ НЕ ЗГАДУВАЛИ АНЕКСОВАНИЙ КРИМ
Так╕ дан╕ наведен╕ у мон╕торингу “Детектор мед╕а” за с╕чень 2020 року.


У РОС╤╥ ВИНЕСЛИ ВЖЕ 29 ВИРОК╤В КРИМЧАНАМ, ЯК╤ НЕ ХОТ╤ЛИ СЛУЖИТИ В АРМ╤╥
Про це уповноважений ВР Укра╖ни з прав людини Людмила Ден╕сова написала у Facebook.


ПРАВОЗАХИСНИКИ ПРОСЯТЬ СПРОСТИТИ В’╥ЗД У КРИМ ╤НОЗЕМНИМ ЖУРНАЛ╤СТАМ
У цьому зв’язку правозахисники просять внести в╕дпов╕дн╕ зм╕ни у законодавство


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О ПРОДОВЖУ╢ АКТИВНУ СП╤ВПРАЦЮ З КООРДИНАТОРОМ ПРОЕКТ╤В ОБС╢ В УКРА╥Н╤
╤ чому жоден з проект╕в – н╕ колишн╕х, н╕ нин╕шн╕х, н╕ в╕д ОБС╢, н╕ в╕д будь-кого ╕ншого -...


ВЛАСНИКА ПАРКУ ЛЕВ╤В У КРИМУ В╤ДПУСТИЛИ П╤Д ДОМАШН╤Й АРЕШТ
П╕дконтрольний Рос╕╖ верховний суд Криму ухвалив р╕шення про зм╕ну запоб╕жного заходу для...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 26.09.2003 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#39 за 26.09.2003
ХТО ЗАХИСТИТЬ ВЕТЕРАНІВ?
Лідія Степко, власкор "КС".

Минулого тижня севастопольські депутати, вперше після літньої перерви, зібралися на пленарні засідання чергової 10-ї сесії 24-го скликання. Відремонтована за час "літніх канікул" зовні, міськрада зазнала деяких змін і зсередини: у залі пленарних засідань встановлено електронну систему для голосування, що має підвищити достовірність волевиявлення депутатів. Система ця сама по собі в Україні вже не нова, її технічні та всі інші переваги давно відомі. З одного боку - звільняться п'ятеро - шестеро депутатів, котрі тепер зможуть на засіданнях займатися своїми прямими обов'язками замість того, щоб рахувати підняті догори мандати колег. З іншого - перекладена на комп'ютери функція підрахунку дисциплінуватиме деяких особливо зайнятих народних обранців: розумна машинка у будь-який час може довідатись, чи є в залі володар червоної книжечки, голосує він чи дрімає. Крім того, система, як відомо, дозволяє проводити відкрите, таємне та поіменне голосування, економлячи при цьому дорогоцінний час.
Проте на депутатів очікувала не лише нова електронна система, а й "старий" традиційний пікет під стінами міської Ради. Цього разу відзначився "Союз советских офицеров", котрий переймався проблемами очікуваного скасування Верховною Радою пільг ветеранам та заміни їх на адресну допомогу. І якби не мішанина у головах організаторів пікету, то вони, напевне, були б почуті і, навіть, могли б розраховувати на конструктив у спілкуванні з місцевим депутатським корпусом. Бо й справді, ветеранові зручніше мати постійні пільги, аніж ті копійки під назвою "адресна допомога", що зникнуть у вирі злиденного життя за кілька днів, а далі він буде змушений обмежувати себе як у користуванні транспортом, так і в решті послуг. Думається, що ветерани на ті пільги таки мають право, хто б там що не вирішував. Так би могло статися, якби "Союз советских офицеров" справді переймався лише вищезгаданими проблемами, а не використовував ветеранів для прикриття своїх політичних амбіцій, що давно сягнули за межі турботи про знедолених громадян.
Стягнені до міськради старі замурзані плакати з гаслами "Президенты Путин и Кучма - предатели и янки", "Советскому Союзу - 80 лет" і таке інше зайвий раз нагадували, що організатори мітингу далекі від прагнення займатися соціальними проблемами ветеранів. Крім того, серед мітингуючих поширювали листівки про ситуативні домовленості опозиції, сформованої у Верховній Раді. З усього цього складалося враження, що блоки Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко разом з комуністами та соціалістами також прагнуть відновити Радянський Союз та підтримують вищезгадані гасла, що взагалі ставило все з ніг на голову. Довершувала картину роздача нардепом з "Русского блока" часопису "Российская община Севастополя", де, зазвичай, паплюжиться геть чисто все українське. Звісно, що у цій мішанині загубилися вимоги ветеранів, а зібрання перетворилося в безпорадний натовп, крізь який, не зупиняючись, пробиралися на місце своєї роботи народні обранці.
Свої вимоги, викладені на папері, пікетувальники таки передали до сесійної зали. Чи допоможе місцевим нардепам нова комп'ютерна система проголосувати за такі очікувані ветеранами рішення, покаже час.
м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 26.09.2003 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1274

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков