Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3708)
З потоку життя (6918)
Душі криниця (3714)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1616)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook

Twitter





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 27.12.2013 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#52 за 27.12.2013
«КОЛОСОК» — ЦЕ БУЛО КЛАСНО!»

У гостинн╕й школ╕ № 7 м╕ста С╕мферополя пройшов IV ╕нтелектуальний турн╕р за Малий Кубок дитячого науково-популярного журналу «КОЛОСОК». У турн╕р╕ взяли участь дев’ятнадцять команд учн╕в 5-6 клас╕в. За традиц╕╓ю гра проходила в три тури: в╕дб╕рковий, п╕вф╕нальний ╕ ф╕нальний. Вс╕ учасники отримали призи, а переможц╕ були нагороджен╕ золотим Малим Кубком журналу «КОЛОСОК». Ось що сказали про гру кап╕тани команд, що пос╕ли перше ╕ друге м╕сце в турн╕р╕:
Кап╕тан команди «Ф╕ксики» Бек╕ров Ем╕ль, учень 5-А класу, НВК «Школа-садок» № 15, м. С╕мферополь: «Цього року ми вперше брали участь у турн╕р╕ за Малий Кубок журналу «КОЛОСОК». Ми — це команда п’ятикласник╕в «Ф╕ксики» НВК «Школа-садок» № 15 м. С╕мферополя. Ми дуже переживали, як у нас все вийде. У першому тур╕ все було добре — ми з╕грали краще вс╕х суперник╕в, набрали б╕льше вс╕х бал╕в. А в другому тур╕, окрилен╕ першою перемогою, ми трохи розслабилися ╕ були лише четвертими, але пройшли до ф╕налу. У перерв╕ ми з╕бралися вс╕╓ю командою, трохи посп╕лкувалися ╕ вир╕шили, що треба грати вс╕╓ю командою як ╓диним ц╕лим ╕... ми виграли Малий Кубок журналу «КОЛОСОК». В╕дразу ж п╕сля гри ми вир╕шили, що будемо дуже уважно читати вс╕ журнали «КОЛОСОК», адже там ст╕льки всього ц╕кавого ╕ п╕знавального. Спод╕ва╓мося, що ╕ Великий Кубок, який буде роз╕груватися в березн╕ 2014 року, буде теж наш. Орган╕заторам турн╕ру величезне спасиб╕ за медал╕, призи, булочки, а найголовн╕ше — за масу задоволення в╕д гри. Адже на гр╕ було все: ц╕кав╕ питання, та╓мнича «синя» скринька, склеювання пазл╕в, бенгальськ╕ вогн╕ ╕ нав╕ть виконання г╕мну журналу «КОЛОСОК». Це було класно!».
Кап╕тан команди «╤нь-Янь» Буканов Валер╕й, учень 6-Б класу, ЗОШ ╤-╤╤╤ ст. № 40, м. С╕мферополь: «Турн╕р за Кубок науково-популярного журналу «КОЛОСОК» я б назвав найкращою ╕нтелектуальною грою для учн╕в шк╕л у наш час. Ось уже к╕лька рок╕в я передплачую ╕ з ц╕кав╕стю читаю цей п╕знавальний природничий журнал. У нашому клас╕ «КОЛОСОК» читають багато учн╕в. Коли нам оголосили про те, що наш╕ знання можна показати на конкурс╕, ми дуже зрад╕ли. Щоб потрапити в команду, нам довелося багато запам’ятовувати, оск╕льки в╕дб╕р в команду був серйозним: вибирали найсильн╕ших. Команду ми назвали «╤нь-Янь», оск╕льки вважа╓мо, що це якнайкраще в╕добража╓ все наше життя, природу, наш╕ прагнення. Ми заздалег╕дь намалювали емблеми ╕ придумали дев╕з для прив╕тання. Коли ми збиралися на гру, нам дуже хот╕лося г╕дно виступити, але в той же час ми переживали, що не зможемо виправдати покладен╕ на нас над╕╖. Радост╕ наш╕й не було меж, коли оголосили результати першого туру. У другому тур╕ ми вже були кращими, ╕ в нас загор╕лася над╕я перемогти. Трет╕й тур був непростим, але ми старалися, як могли. Ми дуже рад╕, що отримали ср╕бн╕ медал╕ та передплату на журнал у подарунок, а також можлив╕сть виграти Великий Кубок у березн╕ 2014 року на Кримському республ╕канському турн╕р╕. Хочеться сказати величезне спасиб╕ вс╕м орган╕заторам конкурсу за чудове свято, а школ╕ № 7 — за гостинн╕сть. Турн╕р — свято знань конкурсу та журналу «КОЛОСОК».
Гра пройшла на одному диханн╕, вс╕ учасники отримали багато яскравих вражень ╕ заряд енерг╕╖ на майбутн╕ ╕гри. Спасиб╕ тоб╕, «КОЛОСОК»!

В╕ктор МЯСНИКОВ,
орган╕затор турн╕ру в м. С╕мферопол╕, координатор конкурсу в Криму

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 27.12.2013 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12739

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков